Bir eğitim sitesinden neler beklersiniz ? | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Bir eğitim sitesinden neler beklersiniz ?

ShareMan+

Forum Kalfası
Merhaba arkadaşlar, üzerinde çalıştığım bir proje var; web dilleri, grafik, masaüstü programlama vs gibi konularda "tamamen ücretsiz" görüntülü eğitim veren bir site olacak. Siz bu sitelerden neler bekliyorsunuz? cevaplayan arkadaşlara teşekkürler.

Yıldıray27

Forum Ustası
Aslında çok güzel düşünmüşsünüz ama zaten böyle bir çok site mevcut farkınız ne olacak , vidyoları kopyamı yoksa kendinizmi hazırlayacaksınız , bu iş için ciddi olarak server kiralamanız gerekecek maddi olayı nasıl halledeceksiniz ??

ShareMan+

Forum Kalfası
Çalışma şuanda aktif, farka gelecek olursak, içerikler farklı olacak, oralarda olan içerikler yerine değinilmemiş konulara değineceğim, ve evet videoları kendim hazırlıyorum.

N3F3R

Forum Ustası
Videoları kendinizin hazırlaması sitenize bir artı olarak yansıyacağını düşünüyorum bu sebeple sitenizde bahsettiğim konuya değinizseniz ilgi çekebilir.

Yıldıray27

Forum Ustası
Hocam o zaman videoları youtube da kanal açıp yükleyin kendiniz hazırladığınız için parada kazanırsınız, ayrıca sitenin tanıtımını eleştir beni kısmında yaparsanız bakabiliriz projenize:)