Cemaat mi, terör örgütü mü!

Amator.
Daimi Üye
İlk konuyu görünteledin, sonra kayboldun, birşeyler aramaya çalıştın vs.. Görmedim sanki :D

PMYO sınavları neden iptal edildi peki ?

İptal etmek içinmi ettiler ?

Eğer sınav iptal edildiyse demekki elde önemli belge ve veriler varki iptal ettiler. Sınav iptal edildi arkadaşım, istedikleri kadar yalanlasınlar...

Daha büyük ispatmı var ? SINAV İPTAL EDİLDİ...

Yemin ediyorum, birdaha hiçbir fetokulliciye birşey anlatmıyacağım, inançlarını kaptırmışlar, ALLAH ile utanmadan yalan söylüyorlar ve hala diretiyorlar....

Yahu sınav iptal edildi kardeşim ? Ne diyecek dershane evet çaldıkmı diyecek ? Varmı sizde o yüreklilik ??? ALLAH adına yalan söyleyen adam bunu söyleyebilirmi ?

Neyse konu benim için değil memleket için bile bitmiştir, SINAV İPTAL EDİLDİ, 500 KEREDE YALANSANIZ SINAV İPTAL EDİLDİ DAHA ÖTESİ YOK....

Apoda ben hayatımda elime silah almadım diyor :D Buna benzedi, bana cevap olarak femin açıklamasını veriyor :D :D Çaldıkmı diyecek adamlar ?????

Bir daha tekrar ediyorum, fetokulliciler bazen zor anlıyorlar, tam teslimiyet verdikleri için feto hocaya...

SINAVLAR İPTAL EDİLDİ BU YÜZDEN...

Anladın ?

Zor ama neyse. :)

Not: Sen okuma zorluğumu çekiyorsun ? Ben sana bir tane değil 5 6 tane kaynak verdim, resimli olarakta destekledim... Daha okumadan bile cevap atıyorsunuz... Ayrıca tekrar diyorum belki hala anlamamışssındır, SINAVLAR İPTAL EDİLDİ KARDEŞ.... Milletin hakkını geleceğini gasp ettiğiniz için ?

Benden sana bir tavsiye, birdaha Yalan söylerken Yüce yaradan ALLAH(c.c)'ı kullanma, büyük günah..

fetokulli sizin için inançlarınızın bile önüne geçmiş, inançlarınızı bile ezip geçiyorsunuz tabi samimiyseniz.. Yazık.. yazık..

"Aldatan, sizi Allah ile aldatmasın" (Kur'an; Lukman 33, Fatır 5, Hadid 14)

İnsan, ALLAH adına millete yalan söylediği için gelir utanır burda yazamaz.

Belki hala anlamadın büyük yazıyorum senin asılsız iddia dediğin şey yüzünden ÖSYM başkanlığı SORUŞTURMA AÇTI VE PMYO SINAVLARI İPTAL EDİLDİ...

Daha yazdığımı bile okumadan yazmayın kardeşim yahu, ortaya attığı iddiaymış... SINAV İPTAL EDİLDİ YAZIYORUZ, ADAM ORTAYA ATILAN İDDİA DİYE CEVAP VERİYOR...

ORTADA AÇILAN BİR SORUŞTURMA VE BUNUN KARARINDAN VERİLEN SINAV İPTAL VAR... NASIL ASILSIZ OLUYOR ??? Azıcık yazarken mantığınızı kullanmıyormusunuz ????

ASILSIZ İDDİA İÇİN SORUŞTURMA AÇILIP BİDE SINAV İPTAL EDİLSİN KARARI VERİLİRMİ ? YANİ BU KADARMI KÖR OLDUNUZDA BU YANLIŞI SAVUNUYORSUNUZ ?

Komikmiler, şakalarmı anlamıyorumki...

Ve hala anlayamadıysan, benden uzak nereye yakın olursan ol, insanda sinir sistemi bırakmıyorsunuz... :) Asılsız iddia diyor, sınav iptal edili be heyyyyy arkadaşım sınav iptal edildi... Neyin savunmasını yapıyorsun anlamadımki.......

