BEŞİKTAŞ'TA Volkan ısrarı

1. eseskartal

eseskartal Forum Ustası

CSKA Sofya maçında hatalı goller yiyen Runje, Beşiktaşlı yöneticileri çıldırttı. Fenerbahçe'nin kalecisi Volkan bir kez daha gündeme geldi.

CSKA Sofya maçında ortaya konulan kötü performans, Beşiktaş'ta 'değişim' seslerinin daha gür çıkmasına sebep oluyor. Özellikle kaleci Runje'nin sezon başından beri yaptığı hataları UEFA Kupası'nda da sürdürmesi yöneticilerin sabrını taşırdı. Hırvat kaleci için "Maça kendisini veremiyor. Konsantrasyon sorunu yaşıyor" tespiti yapılırken gerekli uyarıların da kendisine iletildiği öğrenildi. Ancak siyah-beyazlı kurmaylar, Runje'nin formsuzluğunun sürmesi ihtimaline karşı alternatif arayışlarına hız verdi.

RUNJE'NİN BİLETİ KESİLİYOR
    Yönetimin bir bölümünün 'Runje'den hayır gelmez' görüşünde ısrarlı olduğu ve yeni file bekçisi olarak Fenerbahçeli Volkan'ı düşündükleri de siyah-beyazlı kulübe yakın kaynaklardan sızan bilgiler arasında. Bilindiği üzere, SABAH bir ay öncesinden Runje'nin biletinin kesileceğini ve başta Volkan olmak üzere birkaç yerli kaleciyle temasa geçeceklerini duyurmuştu. Sarı-lacivertli kulüpte Rüştü'nün yedeği durumundaki Volkan'ın teklif geldiği takdirde olumlu cevap verebileceği sanılıyor.

sabah

2. msaldiray

msaldiray Banned

Bu haberin gerçek olduğuna pek inanmıyorum. Daha doğrusu biz Volkanı istesek bile Fb Volkanı bize vermesi hem mucize olur hemde Fb nin intiharı olur ... Runjenin yerine kim gelirse gelsin Runjeden iyi olacağına eminim.. Kalede hiç güven vermiyor özellikle yan toplarda kale çizgisine yapışıp kalması beni çıldırtıyor...

3. eseskartal

eseskartal Forum Ustası

bende inanmak istemiyorum ama runjenin gideceği kesinde kimin geleceği belli değil;)
    volkan'a sormuşlar öyle bi teklif almadım demiş tv de izlemiştim onuda....

4. Fako

Fako Daimi Üye

belki runjenin biraz daha zamana ihtiyacı var biraz daha beklemeli kartalım bence...

5. eseskartal

eseskartal Forum Ustası

daha ne kadar zaman adam yan toplarda çakılıp kalıyor kale çizgisine :cool:

6. shamash

shamash Daimi Üye

runje transfer oldugunda "ben hirvatlardan kaleci ciktigini görmedim
    bu kaleci umarim cordobayi aratmaz" yazmistim. su ana kadar da runje iyi bir transfermis gibi durmuyor. eger yedek kaleciler kaleyi runjeden alacak kadar
    iyi durumda degillerse besiktas devre arasina kadar runje ile devam etmek
    zorunda oldugunu unutmamali ve bu tür haberlerle onun yipratilmasina da izin vermemeli.

Yükleniyor...