“Cami imamının bir oğlu deist, diğer oğlu ateist oldu”

1. mydos

mydos Forum Ustası

İhramcızâde İlim Yayma adlı derneğin hocası Kerem Önder, bir cami imamının kendisine gönderdiği mesajı anlattı. Buna göre; o imamın bir oğlu deist, diğer oğlu ise ateist olmuş.

Kerem Önder, kendisini dinleyenlere verdiği vaazda bu olayı anlatırken, “suçlunun” üniversiteler ve komünistler olduğunu ileri sürdü.

Kaynak

2. fearof

fearof Forum Ustası

Bu zatı muhtereme derinden bir hasssssss dur diyiyorum.

3. Penqueen

Penqueen Forum Ustası

demek ki çocuklar düşünmeye başlamış

• Beğen Beğen x 2
  4. akay

akay Super Moderator

Ben sana desem ki ateist kardeşim 'da Vinci’nin yaptığını söylediğin bu resim da Vinci yapmadı, kendi kendine oldu bu.' Da Vinci bir gün karnı çok açtı, tam resmi çizmek üzereyken kâğıdı kalemleri masanın üstüne bıraktı hatuna dedi ki 'hanım bana bir menemen yap' hanımda menemeni yaptı.

Da Vinci dedi ki 'menemenle karnımı doyurayım, ondan sonra gelirim resmimi tamamlarım' dedi ve gitti. Ekmeği menemene bandırırken, besmele çekip yerken o boyalar o fırçalar kendi kendine harekete geçti nereden geldiğiniz göremediğimiz bir rüzgâr ile beraber resim kendi kendine çizilmeye başladı. Çizildi çizildi kaş yaptı göz yaptı saçları uzattı o kadın çıktı. Mona Lisa

Video ve yazının tamamı
    https://odatv.com/da-vinci-dedi-ki-hanim-bana-melemen-yap-2512141200.html :D:D

..ve ''Çıplak yıkanılmaz cinler musallat olur'' diyen bu dallamayı adam yerine koyup dinliyorlar ya :)

5. alpay29

alpay29 Super Moderator

20 beraber çalıştığım arkadaşımın ortaokul ve lise yılları cemaat yurtlarında geçmiş...

ana baba hacı olduğu halde bizim arkadaş komünist olmuş..

yurtta din öğretirken nasıl bir baskı gördüyse.

bizde bir laf vardır "zorla it davara gitmez."

zorlarsan böyle istler izmler üretirsin..

Yükleniyor...