Bu seferde Kılıçdaroğlu'ndan İnce'yi yalanladı

1. DuKe

DuKe Forum Ustası

Kılıçdaroğlu'ndan Muharrem İnce'yi şoke eden açıklama
    CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'Amerikalılar beni aradı. Türkiye, Fetullah Gülen'i usulüne göre istememiş' diyen CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'yi canlı yayında yalanladı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İnce'nin Gülen'in iadesinde Türkiye'nin eksik belge verdiğini iddiasıyla ilgili "Bana ve İnce'ye verilen rapora göre ABD'nin Gülen'i iade etmesi lazım" dedi.

Kılıçdaroğlu Kanal D canlı yayınında gündeme ilişkin gazetecilerin sorularını yanıtladı. FETÖ elebaşının iadesi konusunda sorulan soruyu yanıtlayan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu " Bana gelen 3 sayfalık bir rapor var. Aynı rapor Sayın Muharrem İnce'ye de verildi. Orada bazı usül eksiklikleri var ama çok hayati usül eksiklikleri değil. Bu dosyalara göre göre Amerika'nın Gülen'i iade etmesi lazım." dedi.

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce "Amerikalılar beni aradı, Gülen'in iadesi için Türkiye gerekli adımları atmadı" demişti.

Böylelikle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yaptığı açıklama ile CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'yi yalanlamış ve CHP'ye gelen rapora göre FETÖ elebaşı Gülen'in iade edilmesi gerektiğini belirtmiş oldu.

BAKAN GÜL'DEN AÇIKLAMA
    Öte yandan konuyla ilgili bugün açıklama yapan Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Sayın İnce, genel başkanı tarafından yalanlanmıştır. Bu konuyla ilgili herhangi bir gecikme, herhangi bir farklı usulen durum söz konusu değil. Türkiye'de bu yargı usulleri mahkemeler tarafından talep edilmekte, hazırlanmakta." dedi.

2. Gila

Gila Moruk Moderator

Nazarlık olsun.

En azından tomografiyi ultrasonu bizim sayemizde tanıdı Türkiye dememiş

• Beğen Beğen x 1
  3. KayaSecurity

KayaSecurity Cool Üye

Ne saçma içerikler bunlar ya ? Ak trollerin hayal gücüne bayılıyorum... :D

4. gorkem

gorkem Forum Ustası

Şok açıklama değil, dürüstçe bir açıklama

Sen tabii siyasette ahlak, dürüstlük, yalan dolan olmamasına pek alışkın değilsin sevmezsin öyle şeyleri o yüzden ilginç geliyordur sana...

Önümüzdeki dönemde, kılıçdaroğlu inceyi ihraç etmeye kalkar mı, sen otur yerine ben konuşcam der mi ona bakmak lazım...

AKP'den birinin tayyip hakkında böyle bir şey dediğini düşünüyorum da, neler olurdu:):):)..

adam İnce'ye bu konuda katılmıyorum demiş...hakkaten ne kadar büyük mesele...:)

Nasıl olurda bir partiden biri aynı partiden bir başkasının söylediğine katılmaz ve o iş öyle değil der dimi, nerde biat, nerde yalakalık, nerde otorite....

Kendi partinde alttaki adam üsttekini ne kadar eleştirebiliyor buna bakmıyorsun da boş işlerle uğraşıyorsun...

5. Gila

Gila Moruk Moderator

Herkese bugün Yılmaz Özdil okumasını öneririm

• Bilgilendirici Bilgilendirici x 1
  6. DuKe

DuKe Forum Ustası

Seçim zamanını çok seviyorum güzel ülkem benim :D

• Beğen Beğen x 1
  7. DuKe

DuKe Forum Ustası

Söylediğine dolaylı olarak olsa da katılıyorum evet chp genel olarak kendi içinde bile eleştiriye kapalı değil !!!

ama olay biraz kırmızı çizgiler ile alakalı bence kılıçdaroğlunun grup toplantısında kendi parti üyesi kişiyi salondan ağır şekilde kovduğu zamanlarıda görmüştük. yada kılıçdaroğlunun hazımsızlığı ile alakalı olabilir.

yapma lütfen adam yine klasik seçim öncesi ağzını bozmuş seçmeni aşağılamış bırak okumayı hakaret içeren o yazı için başının belaya gireceğini bile düşünüyorum.

8. gorkem

gorkem Forum Ustası

E zaten bu sebepten ötürü CHP tabanı kılıçdaroğlunu sevmiyor. Bu eleştirileri heryerde bulabilirsin.

Azımsanmayacak bir kısmı sandığa gitmiyor. CHP tabanı "demokrasi" den bahsederken kılıçdaroğlunun bu tutumunu sürekli yerden yere vuruyor.

Mesele Kılıçdaroğlunun bir kez bile en azından çıkıpta kendisine oy vermeyenlere hain dememesidir. Bu kadar olay eleştiri AKP içinde olsa neler olurdu sen hayal et. ki zaten oldu da...teker teker hepsini göndermedi mi?. bana oy veripte AKP'ye oy vermeyen haindir demedi mi...

CHP en azından demokrasiyi kendi içinde yaşamaya çabalıyor..Muharrem İnce'ninde kılıçdaroğlunu eleştirdiği çoktur..Bunların normal olduğunu kabul etmek lazım..

Tayyibin seçim konuşmalarından söylediği tek doğru ve gerçekci söz bence Muharrem İnce'nin CHP başkanlığına oynaması lafıdır. Böyle bir derdi var İnce'nin, hep vardı zaten....Ama ikiside birbirini partiden atmaya kalkışmadı..

9. DuKe

DuKe Forum Ustası

Seversin sevmezsin bilmiyorum ama muharrem incenin chp başkanı olmasını isterdim. Ve chp'yi şuan ki kemalin tasallutun dan kurtarıp kadrolarını yenilerse ona oy bile verebilirim.

Çünkü chp de baykal gittik den sonra ulusalcılığa hasret kaldık ve ülkede muhalefetin önemini daha iyi anladım bu sadece rekabet açısından değil iktidarın kalitesini bile muhalefetin belirlediğini düşünüyorum.

10. berkcombil

berkcombil Daimi Üye

11. T@M@Y

T@M@Y Forum Ustası

Ortada yalanlama yok. Adam usulde eksiklikler var diyor. Hayati olup olmasına karşı taraf karar verebilir. Kılıçdaroğlu kendi yorumunu katmış. İnce 'de kendisi yorumlamış dosyayı. Acaba ne gibi eksiklikler yapıldı. Duke'de buralardan malzeme çıkarmaya çalışıyor garibim.

Yükleniyor...