Camly Pro – Photo Editor 184 Patched

CyberRooT
Forum Kalfası


Camly profesyonel düzenleme araçları ve kullanım kolaylığını birleştiren harika bir fotoğraf düzenleme uygulaması.


EŞSİZ FİLTRELER VE ŞIK ETKİLERİ
Camly kolayca fotoğraf özel yapabilirsiniz benzersiz filtreler dahil olmak üzere çeşitli efektler kullanmanıza olanak sağlar. Filtre paketleri profesyonel fotoğrafçılar bir ekip tarafından oluşturulan ve uzun fotoğraf düzenleme deneyimi derlemek edildi. En iyi Özçekim yapmak veya fotoğraf bağbozumu efekti ekleyin: fotoğrafınıza bir arzu görünüm vermek için kendi çalışmalarının sonuçlarını kullanın
ŞIK VE ETİKETLER Başlıkları
Camly heyecan verici bir hikayenin içine fotoğraf açabilirsiniz çıkartma seti vardır. Sen hoş bizim çıkartmaları tarafından şaşıracaksınız. Biz yenilikçi bıyık gelen kalpleri ve çiçekler ve hatta masal karakterleri için her şey var. Camly fotoğrafın tüm duygularını ifade böylece güzel başlık eklemek sağlar.
PROFESYONEL DÜZENLEME
Camly özellikle hassas ayar hayranları için profesyonel düzenleme araçları bir dizi var. Camly ile parlaklık, kontrast, optik pozlama, ışık ve gölge, renk, renk sıcaklığı (sıcaklık), doygunluk, akütansını düzenleyebilirsiniz. Ayrıca kesme ve ufku ve diğer yararlı ayarları doğrultma dahil araçları dönen, skeç kullanabilirsiniz.
COLLAGE
Bir fotoğraf ifade için yeterli olmadığı zaman tüm fikirleriniz kolajlar kullanın. Her yaşam durum için kolaj çok sayıda yarattık.
AMAÇ GÖRÜNTÜ ÇERÇEVELERİ
Bir çerçeve içinde koyarak fotoğraf yeni renkler ekleyin. Sen en uygun arka plan resmi seçin ve fotoğraf parlak yaratıcı tonları ekleyebilirsiniz.
SOSYAL AĞLARDA SONUCU VE HIZLI POSTALANMASI
Telefonunuzda düzenlenen fotoğraf kaydetmek ya da en sevdiğiniz sosyal ağlarda göndererek arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Android gerektirir: yukarı 2.3 ve

Naber
– Eklendi haricindekileri etkisi
– Eklendi Multi-line metin desteği
– Yeni Etiketler Paketi “Bebek”
– WhatsUp fotoğrafları açılış Fix hata
– Hata düzeltmeleriKod:
http://turbobit.net/57vaszxxxum9.html

http://ul.to/gxydnsqz
 
Üst