BİMden Alışveriş Yapmayın Konusu ile İlgili - Bim

OZaN86
Çırak
Ya ArkadaşLar Yok Şurası Şuadamın Yok burası bunLara yardim edior. BırakaLm BunLari... BiM kimin olrsa oLsn.. Adamlar Piyasadaki Ürünleri En ucuza SatıyorLar.. İnsanLara FaydaSı Varmı evet.. Gerisini BoŞverin.. SaygıLar
 
FOXHOUND
Forum Kalfası
bukadar cok kaynagi belirsiz döküman var.. Eyvallah dogru ola bilir..bim ,in uzatmali .ismi nedir peki. ...bim yerine dia(sa)var onu tercih edelim...(benden ala antikürt yoktur)
 
Yıldıray27
Forum Ustası
Kürt Türk diye alışveriş yapılıyorsa artık bu ülkeye her şey müstehaptır.Allah bir gün bize öyle bir bela verecek ve Kürt lerle Türk ler öyle can ciğer olacakki bügün bunlkarı diyener acaba o zamn ne diyecekler merak ediyorum.Antikürt arkadaşım bence sen gerçek sağlam kürtlerle tanışmamışsın.Ordan bunu anlıyorumm.
 
liva
Cool Üye
Arkadaşlar şahsen ben arabım ancak unutmayalım atamızın zsöylediği çok güzel bir sözü var ''Ne Mutlu Türküm Diyene!!!'' anlayana tabi sözüm meclisten dışarı..unutmayın bu ülke asaletin ahlakın ve dürüstlüğün bir sembolü vardır milletlerin en yücesidir bu tüm tarihimizce gözlenebilir bizler hep osmanlının torunlarıyız ancak kimimiz hangimiz bunun gerektirdiğini yapıyoruz?Nerde birlik beraberlik hani güzel duygular ?İnsan olmaya gayret edelim herkes damarında taşıdığı kanın kalan bu mirasın hakkını versin...öyleki bizler vicdanen bile yeri geldiğinde düşmanımızın akan kanına sarılıp yarasına şefkatle bastırıp ıstırabını sevgi ile dindirmiş ataların evlatlarıyız..bunu hatırlayın ama bir yudum sudur içtiğiniz aynı topraktan beraber gömüleceğimiz toprakta aynı kimsenin ne dediğine bakmayın vicdanınızı hur selim ve heybetle doldurun kısaca dediğim gibi damarlarınızdaki asil kanın hakkını verin verelim...sevgilerle sağlıcakla...
 
krak123
Çırak
yaw usta tmm herşeye razıyız ama herşeyide çok abartanlarımız waR BY ekselans arkadaşımın dedigi qbi sizi daha kürtlerle tanışmamışsınız 1-2 kürt bir kaç hata yaptı diye tüm kürtlerden nefret etmek zorunda degilsiniz bu ön yargıyı kafanızdan silin bende kürdüm lakin hiç bir zman bu mhp ci bu bilmem neyin nesi bilmem şu bunu yaptı bunlara karşı şöyle bir ittifak kuralm diye aklımdan hiçbir şey geçmedi eqer insanın içinde boyle bir plan wrsa allah onu ıslah etsin derim lanet olası israil herşeyi pkk ye atıyor silahlar kendisinin pkk it sürüsüdür ama her kürdü pkk sanmayın arkadaş!!
 
lamacimi
Cool Çırak
photograph nickli arkadaşa katılıyorum.

ByBendeniz arkadaşım konuya biraz siyasi yaklaşmısınız. Gerekçe unsuru yazınızda net bir şekilde mevcut görünmektedir. Yazınızdaki mevzubahis bu konuya ait değildir veya ait olacağına şahsi kanaatimce doğru bulmamaktayım. Tartışmaya yönelik yazı ve içerik vermişsiniz. Diğer yandan bilirkişi olarak yazılmamış olabilir fikrinize saygı göstermek gerekiyor. Tabiki benim yorumlamama da..
 
- Yönetici düzenlemesi: :
Kayıtlı Değil
Misafir Üye
+1 diyorum.

Bim

''BİM marketlerinin sahibi Cüneyt Zapsu’nun halası PKK'nın ve Apo'nun akıl hocası Musa ANTER'in karısıdır...''
Musa ANETER bu ülkenin gelmiş- geçmiş en baba, en demokratik ,en insancıl gazeteci ve yazarlarındandır.rahmetliye böyle çamur atmak doğru değil.bir tez sunuyorsanız herkesi tatmin edebilecek kaynaklar sunun.
siz mahhaledeki bakkaldan mal alırken adamın öz geçmişini ,seceresini araştırıyor musunuz ? belki pkk lı adam nerden bileceksiniz ? bu tip karalama kampanyaları genelde rakip firmaların başının altından çıkar. prim vermeyelim etik dışı rekabetlere..
 
Kayıtlı Değil
Misafir Üye
Bİm

zapsu bim den ayrılalı 5 sene oldu A101 de aydınlar holdingin yani zapsu orada da değil bence desteksiz atıyorsun
 
yekser
Daimi Üye
Diğer marketlerin bimi batırmak ıcın yaptıkları bır kaaralama operasyonundan ıbarettir.Cok samimi bir arkadaşımın Babası bim genel mudurlugu yapıyor. boyle şeyler soz konusu bıle olamaz dıyorlar..rahat olun..
 
vampirodelasangr3
Cool Üye
bazı savaşlar milyar dolarlarda olur bim'in gücü yetmez böle bi savasda yandas olmaya ki gıda sektoru en az kar markajı olan sektorlerden birisi elde ettigi kârın hepsini verse bile yetmez böle bisey icin .
 
as45as
Çırak
Karalamadır.
Irkçılıktır.
Konunun derhal silinmesi gerekiyor.
Bu haberler boş.
Ayrıca bu konunun Milli Unsurlar kategorisi altında açılması saçma, anlamsız, gereksiz.
 
- Yönetici düzenlemesi: :
inverbras
Hızlı Çırak
totali shit diğerleri bundan iyimi san ediyorsun bilmediğin adamada laf atma almıyosan alma
karalamadır yönetimin kaldırması gerekir
 
masterbull
Çırak
Araştırmadan konu açıyorsunuz bunları okuyanda bazı şeylere inanıyor Bim artık satıldı eskiden %50 ortaktı artık Bim Cüneyt Zapsuya ait değil. A 101 adında marketlerin yeni sahibi Cüneyt Zabsu. Birde bu saçmalıklara fln inanmayın ya da inanın demiyorum sadece biraz araştırın. Sizin o çok güvendiğiniz Koc bile bugün Yahudi kaynaklı. Zaten Yahudi olmasaydı Koç Holding olamazdı ya neyse bu da ayrı bir konu.
 
HasretGÜMÜŞ
Forum Ustası
masretbull arkadaşım;

Konu 2010 yılında açılmış bir konudur. Kapatılmadığı için de bu güne kadar da yorum atan arkadaşlar ve ben de dahil olmak üzere konu bu güne kadar güncelliğini korumuştur.

Konuyu açanın bir kabahati yok :)

Kolay gelsin.
 
Üst