Benim bildiğim harbi Müslüman adam, kim hak yediyse ALLAH belasını versin der, bu geçmiş bide ALLAH adını kullanarak yalan atıyor..
sınav iptal edildi eee ?
bana sınavın fem dershanesi yüzünden iptal edildiğinin kanıtını koy
tamam sorular calınmış olabilir onu bilmiyorum
ama bunu yapan kurumun fem dershanesi olduğunu ve sınavın onlar yüzünden iptal edildiğinin kanıtını koy
büyük puntolarla yazınca karşındakini bastırdığını düşünüyorsan yanılıyorsun
konumuz fem dershanesi soruları caldımı calmadımı
banane sınav iptal edildiyse
ne diye söyleyip duruyorsun ?
bunu fem yaptı diyosan kanıtı koy diyorum
diyemiyosan lütfen yavaş yavaş konuyu terket

KizilTug
Forum Kalfası
sınav iptal edildi eee ?
bana sınavın fem dershanesi yüzünden iptal edildiğinin kanıtını koy
tamam sorular calınmış olabilir onu bilmiyorum
ama bunu yapan kurumun fem dershanesi olduğunu ve sınavın onlar yüzünden iptal edildiğinin kanıtını koy
büyük puntolarla yazınca karşındakini bastırdığını düşünüyorsan yanılıyorsun
konumuz fem dershanesi soruları caldımı calmadımı
banane sınav iptal edildiyse
ne diye söyleyip duruyorsun ?
bunu fem yaptı diyosan kanıtı koy diyorum
diyemiyosan lütfen yavaş yavaş konuyu terket
İddia fem dershanesinin sınav sorularını çalması...

Ve ösym bu iddia üzerine soruşturma açıyor..

Ve sınav iptal ediliyor...

Sen hala inkar ediyorsun..

Tamam soruları babam çaldı, fem diye iddia attık, ortaya bunun üstüne ÖSYM laf olsun torba dolsun diye sınavları iptal etti.. Anlaştık ;)

fetullah böyle şeyler yapmaz, onun dershaneler hiç yapmaz, sınav sorularını çaldıkları iddia edilir ve akabinde soruşturma açılır bu konu üzerine ve sınav iptal edilir...

Ama genede yapmaz... Mutlu oldunmu ? Kendini tatmin ettinmi ?

Ama gerçekler asla değişmez, akıl sınırlarını zorluyorsun malasef...

Şimdi son kez anlaman için büyük puntolarla yazıyorum

SORUŞTURMA NEDEN AÇILDI ?

FEM DERSHANESİNİN SINAV SORULARINI ÇALDIĞI ŞEKLİNDE ÇIKAN HABERLER YÜZÜNDEN

SINAV NEDEN İPTAL EDİLDİ ?

BU İDDİANIN SORUŞTURMASI NETİCESİNDE....

Hala anlamadığını biliyorum, aslında anlıyorsun anlamak istemiyorsun biat etmişssin..

O yüzden diyorumki, soruları babamla ikimizin çaldığını iddia ettiler, daha sonra soruşturma açtılar bu konu hakkında ve sınavlar iptal edildi. Ama babamla biz çalmadık...

Tamam :D

Yani aklı selim birisi şurdan ne anlar ?

Fem dershanesi sınav sorularını çaldı diyorlar... Ve ÖSYM soruşturma açıyor bu yüzden sonra açıklama yapıyor bazı dershaneler hakkındaki şaibeli durumlar yüzünden sınav iptal edilmiştir şeklinde...

Yani daha ne kanıt koyalım kardeşim ?

Ha illa mutlu olacaksan, tamam soruşturmayı babamla beraber çaldığımızı iddia ettikleri için açtılar ve o yüzden iptal edildi sınav diyorum...

:)

- Yönetici düzenlemesi: :
KizilTug
Forum Kalfası
Al amatör buda ÖSYMNİN AÇIKLAMASI......

Polis akademisi sınavının sorularının çalındığını açıklanmıştı. Ve karar çıktı.

İNTERNETHABER'de sınav soruları ile çalınan o soruları karşılaştırmış ve skandalı bu yolla belgelemişti.

Haber neydi ?

FEM Dershanesi`nin deneme testinde verilen 100 sorunun 85`i Polis Meslek Yüksekokulları sınavında çıktı!

Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından geçtiğimiz pazar günü yapılan Polis Meslek Yüksekokulları(PMYO) sınavında, soruların büyük bir kısmının önceden çalındığı öne sürüldü. Sınavdan günler önce bazı adaylara “deneme testi” şeklinde verildiği iddia edilen 100 sorunun 85’i sınavda küçük değişikliklerle adayların karşısına çıktı. Sınavdan 2 saat sonra da deneme testinin bir kopyası ÖSYM’nin eline geçti.
Bursa’da sınava giren iki genç ise, soruların çalındığını öne sürürek suç duyurusunda bulundu. PMYO sınavına İstanbul’da giren FEM Dershanesi Pendik Şubesi’nin bir öğrencisi de dershanenin 50 öğrencisine deneme testinin çözdürüldüğünü iddia etti. Durumun “mide bulandırıcı” olduğunu belirten ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ünal Yarımağan, ÖSYM ve Emniyet’in olayı soruşturduğunu söyledi.

http://www.gazeteodtulu.com/index.php?metin=249

VE SORUŞTURMANIN SONUCU ;

ÖSYM'nin yaptığı incelemeye göre sorular sınav öncesinde veya sabah ele geçirilmiş. Açıklamada, "Yapılan incelemeler sonucunda KPSS Deneme Sınavında yer alan 103 sorudan 88’inin, PMYO Sınavında sorulan 120 sorudan 88’i ile büyük benzerlik gösterdiği saptanmış ve KPSS Deneme Sınavı sorularını hazırlayan kişilerin PMYO sorularını sınav gününden önce veya sınav sabahı ele geçirdikleri kanaatine varılmıştır." denildi.

Kaynak : http://www.haberciniz.biz/haber/polis-meslek-yuksekokulu-sinavi-pmyo-iptal-edildi--702827.html

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=209430&interstitial=true

Peki ÖSYM bu kararı hangi iddia sonrasında verdi SINAV SORULARININ FEM DERSHANESİNDE ÇIKMASI İDDİASI ÜZERİNE VERDİ...

ŞİMDİ SEN HALA NEYİN CEVABINI YAZIYORSUN ANLAMADIMKİ ??????

Ve artık konuyu terket, ALLAH adıyla insanlara yalan söylemeyide bırak, çünkü yalan söylerken bile Amatörsün kardeş.

Yada okuma yazma kursuna git....

500 kere yazdık kanıtlarıyla...

FEM SORULARI ÇALDI DİYE HABER ÇIKIYOR, BU HABER ÜZERİNE ÖSYM SORUŞTURMA AÇIYOR VE SORULARIN ÇALINDIĞINI TESPİT EDİP SINAVI İPTAL EDİYOR...

Şimdi burda anlamayacak ne var ? 50 kere yazdırıyorsun ama hala aynı saçma sapan cevaplar veriyorsun....

Sofist
Forum Ustası
kırmızı bölgeden nasıl olurda fethullahçılara torpil yapıldığını çıkartıyorsun banada izah edermisin ? çok merak ettim doğrusu
o olay şöyledir.

bende birisinden duydum eğer fem dershanesi gibi fethullah gülen in görüşlerini benimseyen kurumlarda okuyacaksan
ve askerlik düşünüyorsan
kayıt olurken başka bir isimle kayıt edebiliyorlarmış eğer istersen
yani bu şu demekki eğer fem e gittiysen askeriyede önün kapalı
sen nasıl oluyorda burdan torpil yapıldığını çıkartıyorsun
bu kadarda iftira atılmaz
bu iftiraların hesabını nasıl vericeksiniz bilmiyorum Allah yardımcınız olsun.
birşeye daha değinmek istiyorum
hep diyorsunuz ya fethullah gülen niye türkiyeye gelmiyor falan filan
ben bu soruya kendimce bulduğum bir cevabı aktarim size
şimdi fethullah gülen türkiye ye gelse ne olucak ?
hemen karşıt olan kişiler ayaklanıcak
"fethullah da geldi tamam şeriyata gidiyoruz " "akp başa geldi fethullahı türkiyeye getirdi" gibi düzinelerce haberler olucak medya da
bu kime zarar vericek fethullah gülene mi ?
hayır türkiyeye zarar vericek
zaten iyice gergin olan toplum dahada gerilecek basın yüzünden
sizce vatanını seven bir kimse bunu yaparmı ?
bunun cevabını bekliyorum ben sizden

