Canli banner | Wardom.Org

Canli banner

Muratyyurt

Forum Kalfası
Arkadaşlar. Sitelere Reklam vermeyi Planlıyorum ama canlı bannere ihtiyacım var. bu konuda yardımcı olacak. taslak gönderebilecek arkadaşlar varmı.

Rica etsem bana yardımcı olabilirmisiniz.?

B0Z0

Banned
Arkadaşlar. Sitelere Reklam vermeyi Planlıyorum ama canlı bannere ihtiyacım var. bu konuda yardımcı olacak. taslak gönderebilecek arkadaşlar varmı.

Rica etsem bana yardımcı olabilirmisiniz.?
abi gif mi flash mı?

B0Z0

Banned
Abisi FArketmez sanırım. siteler öyle olsun veya böyle olsun demezler muhtelelen. ama şöyle ilgi çekecek bişey.
acilse pek yardımcı olamam da pazartesi şirkette hazır bir kaç tane taslağım projem var onları yollarım pm ile rar'layıp

edit: hatta 0dan bi çalışmada hazırlayabilirim ;)

- Yönetici düzenlemesi: :

Muratyyurt

Forum Kalfası
Acil değil. Ne zaman gelirse o zaman. ufak ufak büyütmem lazım işleri. wardom un dışına da taşmak gerek. 3/4 yerde reklamım var 2 yere daha verdim farketti hemen .

RebelFa1con

Forum Ustası
reyiz ben sana canlı bannerlik yapayım kızılay meydanında poster dağıtalım cCc alışverişlerinizi murat yesilyurt reyizden yapın cCc
diye? :D:D iyi işler

B0Z0

Banned

Dangerous

Forum Ustası

Bu çalışma çok ilgi çekecek, 40 derece yanan bir touchpadde çizilmiş olup çok hasta ve bitkin birinin yaptığı çalışmadır.

Reyiz Pırodikşın saygılarla sunar!..

Saygılar :p

B0Z0

Banned
murat abi sıfırdan başlıyorum.

- Yönetici düzenlemesi: :

B0Z0

Banned
murat abiyi gündüz online yakalasam ah:D

vodoks®™©

Forum Ustası

Numune19

Banned
Hadi ulan seferberlik ilan ediyorum :D

Elinizden gelenin en iyisini yapın :D Bozo kanka karşılıgında sana Cıbıldak hatunlar göndercem eve :p

B0Z0

Banned
Bozo.. vakit bulursam ben de bir şeyler ekleştiririm belki.. ;)
(1-2 taslak)
abi valla kısa bi vaktim oldu böyle bi taslak hazırladım bg yi düzgun bişey yapıp animasyonlar arası geçişide düzeltirsek sağlam bi proje çıkar ;)

Hadi ulan seferberlik ilan ediyorum :D

Elinizden gelenin en iyisini yapın :D Bozo kanka karşılıgında sana Cıbıldak hatunlar göndercem eve :p
oktay yarın bi grafik hazırlarım beni BURAYA Gönderecekmisin? :D

Numune19

Banned
abi valla kısa bi vaktim oldu böyle bi taslak hazırladım bg yi düzgun bişey yapıp animasyonlar arası geçişide düzeltirsek sağlam bi proje çıkar ;)

oktay yarın bi grafik hazırlarım beni BURAYA Gönderecekmisin? :D
Ben daha iyilerini ayarlamıştım ama sen bunlarla yetinirim diyorsan ne diyeyim kabul :p