Canlı yayında doğum yapacağım

mydos
Forum Ustası
Petek Dinçöz: Canlı yayında doğum yapacağım!

Geçen aylarda Serkan Kodaloğluyla evlenen Dinçöz, hamile kalması durumunda canlı yayında doğuracağını belirterek, “Eşime bu durumu anlattım. Sanırım çok evhamlı olurdum” dediSerkan Kodaloğluyla yaptığı evlilikle hayatına yeni bir safya açan Petek Dinçöz, Klass Dergisi’ne verdiği röportajda hamile kalması durumunda canlı yayında doğum yapmaya karar verdiğini açıkladı. Dinçöz, eşi Kodaloğlu’yla spor salonunda tanıştıklarını, ilişkilerinin başlangıcını da Amerikan filmlerine benzettiğini belirtip, şunları söyledi:


‘Kaçırmak istemedim’

“Her şeyimiz çok hızlı gelişti. Tanışma ve flört aşaması iki ay sürdü. O beni kaçırmak istemiyordu. Aynı şekilde ben de onu kaçırmak istemedim. Evliliğimizin erken alınmış bir karar olduğunu asla düşünmüyorum. Hemen bir bebeğim olsun istiyorum. Çünkü Serkan gerçekten sevdiğim ve âşık olduğum adam, onun çocuğunu dünyaya getirmek istiyorum” dedi.


Hayatınının dönüm noktasının Umre ziyareti olduğunu da anlatan Dinçöz, kutsal topraklarda yaşadaklarını, “Geçen 14 Şubatta en büyük sevgiliye yakın olabilmek için Umre’ye gittim. Bu ziyaret sırasında neler yaşadığımı hiçbir zaman kimseye anlatmadım. Fakat şu kadarını diyebilirim ki, hayatım için dönüm noktası oldu. Çünkü döndüğümde artık özüme dönmüştüm. Silkelenerek kendime geldim ve hayatımdaki birçok şeyi değiştirdim” sözleriyle anlattı.


‘Burnundan getireceğim’

Dinçöz, hamile kalması halinde canlı yayında doğum yapacağını açıklayarak, şaşkınlık yarattı. “Canlı yayında doğum yapmaya karar verdim” diyen şarkıcı, “Eşime de bunu söyledim. Sanırım çok evhamlı olurum.

Ama bunun yanı sıra Serkan’ın burnundan fitil fitil getireceğim şeyleri araştırdım. Hangi mevsim ne bulunmaz şu an araştırıyorum” şeklinde konuştu.
Kaynak
 
mfatih1905
Cool Üye
Ekranların yeni çocuk starı doğum heyacanından anasının karnından çıkmadı :p diye başlıklar atarlar:D
 
neronaga
Elit Üye
canlı canlı seyretmeye meraklı birçok canlı bulacağınız kesin... Buldunuz bu tarlayı sürün bakalım ... Beş para etmezlerin ne kadar değeri var bu memlekette... insan neye değer verir? ulaşamadığına veya kendinde olmayana... Şu itibar görenleri alt alta dizelim bakalım toplumsal seviyemiz ortaya çıkacak mı ?

Fikriyle, bilimiyle öne çıkan kaç tanıdığımız var?
Kıçıyla, memesiyle, argosuyla, baldırıyla koşup kafası boş olan kaç tanıdığımız var?

Biz bu kadarız...
 
- Yönetici düzenlemesi: :
necdet35
Co-Admin
Site Yetkilisi
Evet arkadaşlarımında belirttiği gibi doğum aşaması bizi ilgilendirmiyor hatta öncesi de ilgilendirmiyor ne yaparsan yap bizden uzak ol :p
 
neronaga
Elit Üye
Evet arkadaşlarımında belirttiği gibi doğum aşaması bizi ilgilendirmiyor hatta öncesi de ilgilendirmiyor ne yaparsan yap bizden uzak ol :p
bizde çuvalla para olmadığına göre uzak duracağı kesin :D

Narlıdere'de acemilik yaparken klipleriyle hayal dünyamıza renk kattığı için de ayrıca teşekkürlerrr :D
 
Üst