Küfür etsem foruma aykırı olduğunu için banlanacağım ama neyse.
Okuma yazma da mı bilmiyorsun sen arkadaş?
Arkadaşım kendi ağzıyla söyledi diyorum,sen nerden çıkarttın torpili diyorsun.
2-3 senedir cemaat evlerine bol bol gitmişliğim var arkadaşlarım yüzünden.
Biz bilmiyor muyuz sanki yapılan şerefsizliği,Allahsızlığı,kitapsızlığı.
Eğer çok iyi birşey olsaydı bu cemaat ne diye şimdi kötülüyor olurdum.
Kırmızı bölge diye cümlemin bir kısmını işaretlemişsin,devamını okumadıysan okumanı tavsiye ederim!

Gila
Moruk Moderator
Site Yetkilisi
yav. arkadaşlar. bu kadar kasmaya gerek yok..

şu videonun mealini yapın, canımı ciğerimi yiyin :D

Amator.
Daimi Üye
bak kardeşim ben senin beni anlamadığına inanmıyorum neden bahsettiğimi bal gibi anlıyorsun
şimdi bak sen dedinki fem soruları çaldı hırsızlar hak yediler falan filan
bende sana dedimki kanıtla bunu , yani fem in yaptığını kanıtla
seninde kanıt diye verdin sitelerde hep aynı başlık
"Pendik FEM’de sınav yapıldı iddiası"
bir kitapçık basılmış ve bunun fem in bastığı söyleniyor
ama hiçbir delil yok tabikide
şimdi bu tarz bir sınav olsun yine
ben rakip dershane ve karşıt görüşte olan bir kişiyim diyelim
sınavdan sonra orjinal sorulara benzer sorular olan bir kitapçık basıyorum sonrada diyorumki "a" dershanesi bu kitapçığı dağıttı öğrencilerine soruları çözdürdü.
bak ne kadar kolay birşey
senin işin arkasında fem var diye gösterdiğin kanıtlarda yazan şeyler bunlardan ibaret
yahu çokmu zor anlamak gerçektende
diyorumki bu işi fem yaptı dedin o zaman ispatla
ne diye bana "iddia" ların olduğu web site linkleri veriyorsun anlamıyorum
ayrıca birdaha büyük punto ile yazarsan cevap vermeyeğim
dikkat ettiğim birşey var devamlı haktan müslümanlıktan vs. bahsediyorsun
iyi ediyorsun hoş ediyorsunda
kendin iftira atıyorsun
fem in yaptığına dair hiçbir somut delil yokken
ısrarla bunu tekrarlıyorsun ve daha kimbilir kaç kişiye anlattın bunu ve burda kaç kişi okudu
kanıt yok neye güvenerek bu kadar emin konuşuyorsun ? bu iftira değilmi güzel kardeşim ?
ya senin ısrarla inandığın şey gerçek değilse ? cünki ortada somut birşey yok
sen ona inanabilirsin ama başkalarına %100 gerçekmiş gibi anlattıktan sonra olay senden çıkmıştır bunun hesabı sorulur
ayrıca edilen hakaretlere karşıda hiçbir şekilde cevap vermeyeceğim
hani bizmişiz ya hep sıkışınca küfüre başlayan görülsün bakalım kimmiş hakarete , küfüre başvuran

