Cemaat mi, terör örgütü mü!

Gila
Moruk Moderator
Site Yetkilisi
önceden fethullah'ı savunanlar şimdi teflon tava gibi yanmaz yapışmaz bir şekilde sanki hiç savunmamışlar gibi hiç üstlerine alınmadan feto'ya en galiz küfürleri ediyorlar.

bilemiyroum kripto olabilirler mi acaba? şu günlerri böyle küfür ederek atlatalım da sonras allah kerim diyor olabilirler mi?
Arada bir uğra. Senin buralara geleceğini bilseydim, bugünkü konuyu iyice detaylandırır, dadından yinmez şekle getirirdim :cool:
 
Tekkelii
Forum Kalfası
İki ayrı eğitim grubu olarak bir karşılaştırma yapalım.
Fethullah Gülen ve camiası bu ülkede ne yaptı;

1. 17 yaşındaki Bahadır, Matematik Millî Takımı’nın vazgeçilmez isimleri arasında. Ulusal ve uluslararası 9 matematik olimpiyatına katılan Bahadır, her yarışmadan madalyayla dönmeyi başardı.
Selim, İzmir Özel Yamanlar Lisesi öğrencisi;
. Ulusal İlköğretim Matematik Olimpiyatı Orta 1’de gümüş madalya.
. Ulusal İlköğretim Matematik Olimpiyatı Orta 2’de altın madalya.
Bulgaristan Balkan Olimpiyatları’nda gümüş madalya.
. Ulusal İlköğretim Matematik Olimpiyatı Orta 3’te altın madalya.
Makedonya Balkan Olimpiyatları altın madalya.
2001 yılı
2. 6. Bilim Olimpiyatları’nda altın ve bronz madalyalar Servergazi’nin. 2002
3. Türkçe olimpiyatları başladı katılım 115 ülke 2003
4. Fatih Üniversitesi öğrencileri Biyoloji Kongresi'nde birinci oldu 2004
5. TÜBİTAK'ın bilim olimpiyatlarına özel okullar damgasını vurdu. Çeşitli dallarda verilen 55 madalyanın 49'unu özel okullar aldı. Ankara Özel Samanyolu Lisesi, bir rekora imza atarak 20 öğrencisiyle madalya kazandı. 2007
6. Yabancı öğlencilerin Çince yeterliliklerinin ölçüldüğü ' The 7th Chinese Bridge Chinese Proficiency for Foreign Collage Students ' yarışmasının Türkiye ayağında , Fatih Üniversitesi öğrencileri ilk üçe girerek büyük bir başarı elde etti . 2008

Örnekleri çoğaltabiliriz. Ayrıca Fethullah Gülen’ nin Dünya da bir eğitim seferberliği başlatmıştır. Türkiye, Türklük ve Müslümanlığı dünyanın 115 ülkesinde açtığı eğitim yuvaları ile tanıtımını yapmaktadır.


Gelelim madalyonun ikinci yüzüne Çağdaşlık adı altında gençlerimizi ve geleceğimizi karartanların seceresine.

Faaliyetleri;
A. 24 Nisan 2001 tarihinde hazırlanan ve dört yıl önce basına sızan rapora göre, ÇYZD ve ÇEV vakıfları misyonerlik faaliyetlerinin Türkiye ayağını oluşturuyor. MİT
[/U
B. ÇYZD BURS ALAN ÖĞRENCİLER
Deniz Ç.: Marmara Üniversitesi öğrencisi. PKK'nın illegal gençlik kollarına mensup. Araç yakmaktan tutuklandı.


