Cemaat mi, terör örgütü mü!

NeCoLaS
Banned
Madem öyle beraat etti, buyursun gelsin ülkesine, ne geziyor MÜSLÜMAN KATİLİ AMERİKADA... CIA Eski TÜRKİYE istasyon şefi Graham Fullerin yakın dostu Mr. Fetullah Gülen, pardon M.Fetullah Gülen

Yoksa sendemi ormana ihtiyacı var diyeceksin ?
Nickinizde Gıla yazmıyor. 1.

Hür olan bir insandan size ne.. İstediği yerde istediği gibi yaşar... Sizde gidin yerleşin bi ülkeye yaşayın. 2.

Ormana ihtiyacı yok.. Onu-Seni-Beni yaşatan, hasta olduğunda iyi eden ne ilaçlar ne amerika ne orman..

Her şeyi görüp gözeten yalnız Allah'dır... Hayy ve Kayyum olan Allah istediği kişiyi yaşatır.. İstediği kişinin canını alır. 3.

fetoş, hakkında açılan birçok davadan beraat etmiştir

doğrudur

bir kısım davalar da düşmüştür

o da doğrudur

bu, devleti neden ele geçirmek istediğini açıklamıyor

bir zamanlar HUMEYNİ de, devleti ele geçirmek için çalışmalar yapmıştı

başardı da..

başarana kadar da İran'a adımını atmadı

fethullaha gelince

...........

yok gelmeyelim

o, devleti ele geçirmenin derdine düşsün

ben de diyorum ki; DEVLET BENİM...

gelsin, ele geçirsin bakalım

eline ne geçerse, ona fit olmak kaydıyla

Kanıtlarınızı alın gidin mahkeme başvurun... ;):)

Yaw verdiğiniz videolardan yargılanıp beraat etmiş bir kişi... Ne diye aynı videoyu kanıt gibi ortaya koyuyorsunuz.. :D

Mahkeme gidip bu videoyu götürseniz kapıdan geri çevirirler... :)

Kardeşim elinde geçerliliğini yitirmiş bir video var... Onu bi daha kaynak olarak gösterme..(tavsiyem, ama sen bizden daha tecrübelisin ne yapacagını iyi bilirsin ;))

Haa illa gostermeye devam edeceksen parça pnçik değil, her videonun tamamını koy.. ;)

- Yönetici düzenlemesi: :
KizilTug
Forum Kalfası
Nickinizde Gıla yazmıyor. 1.

Hür olan bir insandan size ne.. İstediği yerde istediği gibi yaşar... Sizde gidin yerleşin bi ülkeye yaşayın. 2.

Ormana ihtiyacı yok.. Onu-Seni-Beni yaşatan, hasta olduğunda iyi eden ne ilaçlar ne amerika ne orman..

Her şeyi görüp gözeten yalnız Allah'dır... Hayy ve Kayyum olan Allah istediği kişiyi yaşatır.. İstediği kişinin canını alır. 3.
Burası tartışma bölümü, isteyen istediği bölüme yazar...

Kendine dini kanaat lideri diyorsa birisi, cemaatler kuruyorsa, örgütleşiyorsa, müritleri insanları ALLAH adına yanına yandaş çekmeye çalışıyorsa, her tartışmada sığınmak için dini sözler sarfediyorsa, Müslümanları katleden, camileri bombalayan amerikada keyif çatması, benide senide ilgilendirir, ahmetden, cabbardan bahsetmiyoruz...

Orman mevzusunu, hastalık mevzusunu atanlar, gene cemaatin elemanları, kendi kendinizin brütüsü oldunuz burda, hiçbirinizin bir dediği birbirini tutmuyor...

Son olarak, evet ALLAH(c.c) herşeyi görüyor, Allah ile aldtanları, ırakta kadınlar çocuklar tecavüze uğrarken amerikada keyif çatan sözde cemaat liderlerini, bombalanan camiler için tek söz etmeyip, ıraktan bir füze kalksa yahudiyi vursa üzülürüm diyenleri... diyalogçuluk peşinde koşanları, avrupa için dinini bile ikinci plana atanları hepsini görüyor ondan şüphesiz eminim... ;)

AstaLaVistaBaby
Forum Kalfası
Konu Guzel Fakat Bence Kıyaslama Yapılması Yanlıs. Yınede Paylasım Icın Tesekkurler. Eğri Oturup Dogru Olarak Tartısılması Gereken Bır Konu.

NeCoLaS
Banned
Burası tartışma bölümü, isteyen istediği bölüme yazar...

Kendine dini kanaat lideri diyorsa birisi, cemaatler kuruyorsa, örgütleşiyorsa, müritleri insanları ALLAH adına yanına yandaş çekmeye çalışıyorsa, her tartışmada sığınmak için dini sözler sarfediyorsa, Müslümanları katleden, camileri bombalayan amerikada keyif çatması, benide senide ilgilendirir, ahmetden, cabbardan bahsetmiyoruz...

