Biz OnLara Ne Yaptık da, Bayragımızı YakıyorLar

ESTERGON
Genel Moderator
Antalyali
Hızlı Çırak
Şerefsizlerden başka ne beklersin ben anlamıyorum bu güne kadar hep dost canlısı tavırlarla o şerefsizlerin neredeyse ellerini öpen büyüklerimiz neden bir yere varamadığımızı göremiyorlar ve onların silahlarıyla saldırmıyorlar anlayamıyorum zaten bizi kabul edemiyorlar

sidar2000
Forum Ustası
dedem 1. dünya savasında cocukmuş rus askerinin memlekete girdigini hatırlıyorum diyordu. ermenilerin yaptıklarınıda anlatıyordu,ve sunu hep diyordu ermenilerin kanı pistir. bize kızınca sen tam ermeni torunusun diyordu. gerisini siz düsünün arkadaslar.
dedem 2004 te öldü,,,
ve bu laflarını hiç unutmadım
saygılar....

DewrimimBenim
Çırak
onların yaptıgı şerefsizlikle kalsınlar gazi m.kemal atatürk ne yunan bayrağını ne de başka bir bayrağa saygısızlık yazılmasını istememişti.

ESTERGON
Genel Moderator
dinkle neden bağdaştırıyorsunuz şimdi ne demek dink için göz yaşı dökenler yuruyenler buna sessizmi kalıyor sanıyorsunuz.

çom mantıksızsınız
Sessiz kalıp kalmadıklarını bilmiyorum.
Ama tepki vereceklerine de inanmıyorum.
Çünkü "hepimiz ermeniz" diye yırtınanlar bölücü çete elemanlarıydı.
İyi niyetli istisna insanlar tabii ki olabilir.
"Ayıdan post,ermeniden dost" omaz diyen ecdadımı rahmetle anıyorum.
Ayrıca hırantın ne olduğunu Agos Gazetesini takip edenler iyi bilir.
Fakat o ayrı bir tartışma konusudur.

"Hepimiz Ermeniyiz" diye bağıranlardan hangisi bu olaya tepki verdi?
Dostum, mümkün mü tepki vermeleri.
Çünkü tepki bizi "milli birliğe" doğru götürür.
Bölücüler hiç böyle bir şeyi isterler mi?

alpi_09
En istikrarlı üye
Önemli olan elinizde kanıt okması değil.. Önemli olan uluslararası toplumu yönlendirebilmek... Ama başımızdaki damat tayyip hükümeti bunu becermek istmeiyor... Tam tersine pamuk denen köpeği kültür bakanı el üstünde tutuyor...

hacker-inside
Forum Kalfası
Bizimkilerde çıksın hepimiz hrantız hepimiz ermeniz desin

hranta üzüldükleri için anlıyorumda ermeni ne oluyor

canin cehenneme
Forum Kalfası
День памяти жертв геноцида армян

hocam okunuşu şu şekilde din pamyati jert genoçida armya. hocam bu rusça zaten alfabede kiril alfabesi.

rusçam pek iyi değildir ama den bugün demek armya ermeni demek herhakde birde zaten genocide yani soykırım sözcüğüde rusça bilmeyi gerektirmiyor.

biliyorsunuz 24 Nisan'ı ermeniler soykırım günü olarak anıyorlar. tabi onlara öğretilen tarihe göre. işte bu resimlerde o gün yapılan gösterilerde çekildi hatta orada Türk bayrağının yanında Azerbaycan bayrağı da vardı.

Umarım önümüzdeki günlerde bir ortak bir araştırma komisyonu kurulup bu konuyu bir sonuca bağlar.

yoksa yüzyıllarca bu topraklarda huzur ve barış içinde yaşayan iki dost millet her zaman düşman olarak kalacak. unutmayın ki osmanlı balkan savaşındaki hizmetleri ve ayaklanmamalarından dolayı onlara millet-i sadıka ismini vermişti yani sadık millet.