Emrah Y.: İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü'nde sorumlu düzeyde faaliyette.
Engin D.: Marmara Üniversitesi öğrencisi. Öcalan'ın yakalanmasının yıldönümünde yapılan yasadışı gösterilere katıldı.
Lokman G.: Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü'nde çalışıyor. 6 Kasım 2006'da PKK için gösteri yaparken yakalandı.
Ruhat Ç.: İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi'nde öğrenci. PKK'nın illegal gençlik kollarında yönetici. 4 Kasım 2006'da yasadışı gösteri yaparken yakalandı.
Fehmi K.: Marmara Üniversitesi öğrencisi. Sarıgazi Mehmetçik Lisesi'nde PKK örgütlenmesini organize ediyor. 4 Kasım 2006'da yasadışı gösteri yaparken yakalandı.
Burçin İ.: İstanbul Üniversitesi öğrencisi. PKK'nın illegal gençlik kollarına mensup.
Helin O.: İstanbul Üniversitesi öğrencisi. PKK'nın illegal gençlik kollarına mensup.
Serdar Y.: İstanbul Üniversitesi öğrencisi. PKK'nın illegal gençlik kollarına mensup
KAYNAK: Melik Duvaklı
C. Yurtdışından gelen paralar kesinlikle kayıtlara geçirilmeyecek. Güvenilir üyelerin İsveç hesapları bu amaçla kullanılacak kaynak: www.netgazete.com
D. Askeri okullara yakın çevrede oluşturulan kız evlerine en uygun kızlar seçilerek bu evlere aktarılacak. Çalışmanın hassasiyeti sıklıkla vurgulanacak. Kızlara her türlü fedakarlık yapmaları için yönlendirmede bulunulacak. Kulelide rehberlik dersinden yararlanılacak
E. Bazı generallerin, Çağdaş Eğitim Vakfı (ÇEV) ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'nin (ÇYDD) yasadışı faaliyetleri nedeniyle yürütülen auladığı ortaya çıktı. Ergenekon soruşturmasının 3. iddianamesinde Sanık Erdal Şenel'in bilgisayarında ele geçirilen “Devlet” adlı dosyada 3 sayfadan oluşan “Devlet, Çağdaş Eğitim Vakfı ile Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'nden desteği neden kesti” başlıklı belge ele geçirildi. Belgede, bazı generallerin MİT'in Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ve Çağdaş Eğitim Vakfı'nın (ÇEV) yasadışı faaliyetleri hakkında hazırladığı rapor sonucunda gerçekleştirilecek operasyonları durdurmaya çalıştığı bilgileri yer aldı. Kaynak :tüm haber
F. Ergenekon'la gündeme gelen Hava Kuvvetleri'ndeki Karargah Evleri yapılanmasının benzerinin Deniz Kuvvetleri'nde 'Ata Evleri' olduğunu anlatan ve ÇYDD'nin kanserden hayatını kaybeden eski Genel Başkanı Türkan Saylan'a hitaben yazılan mektupta, askeri öğrenciler ile genç deniz subayların nasıl kontrol altına alınacağı anlatılıyordu. Kaynak : tüm haber

Çağdaşlık adı altında bunların secerelerini saymaya devam edelim. Tarih 28 şubat 1997. Seçimle gelmiş hükümeti yıkmak için yapılanlar,
1. 07 Ağustos 2008 06:35
Ergenekon'da ifadesine başvurulan gizli tanık, bir dönemin çirkin senaryolarını tüm açıklığıyla anlattı. İşte korkunç senaryonun detayları:

'İrtica' yaygarasıyla inançlı insanları karalayarak 28 Şubat askeri müdahalesine zemin hazırlamak üzere kurulan kirli tezgah yıllar sonra aydınlandı.
Ergenekon soruşturması kapsamında ifadesine başvurulan bir gizli tanık, 28 Şubat döneminde kurulan çirkin tezgahların, Fadime Şahin-Müslüm Gündüz ve Ali-Emire Kalkancı skandallarının perde arkasını gözler önüne serdi.
Refah Partisi'nin giderek oylarını artırdığını ve bunun hiçbir şekilde önüne geçilemediğini gören darbeciler, büyük şehirlerde, toplumun nabzını en iyi tutan meslek grubu olan taksicilerle görüşüp tahlil yaptılar. Taksiye binip şoförlere, Refah Partililerin yaptığı iddia edilen yolsuzlukları anlattılar. 'Bunlar Türkiye'yi İran'a çevirecek' dediler. Gördüler ki bu iddiaları, taksiciler ciddiye almıyor. Sonra taksicilere, 'Filanca tarikatın şeyhi, kadınlara kızlara tecavüz etmiş' şeklinde hayali hikayeler anlattılar. Taksiciler buna çok sinirlendi. 'Vay namussuz, şerefsizler' dediler.
Ha demek ki Türk toplumunun en hassas tarafı burası; namus, belden aşağı mevzular. Hemen bu yönde senaryolar hazırlamak için kollar sıvandı.
ORDUEVİNDE YEMEK
Senaryoları darbeciler adına Veli Küçük organize ediyordu. 'İhale', Turgut Yağ Sanayi'nin sahibi Turgut Büyükdağ'a verildi. Veli Küçük'le Turgut Büyükdağ, bir akşam Harbiye Orduevi'nde buluşarak baş başa yemek yediler ve 'senaryonun' ayrıntılarını konuştular.
EKİP KURULUYOR
Senaryonun finansörü Turgut Büyükdağ, organizatörleri, Strateji Dergisi'nin Genel Yayın Yönetmeni Ümit Oğuztan, Sisi olarak bilinen transseksüel Seyhan Soylu ve Polis Müdürü Ümit Bavbek'ti. Bütün görüşmeler, Büyükdağ'ın sahibi olduğu, Nişantaşı Akkirmanlı Sokak'taki Strateji Dergisi'nin ofisinde yapılıyordu.
Önce işe iki tarikat şeyhi bulunarak başlandı. Birisi, sıra dışı kıyafetleriyle dikkat çeken Aczmendi Tarikatı'nın Lideri Müslüm Gündüz, diğeri de çevresinde 'cinci hoca' olarak tanınan Ali Kalkancı idi.


PAVYONDA ÇALIŞIYORDU

Sıra, tarikat şeyhlerine kadın bulmaya gelmişti. Ümit Oğuztan, Aksaray'da, sonradan Hanedan Restoran olarak değişen pavyonda çalışan Fadime Şahin'i bu iş için ayarladı. Şahin, iddialara göre konsomatrislik yapıyor, Sisi ve Ümit Oğuztan tarafından erkeklere pazarlanıyordu. Ümit Oğuztan ve 'basın danışmanı' Sisi, Fadime Şahin'e büyük paralar vaat ediyorlardı. Fadime Şahin, hemen bir tesettür mağazasına götürüldü ve iki takım tesettür kıyafeti ve renk renk eşarplar alındı.


Alkolik ve işsiz Kalkancı'yı eğitip hacca gönderdiler
Askeri müdahaleye zemin hazırlamak ve kamuoyunu yönlendirmek amacıyla amacıyla birbiri ardına ortaya çıkartılan sözde skandallar, 28 Şubatçılar tarafından tek tek planlanmıştı. O günlerde TV ekranlarını uzun süre meşgul eden 'irtica' haberlerinin başlıca konukları arasında yer alan sahte şeyh Ali Kalkancı ise, bu skandal üretiminin tipik bir örneğiydi. Darbe tezgahının figüranlarından birisi olarak kamuoyuna sunulmak üzere hazırlanan Ali Kalkancı, ünlü bir işadamının kızı olan Emire Ersoy ile tanıştırıldı. Evlenmeleri için ortam hazırlandı.