Orman mevzusunu, hastalık mevzusunu atanlar, gene cemaatin elemanları, kendi kendinizin brütüsü oldunuz burda, hiçbirinizin bir dediği birbirini tutmuyor...

Son olarak, evet ALLAH(c.c) herşeyi görüyor, Allah ile aldtanları, ırakta kadınlar çocuklar tecavüze uğrarken amerikada keyif çatan sözde cemaat liderlerini, bombalanan camiler için tek söz etmeyip, ıraktan bir füze kalksa yahudiyi vursa üzülürüm diyenleri... diyalogçuluk peşinde koşanları, avrupa için dinini bile ikinci plana atanları hepsini görüyor ondan şüphesiz eminim... ;)

Siz neler yaptınız... Acı çeken Müslümanlar için ne gibi icraatde bulundunuz anlatırmısınız...?

Gila
Moruk Moderator
Site Yetkilisi
Siz neler yaptınız... Acı çeken Müslümanlar için ne gibi icraatde bulundunuz anlatırmısınız...?
siz acı çeken müslümanlar için birşey yaptınız da mı sorguluyorsunuz?

ne yaptığınızı söyleyin bilelim..

örneğin, o çok övdüğünüz insanın, Amerika'nın Irak'ta öldürdüğü bir milyona yakın müslüman için ne yaptığını söyleyerek başlayabilirsiniz işe ;)

tabii, Gazze'de ölenleri müslüman, Irak'ta ölenleri farklı dine tabi saymıyorsanız :D

KizilTug
Forum Kalfası

Benim fetullah gülen örgütüm olmadığı için milyon milyar dolarları döndürmediğim için yapacak pek birşeyim yok, Benimle fetullahı kıyaslaman, ilginç olmuş :D

Ha kişisel bazda, yaptığım beni ilgilendirir, emin ol sözde cemaat lideri ılımlı islamcı fetullahın yapmadığını bile bir başıma çok şey yapmıştırım özellikle Türkmen Cephesi için ;) Gidilseydi, zamanında Azerbaycan Karabağ için çarpışmış, abilerim gibi bende giderdim çok heyacanlıydım o zamanlar :)

İnsanları ALLAH ile aldatıp, dolarcıklara hakim olupta sesimi çıkarmıyorsam, yuh olsun bana o zaman...

Müslüman kanaat önderiyim diyerek yanıma yüzbinlerce yandaş topladığım halde amerikada çiftlikte keyif çatsaydım yuh olsun bana...

Kişisel bazda Avrupa için dinimi ikinci plana attıysam yuh olsun bana...

Cemaat önderi olupta, Türk ve İslam düşmanı papayla samimi pozlara girdiysem yuh olsun bana...

Eee ben bunların hiçbiri olmadığıma göre, yuhlar gereken yere gitti.. ;)

Gila
Moruk Moderator
Site Yetkilisi
fethullah, ille de tayyip erdoğan, Gazze'de ölenleri müslüman statüsüne koyarken tamamen siyaset yapmaktadırlar..

Irak'ta ölen müslümanlar için bırakın parmaklarını kıpırdatmayı, Amerikan Askerleri için duacı bile olmuşlardır

bunun adı iki yüzlü siyasettir

Necolasın Ne gibi bir cevabı vardır, merakla beklemekteyim :D

NeCoLaS
Banned
Gıla, Kızıltuğ

Gıla sağolasın istediğim cevabı vermişsin... Ne ben ne sen ne Kızıltuğ, nede başkası oturup, yiyip içip tuvalete gıtmekten başka hiç bir şey yapmıyoruz...

Yapabilmek için; yürek lazım, iman lazım en önemlisi başkaları için ağlamak lazım...

Burda saatler boyu tartışsak yine bi ilerleme kaydedemeyiz.. Misafirim gelecek Hadi selametle...

Gila
Moruk Moderator
Site Yetkilisi
Gıla, Kızıltuğ

Gıla sağolasın istediğim cevabı vermişsin... Ne ben ne sen ne Kızıltuğ, nede başkası oturup, yiyip içip tuvalete gıtmekten başka hiç bir şey yapmıyoruz...

Yapabilmek için; yürek lazım, iman lazım en önemlisi başkaları için ağlamak lazım...

Burda saatler boyu tartışsak yine bi ilerleme kaydedemeyiz.. Misafirim gelecek Hadi selametle...
bugün sana bu aynı cevabı ikinci verişim

flood olacak ama

cidden hak ettin :D

işte cevabın ;)

devrimkemal
Daimi Üye
Gıla, Kızıltuğ

tartışmak başlı başına aydınlanmaya giden bir yoldur; konuşarak bir yere varılmaz görüşü hatalıdır bence.
Karşılıklı taraflar fikirlerini dile getirecek ki bazı gerçekler aydınlansın.

