Bilgisayarlarda Başlica RESET atma sebepleri | Page 2 | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Bilgisayarlarda Başlica RESET atma sebepleri

dogustyle

Cool Üye
benim bilgisayar yeni aldım ve 1 ay sonra ekran kartı ve ram değiştim silkroad oynuyordum parçalrı değiştikten sonra bilgisayr reset atmaya başladı mavi ekran geliyor ve reset atıyor ounu da yükleyemiyom hep bu hatayı veriyor:client file is damaged. please reinstall the client.
başka bilgisayarda yüklüyor aynı dosyayı. yardımcı olursanız çok sevinirim

kokoci

Cool Çırak
windowstan şöyle bir hata alıyorum Stop: c0000221 unknown hard error \systemroot\system32 \ntdll.dll hatası ne format atabılıyorum nede onarım yapabılıyorum cok caresız kaldım arkadaslar yardım edebılırmısnız?

astraq

Forum Ustası
DELL marka bir laptop pc kullanıyorum. pc biraz zorlandığında reset atıp siyah ekranda "No Bootable devices--strike F1 to retry boot.F2 for setup utility.Pres F5 to run onboard diagnostics" uyarısı veriyor. Konu hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim.Cidden yardıma ihtiyacım var.Teşekkür ederim.

LoST14

Cool Çırak
çok yararlı bir başlk olmuş,düne kadar ayn sorunlar bende de vardı,bilgisayar aclıyor herhangi bir işlemde mavi bir ekran çıkıyor ve pat kapanıyordu,sorun RAM deymis yenisini aldık düzeldi :)
baslik güzel olmus ellerne saglik ;)

sekosoft

Çırak
arkadaşımın bilgisayarına format attık.daha sonra her açılışta mutlaka iki veya 3 kere kendini resetlemeden açılmıyor.yani tam masaüstü gelirken reset.xp yüklemesinde bi sorun olduğunu düşünmüyorum.bilgisayar toplama yaklaşık4 yıllık.güç kaynağıda var.sorun ne olabilir acaba.teşekkürler