Bölge isimli domain Kızıltoprak, kiziltoprak, Kadıköy | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Bölge isimli domain Kızıltoprak, kiziltoprak, Kadıköy

ORUYA

Çırak
Domain Adı: http://www.Kiziltoprak.org
Domain Kayıt Firması: http://www.GoDaddy.com
Domain Kayıt Tarihi: 21/02/2011
Domain Bitiş Tarihi: 21/02/2012
Domain Yaşı: 1
Domain Satış Ücreti: 1,000TL (Sabit)
Ödeme Şekilleri: Banka (Hesaba) Havale (Garanti Bankası)

Kadıköy'ün güzide yerleşim birimlerinden KIZILTOPRAK'la ilgili düşünülebilecek hertürlü web sitesi için uygun bir domain. .Net yada .Com uzantılı herhangi bir aktif web sitesinin olmayışı ayrıca bir özellik. Bu nedenle; bölgesel olarak kullanılabilecek bir domain.

Neden açık arttırma olmadı? Çünkü herhangi bir şekilde farklı yerlerden fiyat beklentim yok. Domaini acele olarak satma gibi bir beklentimde yok. Direkt olarak alıcılarla irtibat kurmak istiyorum. Tabiki PM atan yada Mail atan yada telefon yolu ile ulaşan arkadaşlarla fiyat üzerinde bir takım düzenlemeler yapılacaktır.

Lütfen; domain ile ilgili soru sormak için değil Alım-Satım ile ilgili talepler gönderin. Zira domainle ilgili tüm bilgileri yukarıda aktardım.

Atılan PM ve Mail'lere en geç 24 saat içerisinde yanıt verilecektir.
Cep telefonundan ulaşmak isteyen kişiler ise yine PM ile bilgilendirilecektir.

Teşekkür ederim, iyi çalışmalar.
 

ORUYA

Çırak
Okuma ve yazma becerin var mı? Zannedersem bu soruyu sormamam gerek zira olsaydı bu mesajı atmazdın. Bence yazdığım mesajı tekrar okumalısın. Domain süresinin 1 gün yada 1232143243543 yıllık olmasının herhangi bir önemi yok. Domain şu anda adıma registerli durumda ve düşmesi için bekledim. Neyse, bu konuda sana açıklama yapmak bile gereksiz. İşte bu nedenle tekrar belirtmek istiyorum DOMAIN ILE ILGILI SADECE ALIM YAPMAK ISTEYEN ARKADASLARIN MESAJ ATMALARI DAHA IYI OLACAKTIR.
 
Üst