- Yönetici düzenlemesi: :
_BaCKDOoR_
Elit Üye
ulem tükürsek boğulcaklar...
arkadaşlar gelmeyin böyle şeylere dikket çekmeye çalışıyolar rahat olun biz önce kendi içimizdeki sorunları çözelim dünyanın heryerinde bu tip etnik çatışmalar var bu tür şeylere en güzel cevap kazanılan başarılarla verilir;)
TÜRK! ÖĞÜN! ÇALIŞ! GÜVEN! arasında havlayan itlere cevap ver diye bi ibare yok tüm yapmamız gerekenler gayet açık 4kelimede gizli;) Ayrıca reklam gibi olmasın ama milliyetin yaz duvara kampanyasına katılmanızı öneririm çok güzel duvar yazıları var:)

surya
Cool Çırak
yaw boşverin bu kendinden korkan p....venkleri hıyarların tarihte yaptıklarını ortya açacak cesaretleri yok bi tarafı yanmış kedi gibi sağa sola çatıp duruyolar bu denyolar tükürüğümüzle boğarız biz bunları ondan sonra görecekler hanyayı konyayı. Azeri Kardeşlerim yeter onlara bize gerek kalmadan.İlgisiz kalmış köpekler. Arkadaşlar agzımı bozdum biraz özür dilerim.

- Yönetici düzenlemesi: :
unknownjuvenile
Daimi Üye
aslında bi göz dağı versek ii olur kimin nasıl tepki vereceğini görmüş oluruz ama neyse damadımız şuan küsmüş sevgilileri barıştırmaya uğraşıyor...

hello
Hızlı Çırak
arkadaşlar aslında bu eleştiri ve serzenişlerin hepsi yerli yerince % 1,000,000 doğru ancak bizim elimizden gelcek bir şey yok şimdilik. atalarımızın, dedelerimizin, babalarmızın ve mübarek şehitlerimizin ( nur içinde yatsınlar ) cesetlerine ve ölülerine saygısı olmayan bu insanlardan bize bunu yapmamalarını beklememiz biraz anormal olur adamlar olmayan bir soykırım için sürekli bastırıyor avrupadan müttefik ve yandaş topluyor. bizim devletimizin başındaki b... kopasıca büyüklerimiz de çıkıp doğru düzgün bir savunma yapmıyor. bir de ilave olarak ermeni soykırımı iddiasını kanunlarştıran ve yasalaştıran avrupa ülkelerine yaranmaya çalışıyorlar ( örn: amerika birleşik devletleri , isviçre , fransa, israil v.b. )

inşallah en kısa zaman da ermenilerin bu soykırım tezlerini çürütecek çok sıkı kaynakları onların önlerine sunarlar.

Little_Makaveli18
Cool Üye
dedem 1. dünya savasında cocukmuş rus askerinin memlekete girdigini hatırlıyorum diyordu. ermenilerin yaptıklarınıda anlatıyordu,ve sunu hep diyordu ermenilerin kanı pistir. bize kızınca sen tam ermeni torunusun diyordu. gerisini siz düsünün arkadaslar.
dedem 2004 te öldü,,,
ve bu laflarını hiç unutmadım
saygılar....
dostum "ermeninin kanı pistir" ve bu gibi söylemler elle tutulur bişe degil.
dedene allah ragmet eylesin.

Sessiz kalıp kalmadıklarını bilmiyorum.
Ama tepki vereceklerine de inanmıyorum.
Çünkü "hepimiz ermeniz" diye yırtınanlar bölücü çete elemanlarıydı.
İyi niyetli istisna insanlar tabii ki olabilir.
"Ayıdan post,ermeniden dost" omaz diyen ecdadımı rahmetle anıyorum.
Ayrıca hırantın ne olduğunu Agos Gazetesini takip edenler iyi bilir.
Fakat o ayrı bir tartışma konusudur.

Dostum, mümkün mü tepki vermeleri.
Çünkü tepki bizi "milli birliğe" doğru götürür.
Bölücüler hiç böyle bir şeyi isterler mi?

ESTERGON agos gazetesini takip eden normal ve sanat çevresinden insanlarda var.
sizin burda 2 3 sayfalık konu bulmuşsunuz adamlar bunların ciltleri ile ugrasıyorlar.

burda allahınızı severseniz kaçınız ermeni olayı için yırtınıyorsanız görmeseniz haberiniz olmayacak yani eğri oturup doğru konusalım