Beşiktaşlılar imzanızı koyun | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Beşiktaşlılar imzanızı koyun

TrI-C

Forum Ustası
beşiktaşlı arakdaşlar imzanız bu olsun
HTML:
[img]http://img8.imageshack.us/img8/8867/bjk0zp.gif[/img]

isteyenlerde bunu koyabilirler
HTML:
[img]http://img58.imageshack.us/img58/3527/bjk1qi.gif[/img]

- Yönetici düzenlemesi: :

PheNoMeN

Forum Kalfası
Carsi kelimesi pek olmamis bence, ayrica nickinde kotu olmus ;), genisligi iyi ama biraz daha uzun olabilir, futbolcular arka planda olabilir, gelistirilebilinir :).

valla bencede iyi herkes tek resim kullansın hem kimse baskalarını tahrik edici resimler koymamıs olur TrI-C senin resimdeki carsı yazısı biraz daha büyük gibi

TrI-C

Forum Ustası
ewt iki türlü yaptım daha sonra tekrar düzenlerim biz beşiktaşlıların farkı var hareketli bizimkileri ayrıca TrI-C yazısını koymalıydım benim yaptığım belli olsun die yaptım yaptığım şeylere nickimi koyarım daha istekler doğrultusunda daha ii lerini de yapacağım

TrI-C

Forum Ustası
PheNoMeN demiş ki:
Carsi kelimesi pek olmamis bence, ayrica nickinde kotu olmus ;), genisligi iyi ama biraz daha uzun olabilir, futbolcular arka planda olabilir, gelistirilebilinir :).
dostum çarşı grubuna üye oldğumdan ve bsj taşın asıl taraftarı çarşı olduğundan onu koydum tabiki geliştirilir boyutuna gelincede büyük yaparım yapmasına problem değil fakat imzalarmız zaten siteyi yavaşlatıyor bu yüzden dolayı byük yapmadım ama istekler doğrultusunda büyültürüm futbolcu resmine gelicne şu as kadromuz bi belli olsun onuda koyucam daha yenilenecek ve geliştirilcek :D

The_FalCaTa

Cool Üye
TrI-C demiş ki:
dostum çarşı grubuna üye oldğumdan ve bsj taşın asıl taraftarı çarşı olduğundan onu koydum tabiki geliştirilir boyutuna gelincede büyük yaparım yapmasına problem değil fakat imzalarmız zaten siteyi yavaşlatıyor bu yüzden dolayı byük yapmadım ama istekler doğrultusunda büyültürüm futbolcu resmine gelicne şu as kadromuz bi belli olsun onuda koyucam daha yenilenecek ve geliştirilcek :D

üstad , bence as futbolcularımızın yakın zamanda netleşeceğine pek ihtimal vermiyorum iyisimi sen paf takımın futbolcu resimlerini kullan. Aslında Pascal ı tek başına koysan da yeterli....

TrI-C

Forum Ustası
:D:D:D doğru sölüyon futbolcular sahtekar en iyisi taraftar resimleri koyalım