Bisiklet tavsiyeleriniz? | Page 2 | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Bisiklet tavsiyeleriniz?

0sM@N61

Forum Ustası
Valla biz de bir arkadaşın peşine takılıp aldık. Bisiklet sürdüğüm yoktu. Sonra onlar soğudu 1 ay da. Ben bırakamadım :) Kış gelene kadar sürdüm her gün. Bu yaz uzun turlarda yapabilirim. Öyle bir hedefim var. Çadır falan taşıcam yanımda hehe :) Tek değil tabi ki.
iyi bakalım bende alışırsam birlikte turlarız kendinden açılan güzel çadırlar var kolay kurulan kamp kurarsınız artık

3 ayrı bisiklet te lastik sorunu beni düşündürüyor :rolleyes:

Discovery Kendinden Açılan Atmalı Kamp Çadırı 330.bl-tb004 | Atlaskamp.com

- Yönetici düzenlemesi: :

UmutTekin58

Forum Kalfası
iyi bakalım bende alışırsam birlikte turlarız kendinden açılan güzel çadırlar var kolay kurulan kamp kurarsınız artık

3 ayrı bisiklet te lastik sorunu beni düşündürüyor :rolleyes:

Discovery Kendinden Açılan Atmalı Kamp Çadırı 330.bl-tb004 | Atlaskamp.com
Mersindeyim ben ) Yazın zaten turlayacak birileri lazım olacak. Bisikletforum sitesini takip etmeni öneririm. Hatta konu aç bisiklet alacağım diye. Başka markaları kullanmış arkadaşlar başka bisiklet önerebilirler. Özellikle kron xc 250 yi araştır. Salcano'nun derdi gerçekten fazla. Almadan uyarayım seni )

Şansın yaver giderse lastikler patlamaz. Allah seni benim durumuma düşürmesin. Ben 30 kilometrelik turda 4 kere lastik patlattım ya ) En son iç lastik öldü. Yürüyerek gittim eve