Beşiktaş0 Malmö1 -- Maç BittiYorumlar | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Beşiktaş0 Malmö1 -- Maç BittiYorumlar

Durum
Yanıtlara kapalı.

destekci

Çırak
tek kelimeyle rezalet. eski gunleri hatirladim. o zamanlar hep derdi yazarlar 100 kez oynasa 99'ini kazaniriz, bir talihsizlik oldu vs vs..

yok bu riza'yla olmaz zaten. futbolcuyken de begenmedim. sadece sagdan giderdi, o kadar. ha caliskandi o ayri. ama calismak baska yetenek baska.. teknik direktorluk bambaskaa.

htaymur72

Daimi Üye
Tromso:1 G.Saray:0 bu ne yaw, ne oluyor, yoksa gülme komşuna gelir başına mı oluyor, eee Yorumları unutmadık ama biz yine bir şey demiyoruz, EN BÜYÜK FENER...

TrancEnergy

Banned
htaymur72 demiş ki:
Tromso:1 G.Saray:0 bu ne yaw, ne oluyor, yoksa gülme komşuna gelir başına mı oluyor, eee Yorumları unutmadık ama biz yine bir şey demiyoruz, EN BÜYÜK FENER...
haklısın gülme komsuna gelir basına bu sabah fb bjk gs atışması oldu onlara aynen şöle dedim eger bu akşam yenilirseniz size benimde lafım olacak işte onlara lafım sadece susuyorum bence bu en buyuk cevap onlara ve üzülüyorum

onnow78

Çırak
valla yazık oldu

bu bjk nın kaderi , bır fenerli olarak çok üzüldüm :) kahroldum :) ama ben sunu anlamadım daha malmöyü yenemiyen bir takım fener gibi şampiyonla liginde oynayan bir devi nasıl yencek , mantık almıyor, neyse onlarada hak vermek lazım, hayatlarında elde edılebılecek en buyuk basarı fb yı yenmek heralde, bırakın kucuk seylerle mutlu olsunlar :) geçmiş olsun bjk...

SpeedyDNA

Daimi Üye
türk takımları olarak üzüldük baksana ne bu

fb yenildi neyse milan o yenilcek tabide

bu iki takım ne ya garip garip takımlar
yazık valla bize

destekci

Çırak
Ya bazi gerizekalilar var buna Fatih Altayli da dahil. Adam hic dusunmuyor, bunlar avrupa maclarinda ay yildizli arma tasiyor, ulkeyi temsil ediyor diye. Ne kadar puan kazanilsa ulke puani artacak daha fazla takimla katilacagiz, on eleme oynamayacagiz, ustelik her galibiyette ulkeye para girdisi olacak, turkiye ligi daha guzellesecek diye dusunemiyorlar..

Aptal aptal sadece gs-fb-bjk muhabbeti yapiyorlar. Zekalari 3 den fazla takimi algilamalarini yetmiyor galiba.

sertac06

Cool Üye
Ben bir beşiktaşlıyım ama dün her iki maç(gs ve bjk kastettim) için de söyleyebileceğim tek şey var..
Bu para delisi futbolcularımız varya işte bunlar benim gözümde hepsi vatan haini..
Bir yenil, iki yenil, üç yenil de hep yenil olmazki arkadaşlar...
Transfer dönemlerinde milyon dolar lar telafuz ediliyorama bir bakıyorsun rezillik şimdi bu arkadaşlara ben vatan haini demeyeyim de ne diyeyim ..
Çok kızdım kusura bakmayın....

İnşallah rövanşlarında kendilerini gösterebilirler de bende utanırım bu söyledeiklerimeden

ReVeNGE

Banned
şurada yaptıgınız yorumları gercekten kınıyorum ben bır fenerbahcelı olarak akşam besıktasında galatasarayında yenmesını o kadar cok ıstıyordumkı sırf ulkemız ıcın sırf gelecegımız ıcın bır turk olarak bunları hıssedebılıyordum.ben orada besıktas ve galatasara yı mıllı takım olarak gordum .emınımkı galatasaraylı ve besıktaslı arkadaslarımızda aynı sekılde dusunmuslerdır zaten aksını dusunen haındır.

mezarci034

Çırak
ezik bjk

bu yenilginin sebebide fb macının önce tarafsız sahaya alınması sonra ağlayıp ortalıgı yaygaraya boğan ezik beşiktaş taraftarı yüzünden maçın zorla tekrar İnönüye alınmasından olmuş olabilir.
bence aziz yıldırımın parmagı vardır bu işte,yada hakem cem papilanın amcasının ogluymuş ondandır.
siz bu bahanelere sarılıp Fenerbahçe gibi büyük bir takımla kendinizi kıyaslamayın siz malmöyü falan düşünün...zaten böyle sahte gündemler yok laf atmalar ama fenerbahçelilerle sanki aynı seviyedeymiş gibi ayıp bunlar.ama en güzeli bizimkilerin sizi hiç ciddiye almaması bu yeter...:D

asserkan67

Daimi Üye
destekci demiş ki:
tek kelimeyle rezalet. eski gunleri hatirladim. o zamanlar hep derdi yazarlar 100 kez oynasa 99'ini kazaniriz, bir talihsizlik oldu vs vs..

yok bu riza'yla olmaz zaten. futbolcuyken de begenmedim. sadece sagdan giderdi, o kadar. ha caliskandi o ayri. ama calismak baska yetenek baska.. teknik direktorluk bambaskaa.
KARDES
RIZA YA LAF SOYLEME BU OLAYIN RIZA ILE ALAKASI YOK
NE DEMEK RIZAYLA OLMAZ
SAHA DAKILERE BAKMADIN GALIBA RUHSUZ GIBI OYNADILAR
BENCE RIZA ILE COK GUNLER YASAYACAZ
BI KARA KEDI VAR BESIKTAS DA 2 HAFTADIR
DUZELECEGINE INANIYORUM

MACA GELIRSEK
MALMÖ YU ORDA YENECEGIMIZE INANIYORUM TABI KARA KEDI GIDERSE
INSALLAH HER SEY GUZEL OLUR BESIKTAS ICIN
BU ARADA GALATASARAY DA SASIRTTI BENI O SAHA DA O KADAR OLUR
MUCADELESINI BEGENDIM GALATASARAY IN