Ben gülenin, islam aleminde doğmuş- yada öyle gösterilen- boşluğu doldurması için yönlendirildiği düşüncesindeyim. yanlış anlaşılmasın, şeriat falan yandaşı değilim. sadece pek çok türk ve islam devletine önderlik yapabilen ülkemiz kasıtlı olarak oluşan bu boşluğu pek dolduramıyor gibi. yani gayri müslimlerin papaları var falanı var filanı var. bizim dini alimlerimiz bu tür bi liderlikten uzak ve sadece ilimlerini ifa etmektedir. küresel açıdan islam konferansı örgütü diye bişey var.

ben inanınıyorum ki gayri müslimlerim diktatörlük sistemine yakın duran dini anlayışları uzun dönemde islamın çoklu liderlik modelinin gerisinde kalacaktır. ozaman gülen hatta o zamanki liderleri ve cemaat bu liderlik için kullanılacaktır:D

pkk konusuna hiç girmiyorum; hem fikiriz:D

GİLA'ya saygılarımla:D

alpi_09
En istikrarlı üye
fethullah, ille de tayyip erdoğan, Gazze'de ölenleri müslüman statüsüne koyarken tamamen siyaset yapmaktadırlar..

Irak'ta ölen müslümanlar için bırakın parmaklarını kıpırdatmayı, Amerikan Askerleri için duacı bile olmuşlardır

bunun adı iki yüzlü siyasettir

Necolasın Ne gibi bir cevabı vardır, merakla beklemekteyim :D
Ya pkk ile mücadele ederken Şehit olan Gazi olan Türk askeri....

Anlar Türk devletini dinsiz bir devlet saydığı için uğruna ölenleride şehit saymamakta...

O yüzden zaten tayyip şehide kelle diyor, katiline sayın diyor, onlarını hedefi olan kürdistan için çalışıyor...

Jack Dani
Forum Kalfası

Bu haritayi görünce, yasadigim bir anim geldi aklima onu anlatayim.. Bu hainlerin yalniz olmadiklarininda kendim bizzat sahit olmustum ve umutsuzlugum bir kat daha artmisti o zaman..
Almanyaya ilk geldigimde bir hoca tuttum kendim, dil ögrenebilmek icin..
Adam her hafta bir konu veriyor, bende Almanca anlatiyorum ona ders sirasinda..
En son hafta bana TÜRKIYENIN KOMSULARI diye bir ödev verdi.. Size birde harita vereyim buna göre anlatin.. Harita yukaridaki igrenclikti.. Ben dondum kaldim adamda benim konuyu anlamadigimi düsünüp göya acikliyor.. Parmagimi, elinde tuttugu haritadaki kürdistan yazili yere koyarak.. Ben bu ülkeyi tanimiyorum bizim böyle bir komsumuz yok dedim... Adam psikin aciklama yapiyor bana.. Ben masayi tuttugum gibi devirdim.. Dedim defol sakin bir daha bu eve adimini atma.. Adam ders arac gereclerini bile birakip kacti evden.. Hala daha cd leri cd calari bende duruyor..

Bu iftira degil ama sundan kesin eminimki Almanya kesinlikle yanlarinda.. Almanya yanlarindaysa bu AB arkalarinda demektir maalesef :mad:
Almanlar kürtleri sever. Ama kendi milliyetçilerini şimdi katil olarak tanımlarlar (bknz. Hitler)

OLLA
Forum Kalfası
Geçenlerde EL kaide nin ikinci adamı da tıpkı senin gibi sözler sarfetti Gİla.

Pkk lıların siyasi partidi bdp de tıpkı sen gibi konuştu."Referandumda hayır diyin."

Her iki terörist örgütle ne çok ortak yönün varmış;)

Gila
Moruk Moderator
Site Yetkilisi
Geçenlerde EL kaide nin ikinci adamı da tıpkı senin gibi sözler sarfetti Gİla.

Pkk lıların siyasi partidi bdp de tıpkı sen gibi konuştu."Referandumda hayır diyin."

Her iki terörist örgütle ne çok ortak yönün varmış;)
bozacıyla turşucu...

pkk unsurları EVET diyecekler..

ayrıca el kaidenin ikinci adamı HAYIR dedirtmez

el kaide yobazdır, dincidir

yani, bizimle alakası yoktur

el kaide LAİKLİK düşmanıdır

yani,,,,,,

eheheh :D

bizimle alakası yoktur

laikliğe düşman olanlarınız düşünsün ehehe :D:D:D:D