Ancak ünlü işadamı, işsiz güçsüz ve alkolik biri olarak bilinen Ali Kalkancı'ya kızını vermek istemiyordu. Kalkancı dini konularda eğitime tabi tutuldu, rolü ezberlettirildi. Sonra da hacca gönderildi. Dönüşte, Kalkancı'ya kız istemek için Emire'nin babasının kapısı çalındı. Kızını vermeye yanaşmayan babaya bu kez kendisi hakakında tutulmuş bazı dosyalar gösterildi. Baba, “Sen bize yardımcı olursan biz de sana yardım ederiz, dosyaları yok ederiz. Ayrıca bu bu işin olmasını Peygamber efendimiz de istiyor' denilerek ikna edildi.
2. Senaryoyu yazanlar, istedikleri sonucu almakta gecikmiyorlar. Bir yandan Sincan'da tanklar yürütülüyor, diğer yandan da Türk basınının etkin gazete ve televizyonları, 'irtica' kampanyaları başlatıyor. Aylardır süren 'Bırakın' baskısı, art arda patlayan skandallar sayesinde sonuç veriyor. Refah Partisi ve Doğru Yol Partisi'nin koalisyonundaki Refah Yol Hükümeti'nin Başbakanı Necmettin Erbakan, 18 Haziran 1997 tarihinde istifa ediyor. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, hükümet kurma görevini, DYP Lideri Tansu Çiller'e değil, ANAP Lideri Mesut Yılmaz'a veriyor.
3. Bol andıçlı antidemokratik 28 Şubat süreci
• 28 Şubat 1997'de MGK, hükümetin uygulamalarını eleştiren ve irtica ile mücadele çağrısı yapan 18 maddelik bildiri yayınladı.
• Refah Partisi (RP) ve Doğruyol Partisi'nin (DYP) oluşturduğu koalisyon hükümetinin başkanı, Başbakan Necmettin Erbakan 18 Haziran'da istifa etti.
• Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, iki parti arasındaki protokolü dikkate almadı ve yeni hükümeti kurma görevini DYP lideri Tansu Çiller yerine ANAP lideri Mesut Yılmaz'a verdi.
• 12 Temmuz'da ANAP, DSP ve DTP koalisyonu kuruldu.
• MGK bildirisi uyarınca zorunlu temel eğitim 8 yıla çıkarıldı. İmam hatip liseleri de dahil, meslek liselerinin orta bölümleri kapatıldı.
• 21 Mayıs'ta RP aleyhine kapatma davası açıldı. Anayasa Mahkemesi 18 Ocak 1998'de RP'yi kapadı, Erbakan ve 6 kişiye 5 yıl siyaset yasağı konuldu.
• Dönemin Genelkurmay 2. Başkanı olan Çevik Bir'in, yasadışı "Batı Çalışma Grubu"nun kurucularından olduğu ortaya çıkarıldı. Grup, vatandaşları fişliyordu.
• 25 Nisan 1998'de Hürriyet ve Sabah gazetelerinde PKK itirafçısı Şemdin Sakık'ın ifadelerine dayanılarak aralarında gazetecilerin de bulunduğu bir grup tanınmış kişinin "PKK destekçisi" olduğu iddiası yayınlandı. Sakık'ın ifadesinin sahte olduğu, Genelkurmay'ca psikolojik harekat çerçevesinde sızdırıldığı ortaya çıktı.
• "Post-modern darbe" deyimini ilk kullanan Genelkurmay Genel Sekreteri Erol Özkasnak, Refahyol' u nasıl düşürdüklerini şu sözlerle övünerek anlatıyordu: "Tek bir mermi atılmadı, tek bir burun kanamadı. Tıpkı NATO'nun Varşo Paktı'nı teslim alması gibi.
Halep orda ise arşın burada diye ata sözümüzle anlaşıdığı gibi.
Çağdaşlık adı altında ülkemizi zehirleyen kesimin yaptıkları bunlarla kalmadı. Bu çağdaşlığın peşinde koşanlar bakın neler yaptı.
1. Devlete ait silah ve bunlara ait mühimmatları çaldılar.
2. Devletin kendilerine tahsis ettiği imkanları kullanarak TBMM işlevsiz hale getirmeye çalıştılar.
3. Silahlı örgütler kurup kendi çıkarları doğrultusunda insanları öldürmeye teşebbüs etiller
4. İşçilerden sendika adı altında topladıkları paraları KKTC de muhalefet partisine aktardılar. Böylece orda ki halk iradesine de müdahale ettiler.
5. halka kin ve nefret tohumları ekmek için mezhep liderlerini öldürme planları yaptılar. Kahvehaneleri taradılar.
6. TBMM deki millet vekillerine üzerinde baskı kurarak Cumhurbaşkanlığı seçimlerine müdahale ettiler.
7. Mitingler düzenleyerek halkı kutuplaştırdılar.