Gila
Moruk Moderator
Site Yetkilisi
bak kardeşim ben senin beni anlamadığına inanmıyorum neden bahsettiğimi bal gibi anlıyorsun
şimdi bak sen dedinki fem soruları çaldı hırsızlar hak yediler falan filan
bende sana dedimki kanıtla bunu , yani fem in yaptığını kanıtla
seninde kanıt diye verdin sitelerde hep aynı başlık
"Pendik FEM’de sınav yapıldı iddiası"
bir kitapçık basılmış ve bunun fem in bastığı söyleniyor
ama hiçbir delil yok tabikide
şimdi bu tarz bir sınav olsun yine
ben rakip dershane ve karşıt görüşte olan bir kişiyim diyelim
sınavdan sonra orjinal sorulara benzer sorular olan bir kitapçık basıyorum sonrada diyorumki "a" dershanesi bu kitapçığı dağıttı öğrencilerine soruları çözdürdü.
bak ne kadar kolay birşey
senin işin arkasında fem var diye gösterdiğin kanıtlarda yazan şeyler bunlardan ibaret
yahu çokmu zor anlamak gerçektende
diyorumki bu işi fem yaptı dedin o zaman ispatla
ne diye bana "iddia" ların olduğu web site linkleri veriyorsun anlamıyorum
ayrıca birdaha büyük punto ile yazarsan cevap vermeyeğim
dikkat ettiğim birşey var devamlı haktan müslümanlıktan vs. bahsediyorsun
iyi ediyorsun hoş ediyorsunda
kendin iftira atıyorsun
fem in yaptığına dair hiçbir somut delil yokken
ısrarla bunu tekrarlıyorsun ve daha kimbilir kaç kişiye anlattın bunu ve burda kaç kişi okudu
kanıt yok neye güvenerek bu kadar emin konuşuyorsun ? bu iftira değilmi güzel kardeşim ?
ya senin ısrarla inandığın şey gerçek değilse ? cünki ortada somut birşey yok
sen ona inanabilirsin ama başkalarına %100 gerçekmiş gibi anlattıktan sonra olay senden çıkmıştır bunun hesabı sorulur
ayrıca edilen hakaretlere karşıda hiçbir şekilde cevap vermeyeceğim
hani bizmişiz ya hep sıkışınca küfüre başlayan görülsün bakalım kimmiş hakarete , küfüre başvuran

fetoş, videoyu seyreden ve TÜRKÇE anlayan herkesin anlayabileceği gibi,

devleti ele geçirmenin taktiklerini vermektedir..

bir devlet neden ele geçirilmek istenir?

devleti ele geçirince karşıtları ne yapacaksın?

neden devleti ele geçireceksin?

ve

neden TÜRKİYE'ye gelemiyorsun da uzaktan kumanda ediyorsun?

konu, aldatılmışların gözlerini açmak için açılmıştır

kemikleşmiş fethullah yanlıları için değil

o kemikleşmişler ki; devleti ele geçirmek için yanıp tutuşan şahıslardır

bu özlemle yana tutuşa ömürlerini harap edecek gariplerim...

NeCoLaS
Banned
Yaw Gıla o videodaki bölük pörçük şeyleri millet nasıl yorumlasın...

Koy her bölünen kısmın tamamını herkes bı dinlesin hepsini; ki hepsinin tamamı saatler sürer..(Kimseninde izleyeceğini zannetmem o kadar uzun olursa)

Ondan sonra izah ederler merak etme...

Her daim yaptıkları gibi birileri cımbızlayıp koymuş yine parça parça...

BedliS
Forum Ustası
fetoş, videoyu seyreden ve TÜRKÇE anlayan herkesin anlayabileceği gibi,

devleti ele geçirmenin taktiklerini vermektedir..

bir devlet neden ele geçirilmek istenir?

devleti ele geçirince karşıtları ne yapacaksın?

neden devleti ele geçireceksin?

ve

neden TÜRKİYE'ye gelemiyorsun da uzaktan kumanda ediyorsun?

konu, aldatılmışların gözlerini açmak için açılmıştır

kemikleşmiş fethullah yanlıları için değil

o kemikleşmişler ki; devleti ele geçirmek için yanıp tutuşan şahıslardır

bu özlemle yana tutuşa ömürlerini harap edecek gariplerim...

Bunu devleti ele geçirmek isteyenlere sor . Kim ve nerede olduklarını bilmiyor iseniz.

Bunlar;

Burdalar

Şayet orya girişte zorlanırsanız

başınızda örtü yok ise burada da size cevap verecek bilgi ve deneyimi sahip insanlar olabilir

buradan

[]Bunu da başaramadıysanız ...

Size doğru bilgiyi verecek birinin kaldığı bir yer daha biliyorum...

buradan

ama son kaynağınıza dikkatli gidin...

