BorsaMax v2.3

lotomax

Çırak
Yeni Versiyon BorsaMax v2.3 yayınlandı
BorsaIstanbul' un yayınladığı veri formatında değişikliğe gitmesi üzerine, 27.11.2015 itibaren BorsaMax v2.2 programı ile güncelleme yapılamamaktaydı. Bunun üzerine, yeni veri formatına uygun olarak güncelleme yapılabilecek şekilde, programdaki tüm veri işleme sistemi yeni baştan yazılarak kodlandı ve yeni optimizasyonlarla saniyeler içinde günlük verileri indirip işleyebilecek hale getirildi. Yeni versiyon BorsaMax 2.3' ü download bölümünden saniyeler içinde indirebilirsiniz.

Neler Yeni?
1. BIST sitesinde dağıtılan verilerde 27.11.2015 tarihinden sonra yapılan format değişikliğine göre programın veri güncelleme modülleri tekrar yazılarak uyumlu hala getirildi ve veri işleme hızı arttırıldı.
2. Yeni veri formatına göre oluşan bazı sorunlar sebebiyle endeks verileri programdan çıkartıldı. BIST sitesinde dağıtılan yeni veri sistemi stabil hale geldiğinde ve istek olursa tekrar eklenebilir.
3. Tüm Veriler bölümünde; hisseler seçildiğinde, tabloda en son güne ait veri en başta gösterilecek şekilde düzenleme yapıldı.
4. Gelen istekler doğrultusunda demo versiyon deneme süresi 20 günden 30 güne çıkartıldı.
5. Çeşitli minör iyileştirmeler yapıldı.

Program anlatım videolarının bulunduğu youtube video kanalı.

Yaklaşık 3 yıllık tüm verileri de veritabanında barındıran ve toplam boyutu sadece ve sadece 5.66 MB olan yeni versiyonu buraya ya da buraya tıklayarak saniyeler içinde kolaylıkla indirebilirsiniz.

Not: Metastock programına aktarmak üzere 713 günlük geçmiş prn verilerini mail ile ayrıca talep edebilirsiniz. 
- Yönetici düzenlemesi: :