Bu terör örgütü sempatizanların fethulahçılar derken kime taş atıyor acaba :D

Peki bunların asıl amacı ne idi neden ülkeyi beraber paylaşmamızı istemiyorlardı;
% 90 oylada gelseler bu ülkenin asıl sahipleri bizleriz. ( Türkan saylan)
Benimle dağda ki çobanın oyu bir olabil mi (Aysun Kayacı)
Yukarıda iki örnek’te de belirttiğim gibi bunlar ülkenin tek sahipleri oldukları fikri ile hep yolla çıktılar ve çıkmaktadırlar. Ak parti iktidarı başa geldikten sonra. Ülkemizin %80 yakınının ait olduğu kimine göre orta direk kimine göre muhafazakar kime göre cahil kesimin yaşam seviyesi yükseldi. Yarım asırdan fazla bir süredir ülkemizin bütün kaynaklarını kendi menfaatleri doğrultusunda kullan kimsenin hesap sormaya cesaret edemediği kesimin ise hortumları kesildi ve mahkemelerde yargılanmaya başladılar.
Ekonomik gücü artan orta kesim. Sözüm ona çağdaşlığı savunan fakat ülkeyi sömürün kesimin imkanlarından faydalanmaya başladı. Artık bunlar 5 yıldızlı otellerde tatil yapmaya sokaklarda görünmeye kendi markalarını yaratmaya ve kaliteli bir yaşam sürmeye başladılar. Sözüm ona çağdaş kesim bu hakların kendilerinde olduğunu ve hakir gördükleri muhafazakar kesimin onlarla aynı lokantada yemek yemelerini bir türlü hazmedemediler. Bin türlü entrikalar ile dümenlerini çevirmeye çalışsılarda tekerleklerine çomak girdi.

Azınlık olsalar dahi geçmişte bu ülkeyi birilerinin sırtına dayanarak yönetenler bu ülkeye ne verdi ;
Koskocaman hiçbir şey vermedi. Hiçbir zaman alternatif olmadı. Hiçbir zaman yapıcı olmadı hiçbir zaman bizim ve kendi çocuklarının geleceği için bir şey üretmedi. Bulundukları mevkilerin hakkını ödeyemedi. Ne insanlığa, ne bilime, nede ülkelerine bir fayda getirmediler . Kendi çıkarları doğrultusunda hükümetleri yıkmaktan başbakanları asmaktan, hırsızlık yapmaktan ve kan dökmekten çekinmediler. Çekinmeyecekler de. Unutmasınlar ki bu böyle gitmeyecektir. Türkiye de ki okur yazarlık oranı 1960 daki ile aynı değil. Türkiye de artık sadece kartel medyası yok. Höt dediğinde al kafana bot korkusu ile yöneten bir hükümet de yok ve bu aşamadan sonra olmaz da.
Üzülerek söylüyorum ihtiyar. Bugün Türkan abların sayesinde okumamız eğitimiz engellenmiş olsa bile Türkan ablanız gibi siz de tükeneceksiniz.

Bir üzücü gerçek daha sizden gelecekolan nesil;sansürsüz düşünce özgürlüğüne sahip bot korkusu olmadan yaşayan nesil olacaktır. Bizler onlar ile daha demokratik bir ülkeyi paylaşacağız. Benim çocuğum ile sizin torunlarınız. Boğazda karşılıklı yemek yiyecek ve sizin bu savunduklarınızı birbirlerine alaycı bir üslupla anlatıp tebessüm edeceklerdir.Kaynak; Eski bir konu


Fethullah Gülen gibi fayda üreten insanlara her çağda haksızlık yapılmış ve zulüm edilmiştir. Yaşadıkları zaman diliminde haksızlığa uğrasalar da tarih onlardan özür dilemiştir.
Bu adam hala forumda mı merak ettim de.. :D
 
KizilTug
Forum Kalfası
Burada yazan arkadaşlar tutuklandı mı tam 8 sene sonra tekrar yazayım dedim? Yoksa yüzsüzce FETÖ karşıtı gibi mi duruyorlar?
 
