Bursaspor 2-2 Beşiktaş

sagacious
Genel Moderator
Bursaspor - Beşiktaş maçı nefesleri kesti, Negredo damga vurdu: 2-2!

Bursaspor ile Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig’de 20.haftanın açılış maçında karşı karşıya geldi. Bursa Büyükşehir Belediye Stadı’nda oynanan maçta gülen çıkmadı ve karşılaşma 2-2 sona erdi.

Karşılaşmada Bursaspor’un gollerini 37.dakikada Alvaro Negredo kendi kalesine ve 45.dakikada Yusuf Erdoğan’ın asistinde Dzon Delarge kaydetti. Beşiktaş’ın gollerini ise 13.dakikada Adriano ile 90+2.dakikada Negredo attı. Ayrıca Beşiktaş’ta yeni transfer Vagner Love, yedeklerde başladığı maçta 55.dakikada oyuna girdi ve ilk kez siyah-beyazlı formayı giymiş oldu.

Alınan bu sonucun ardından Bursaspor 26 puana ulaşırken, Beşiktaş da 37 puana yükseldi ve şampiyonluk yarışında yara aldı. Süper Lig’de gelecek hafta Bursaspor deplasmanda Akhisarspor ile mücadele ederken, Beşiktaş ise sahasında Kardemir Karabükspor’u konuk edecek.

Stat: Bursa Büyükşehir Belediye

Hakemler: Halil Umut Meler, Mustafa Emre Eyisoy, Cevdet Kömürcüoğlu

Bursaspor: Harun Tekin, Barış Yardımcı, Titi, Ekong, Aziz Eraltay, Shehu, Badu, Delarge, Bostock, Yusuf Erdoğan, Stancu

Beşiktaş: Fabricio, Gökhan Gönül, Pepe, Vida, Adriano, Medel, Oğuzhan Özyakup, Talisca, Lens, Quaresma, Negredo

Goller: Dk. 13 Adriano (Beşiktaş), Dk. 37 Negredo (kendi kalesine), Dk. 45 Delarge (Bursaspor)

Sarı kartlar: Dk. 27 Shehu, Dk. 30 Delarge (Bursaspor), Dk. 34 Medel, Dk. 45+4 Quaresma (Beşiktaş)

kaynak

kaynak

Son düzenleme:
Makaveli
Forum Ustası
Ağlama ya geldim :) Bu seyirci ve bu zemin cidden facia.

Stad ta seyirci bakımından çoluk çocuk çoktu ben hakemin yerinde olsam maçı iptal bile ederdim olan kadın ve çocuklara oldu önce "o.ç beşiktaş" sonra "allahu ekber" tribünler garip bir yola girmiş nasıl konya maçında mehter çalıyorsa gariplikler silsilesi devam ediyor.

Yusuf iyiydi ve kalecileri resmen hayatının maçını oynadı.Lens hala tutuk, oğuzhan kesinlikle vitaminsiz ve korkak oynuyor tolgay şart. Oyuna pektemek girdiğinde resmen o kısa süre de oğuzhandan faydalı oldu. Negredo bildiginiz gibi, q7 aynı terane ...Caner hala top şişiriyor ama dün işe yaradı. Şampiyonluk bana kalırsa Başakşehire resmen hediye edildi.