Allah Tahsilatını Af etsin

Sağ giren hasta çıkıyor :)

Gila
Moruk Moderator
Site Yetkilisi
ergenekon davası henüz tamamlanmadı..

tamamlanmamış bir dava için insanları suçlamak kul hakkıdır

kul hakkından ne anlıyorsanız artık

zira, gün geçmiyor ki, birileri dışarı bırakılmasın

ergenekon davası sonuçlandığında kime ne suç giydirilip, mahkeme ne sonuca ulaşmışsa,

hiç merak etme.. senden önce biz alırız safımızı...

bizim kitabımızda yandaş hırsıza, yandaş haine, yandaş faşiste alkış tutmak yoktur..

hırsız, hain, faşist, antidemokrat, antilaik olan

zaten bizim yandaşımız olamaz

hiç boşuna nefes tüketmeyin..

konu ortadadır, bellidir..

sen bilmezsin, öğretelim..

bir zamanlar dev-sol ve dev-yol dernekleri vardı.

DEV-GENÇ ten kopma derneklerdi

birinin yolu önce pratik, sonra teoriyi savunurken ( dev-sol ) diğeri önce teori, sonra pratik tezini savunuyordu..

neticede ikisi de bir örgüttü ve her iki örgütün mensupları da 141 ve 142. maddelerden yargılandılar.

konuya döndüğümüz zaman, apo ile feto arasında devleti ya da ülkenin bir bölümünü ele geçirmek konusunda tam bir uyum söz konusu..

buradan yola çıkarak birine hain şerefsiz diyip, diğerini alkışlamak nasıl bir duygu, anlamak zor..

bir de, Ecevit'in tahsilatını affetse affetse muhasebeci Yaşar Kızılkum affeder ( arkadaşım olur, cümle muhasebeci ve mali müşavirlere duyurulur ;) )

bu arada, pkk ile sözbirliği yapıp, ayağına hakim gönderen içişleri bakanı ve onun başbakanı hakkındaki fikirlerinizi de alsak??

konuyla ne alakası var demeyin

tam merkezden alakalı ;)

NeCoLaS
Banned
Kul hakkından bahsenedene bakın hele...

Birde bi dava var sonuclanmadı diye onları eleştirenlere KUL hakkı diyor...

Heyyyy GILA ben sana sonuclanmıs bir dava söyliyeyim...

M.Fethullah Gülen davasından alnının akıyla çıkmıştır... Yani dava sonuclandı.. Ve hiçbir suç unsuru bulamadı..

Sen şimdi gelmiş kul hakkı diyorsun... Acaba kim kul hakkı yiyor.. Aylardan beri burda birilerinin Hakkını yerken Kul Hakkı olmuyorda...

Birileri bişi dedimi KUL hakkı oluyor...

İlk önce o insan gibi yaşamasını öğrenin.. Sonrada gelip onu eleştirin..

Ne onun gibi yaşıyorsunuz.. Nede kendinize ve taraf olduğunuz kısıma toz konduruyorsunuz...

Ayıp aylardan beridir yaptıklarınız...

İftira atabilirsiniz.. Ama lütfen Dini Meseleleri alet edipde bir daha yorum yapmayın.. Beceremiyorsunuz..

nokta.

Gila
Moruk Moderator
Site Yetkilisi
Kul hakkından bahsenedene bakın hele...

Birde bi dava var sonuclanmadı diye onları eleştirenlere KUL hakkı diyor...

Heyyyy GILA ben sana sonuclanmıs bir dava söyliyeyim...

M.Fethullah Gülen davasından alnının akıyla çıkmıştır... Yani dava sonuclandı.. Ve hiçbir suç unsuru bulamadı..

Sen şimdi gelmiş kul hakkı diyorsun... Acaba kim kul hakkı yiyor.. Aylardan beri burda birilerinin Hakkını yerken Kul Hakkı olmuyorda...

Birileri bişi dedimi KUL hakkı oluyor...

İlk önce o insan gibi yaşamasını öğrenin.. Sonrada gelip onu eleştirin..

Ne onun gibi yaşıyorsunuz.. Nede kendinize ve taraf olduğunuz kısıma toz konduruyorsunuz...

