Bir Kar Yağar İnce İnce

JoHN WaLKER

Forum Ustası
Heyt be askere mi gitsem nedir yaş 30 olacak neredeyse halen askere gitmedim :D.

JoHN WaLKER

Forum Ustası
Sizin Yerinizde Olmak İstemezdim, Düşünmesi Bile Kötü..
Niye aslında önümde seçenek çok bedelli askerlik var, kısa dönem askerlik, yedek subay olma vs. bu yaşıma kadar askerliği uzatmamın sebebi keyiften değil aksine okumam ve iş yeri sahibi olmamdandır :).

JoHN WaLKER

Forum Ustası
Seçenek Sadece Bedelli Askerlik İçin Düşünülebilinir, Diğerleri Şans..

Uzun Dönem Olsaydınız, Siz Zamanında Mahallede Volta Atarken, Anasının Kucağındakiler İle Beraber Olacaktınız Gerçi, KD Olursanız da Aynı Şey Geçerli..

Ama Sizinde Haklı Sebepleriniz Varmış..

Bir An Düşündümde Kendimi, İçim Ürperdi..
Bedelli askerliğe karşı değilim maddi durumumda rahatlıkla kaldırır ancak ben şuan için bedelli askerlik düşünmüyorum. Gerçekten keyif için askerliğini uzatmış birisi değilim bir zamanlarda askere gitmek istemediğim gerçeği cabası ancak insanın zamanla düşünceleride değişiyor. Şuan 33 yaşıma kadar önümde zaman var eğer fırsat bulabilirsem askerliği aradan çıkartmayı düşünüyorum eğer bulamazsam zaten 3 senede bir bedelli askerlik çıkıyor artık yapacak bir şey yok deyip bedelli askerlikte yapabilirim. Karışık bir durum benimkisi bakalım Allah büyük :).

Bedelli askerliğe karşı değilim maddi durumumda rahatlıkla kaldırır ancak ben şuan için bedelli askerlik düşünmüyorum. Gerçekten keyif için askerliğini uzatmış birisi değilim bir zamanlarda askere gitmek istemediğim gerçeği cabası ancak insanın zamanla düşünceleride değişiyor. Şuan 33 yaşıma kadar önümde zaman var eğer fırsat bulabilirsem askerliği aradan çıkartmayı düşünüyorum eğer bulamazsam zaten 3 senede bir bedelli askerlik çıkıyor artık yapacak bir şey yok deyip bedelli askerlikte yapabilirim. Karışık bir durum benimkisi bakalım Allah büyük :).

ALLAH Büyük..