Gila
Moruk Moderator
Site Yetkilisi
Burada yazan arkadaşlar tutuklandı mı tam 8 sene sonra tekrar yazayım dedim? Yoksa yüzsüzce FETÖ karşıtı gibi mi duruyorlar?
Şimdilerde onlar vatansever kahramanlar, bizler fetocu hainleriz

Ha bir de bu konuyla ilgili hakkımda dilekçe yazan ahmağa yol gösteren @HukukSever isimli avukatın durumunu merak ediyorum

Fetocu diye tutuklandı mı yoksa tayyipe yalakalık mı yapıyor, bilmek isterdim doğrusu :)

niye neden kime karşı neyi savundurmayı çalışıyorsun gıla?
kalıp apo ile,feto yu bir tutup kendi çapında yandaş avına çıkmışsın ;)

yandaşların çalsın sen oyna,biz izleriz keyifle ;)
Rahmetli mezarında keyiften 4 köşe olmuş

gila
eğer gerçekten böyle düşünüyorsan ya çok cahil bir insansın
yada hırstan gözün dönmüş
apo ile fethullah gülen i kıyaslıyorsun
fethullah gülenden kim zarar görmüş ?
bu adam kimi öldürmüş ?
kime tecavüz etmiş
kime birilerini öldürtmüş ?
konu resmen saçmalıktan ibaret
bide eline sağlık diyen şakşakçıları gördüm iyice zoruma gitti
gerçekten bu forumda seviye bu kadar düşükmü diye
Vatandaşı forumun seviyesini yükseltsin diye o gü bugündür bekliyoruz

helal olsun dedeciğim.sana tamamiyle katılıyorum isteyenle bende sonuna kadar tartışırım.şerefsizi destekleyende şerefsizdir benim gözümde...

Kullanıcı bu mesajından ötürü ban cezası almıştır.

Bu vatandaşa iadeyi itibar gerekiyor
 
- Yönetici düzenlemesi: :
BedliS
Forum Ustası
Keyif ile izliyorum. Türkiye'de darbeci bir askeri cunta vardı buna o vakitler Ergenekon deniyordu bunlar milletin değerlerini hiçe sayıp kendilerini ülkenin kurucusu ve koruyucusu sanıyorlardı bugünde aynı fikri taşıyorum. Cemaat mi terör örgütünü. Malesef terör örgütü fakat bu örgütte farkına varmadan sırf vatanı dini ve ülkemizin belası için çalışanların yüzdesi %90 civarıdır asıl teröristler tavan tabakadir. Kandirilmadik bille isteyen vatanımız devletimiz milletimiz dinimiz için yardım ettik destek verdik .Yaptıklarım yazdıklarımdan pişman mıyım hayır.... Ben balık için değil Halûk için yaptım. Bu arada Kızıltuğ seni gordugume sevindim.
 
Gila
Moruk Moderator
Site Yetkilisi
Keyif ile izliyorum. Türkiye'de darbeci bir askeri cunta vardı buna o vakitler Ergenekon deniyordu bunlar milletin değerlerini hiçe sayıp kendilerini ülkenin kurucusu ve koruyucusu sanıyorlardı bugünde aynı fikri taşıyorum. Cemaat mi terör örgütünü. Malesef terör örgütü fakat bu örgütte farkına varmadan sırf vatanı dini ve ülkemizin belası için çalışanların yüzdesi %90 civarıdır asıl teröristler tavan tabakadir. Kandirilmadik bille isteyen vatanımız devletimiz milletimiz dinimiz için yardım ettik destek verdik .Yaptıklarım yazdıklarımdan pişman mıyım hayır.... Ben balık için değil Halûk için yaptım. Bu arada Kızıltuğ seni gordugume sevindim.