Ayıp aylardan beridir yaptıklarınız...

İftira atabilirsiniz.. Ama lütfen Dini Meseleleri alet edipde bir daha yorum yapmayın.. Beceremiyorsunuz..

nokta.
iftira, siyaset bölümü kurallarına aykırıdır..

şikayet edin...

iftira varsa, gereğini yaparlar

konu içinde yazdıklarımın bir tanesi yanlışsa, gelin, o yanlışı koyun ortaya

fethullah gülen yapılanması 1980 li yıllarda başladı

hiçbirinizin yaşını bilmediğim için, o yıllarda atılan tohumların meyvelerinin de aramızda olup olmadığı konusunda bir yorum yapmıyorum

müneccim değilim ya ben :cool:

ben diyorum taka tuka, sen diyorsun gel bize bazı bazı

devlet neden ele geçirilmek istenir?

yok mu bir tane şakirt kardeşim şunu bana anlatacak?

ayrıca bir de ek koyduk, ona kimse cevap vermedi

velev ki; Bahçeli veya Baykal bir yerde bir konuşma yapmış olsalardı ve devleti ele geçirmekten bahsediyor olsalardı, onlara tutumunuz ne olurdu?

ergenekondan yatanların birçoğu devleti ele geçirmeyi düşündükleri için yatmıyorlarmı?

o insanlara atıfta bulunup kendi ağzından sözlerini dinlediğiniz kişinin devleti ele geçirme söylemlerini savunmanıza söyleyecek sözüm var..

ancak, o sözü bu forumda hiçbir arkadaşıma yakıştıramadığım için söyleyemiyorum...

saygı bizden..

NeCoLaS
Banned
Yazdığım mesajı bir yerlere çekip size o çok istediğiniz cevabı vermeyeceğim...

O cevabı size-bize tarih verecektir.. Ölmez kalırsak..

Yukarıda da yazdım koyun o parça pinçik yapılmış videoların tamamını bi izleyelim...

Ayrıca yurt dışında olması yargılanmasına engel değildi.. Ve yargılandı beraat etti...

Beraat etmiş bir kişiye savcılar mahkemeler dava açmıyor...

Ama siz hala nerden buluyorsunuz anlamadım bu yetkiyi hala yargılıyorsunuz...

Size içine düştüğünüz bu hengamede başarılar dilerim...

Çölde kürek çekiyorsunuz...

KizilTug
Forum Kalfası

Yukarıda da yazdım koyun o parça pinçik yapılmış videoların tamamını bi izleyelim...

Ayrıca yurt dışında olması yargılanmasına engel değildi.. Ve yargılandı beraat etti...

Madem öyle beraat etti, buyursun gelsin ülkesine, ne geziyor MÜSLÜMAN KATİLİ AMERİKADA... CIA Eski TÜRKİYE istasyon şefi Graham Fullerin yakın dostu Mr. Fetullah Gülen, pardon M.Fetullah Gülen :D

Yoksa sendemi ormana ihtiyacı var diyeceksin ?

KizilTug
Forum Kalfası
Gelse ne olacak susacakmısınız :D :D :D
Hadi ülkesine gelmiyor biz çok konuşuyoruz diye çekiniyor özellikle GİLA dede yüzünden çekinceleri var diyorlar :D , dünyada ülkemi kalmadı, dünyada ormanmı kalmadı, MÜSLÜMAN KATİLİ, Camileri bombalayan, Kutsal kitabımızı nişangah yapan amerikada çiftlik evinde yaşıyor ?

Gila
Moruk Moderator
Site Yetkilisi

fetoş, hakkında açılan birçok davadan beraat etmiştir

doğrudur

bir kısım davalar da düşmüştür

o da doğrudur

bu, devleti neden ele geçirmek istediğini açıklamıyor

bir zamanlar HUMEYNİ de, devleti ele geçirmek için çalışmalar yapmıştı

başardı da..

başarana kadar da İran'a adımını atmadı

fethullaha gelince

...........

yok gelmeyelim :D

o, devleti ele geçirmenin derdine düşsün

ben de diyorum ki; DEVLET BENİM...

gelsin, ele geçirsin bakalım

eline ne geçerse, ona fit olmak kaydıyla ;)