Bu Scripti Bilen veya Bulabilecek Olan Var Mı? | Page 2 | Wardom.Org

Bu Scripti Bilen veya Bulabilecek Olan Var Mı?

EyupSemihER

Daimi Üye
Notepad , değil notepad++ ile düzenleyebilirsin xml leri.
http://notepad-plus-plus.org/ burdan down edebilirsin.
Flashtaki resimleri, ve menudeki bilgi yazılarının hepsini dosyada var olan xml lerden değiştiriyorsun.
Fakat en baş menu ismini ve birkaç gömülü kategoriyi, xml den düzenleyemezsin. . onları değiştirebilmen içinde klasorde .swf Dosyanın .fla sı mevcut ise flash prossiyonel de açıp yazıları değiştirebilirsin. .Fla si yok ise dosyayı ilk once swf decompiler ile fla ya çevireceksin, flash professionalde açıp editlicen sonra farklı kaydet diyip .swf olarak kaydedeceksin bu kadar.
Benim editlediğimin en son hali bu şekilde olmuştu.

Kullanacaksan söyleyeyim o tittle ı vs. index i note defterinden açarak değiştirebiliyorsun...

NoPainNoGain

Forum Ustası
Bazı butonlar var. Onlar değişmiyor sanırım.
Buton halinde konulmuş. Aynı şekli photoshopta çizip üstüne yazdırmak gerekiyor.

Birde soracağım bir şey var arkadaşlar.
Video player'a youtube'den nasıl video koyabiliriz ?
Flv şeklinde eklemek cok buyuk yapıyor dosyayı. Domaini kasmak istemiyorum.
Youtube'dan nasıl görüntülebiliyoruz ?

EyupSemihER

Daimi Üye
Bazı butonlar var. Onlar değişmiyor sanırım.
Buton halinde konulmuş. Aynı şekli photoshopta çizip üstüne yazdırmak gerekiyor.

Birde soracağım bir şey var arkadaşlar.
Video player'a youtube'den nasıl video koyabiliriz ?
Flv şeklinde eklemek cok buyuk yapıyor dosyayı. Domaini kasmak istemiyorum.
Youtube'dan nasıl görüntülebiliyoruz ?
Tam anlamadım ama videoyu şöyle koymayı denesen ?
<video src="videoadres.wmv" controls="controls">Videoasdasd</video>

EyupSemihER

Daimi Üye
Ben kullanmadım yarıda bıraktım. swf sine bile müdahale eden biriyken title nin nerden değişceğini biliyorum :') Sen gör, kendin editleyebil diye örnek gösterdim sadece.
Yok yani o anlamda demedim yanlış anlama çünkü ben bugün sadece index i not defteri ile açıp editlemeye çalıştım sadece tittle ı editlyebildim ondan dedim.Tekrardan teşekkürler.