Cehalet mutluluktur
 
KizilTug
Forum Kalfası
Keyif ile izliyorum. Türkiye'de darbeci bir askeri cunta vardı buna o vakitler Ergenekon deniyordu bunlar milletin değerlerini hiçe sayıp kendilerini ülkenin kurucusu ve koruyucusu sanıyorlardı bugünde aynı fikri taşıyorum. Cemaat mi terör örgütünü. Malesef terör örgütü fakat bu örgütte farkına varmadan sırf vatanı dini ve ülkemizin belası için çalışanların yüzdesi %90 civarıdır asıl teröristler tavan tabakadir. Kandirilmadik bille isteyen vatanımız devletimiz milletimiz dinimiz için yardım ettik destek verdik .Yaptıklarım yazdıklarımdan pişman mıyım hayır.... Ben balık için değil Halûk için yaptım. Bu arada Kızıltuğ seni gordugume sevindim.
Bedlis hala Ergenekon diyor. O kumpas davaları çöktü şakirt kardeş. O kumpas davalarının hakimleri savcıları ya cezaevindeler ya da firariler. Ve o kumpasa uğrayan subaylar 15 Temmuz'da darbeye direndiler kahramanca. İnsanda az utanma olur ya hu.

Bu arada bende sevindim herkesi gordugume tamamen tesaduften girdim sifremi unutmamisim Allahtan :D 8 sene olmus vay bee
 
(-S-A-S-24-)
Forum Ustası
bunlarda elbise çok dede dansöz melahatten bile çok yenisini giyerler eskisinin hükmü kalmaz forumda çok var bunlardan ha bir eksik ha bir fazla.
 
T@M@Y
Forum Ustası
Ne güzel konuymuş. Nokta atışı tespitler var. Yalnız dikkatimi çeken o zaman fetö yü savunanların çoğu banlanmış.
Fetö'ye hakaret eden bir arkadaşta banlanmış, sonra geri açılmış banı :)

helal olsun dedeciğim.sana tamamiyle katılıyorum isteyenle bende sonuna kadar tartışırım.şerefsizi destekleyende şerefsizdir benim gözümde...

Kullanıcı bu mesajından ötürü ban cezası almıştır.
axiweled banlanmıştır.
Bu hayatta en çok merak ettiğim şeylerden biri. Bu adam gerçekten hain mi yoksa vatansever mi ? Bunu ne zaman nasıl öğreneceğiz bilmiyorum ama öğrendiğimizde herkesin birbiriyle nasıl hesaplaşacağını göreceğiz. :)
Kul hakkından bahsenedene bakın hele...

Birde bi dava var sonuclanmadı diye onları eleştirenlere KUL hakkı diyor...

Heyyyy GILA ben sana sonuclanmıs bir dava söyliyeyim...

M.Fethullah Gülen davasından alnının akıyla çıkmıştır... Yani dava sonuclandı.. Ve hiçbir suç unsuru bulamadı..

Sen şimdi gelmiş kul hakkı diyorsun... Acaba kim kul hakkı yiyor.. Aylardan beri burda birilerinin Hakkını yerken Kul Hakkı olmuyorda...

Birileri bişi dedimi KUL hakkı oluyor...

İlk önce o insan gibi yaşamasını öğrenin.. Sonrada gelip onu eleştirin..

Ne onun gibi yaşıyorsunuz.. Nede kendinize ve taraf olduğunuz kısıma toz konduruyorsunuz...

Ayıp aylardan beridir yaptıklarınız...

İftira atabilirsiniz.. Ama lütfen Dini Meseleleri alet edipde bir daha yorum yapmayın.. Beceremiyorsunuz..

nokta.
Tamam
Birinin Silahı kürtçülük...
Diğerinin silahı Din...
Peki KEMALİZMİ silah olarak kullananlar Atatürkü mezarında bile rahat yatırmayanlar ne olacak onlar hakkında bi yazı yokmu ?
 
vantura
Super Moderator
Site Yetkilisi
Sen bunları söylerken çok saldırılara ve hakaretlere maruz kaldın ama sen hep haklıydın.savcılıklara şikayet edildin,ifadeler verdin ama hep haklıydın....
 
alpay29
Super Moderator
Site Yetkilisi
Bu konuda fetoyu yalayanlar ne durumdalar acaba?
fetoş şerefsizine okulları için bir yorum yazmıştım beni cerahat beyinli olmakla suçlamıştı dangalak...

okumuş bir cahilimiz vardı ya o....
hani hep derdik ya eşek kütüphaneye kitap taşımakla alim olmaz diye...
nedense bir türlü ısınamadım iki yüzlülüğüne....

yorumda yazamaz çünkü oda kandırıldı cahilce...
 
Üst