Cep Telefon Sorunları ve Cep Telefon Önerileri Ayrı Konu Açmayınız

emingurcan
Çırak
benimde bir sorum olacaktı. telefonumda büyük bi sorun war. telefonumun modeli Nokia 3660.
telefon açıldıktan sonra arama yapmak dışında hiç bir şey yapamıyorum. örneğin arama tuşuna bastığımda arama kaydını göstermek yerine "işlen hatası" diye bir uyarı çıkıyor.
menü tuşuna bastığımda hiç bir şey olmuyor. menü tuşunu basılı tuttuğumda "telefon" simgesi belirmiyor (bunun yerine o bölgede beyaz bi ekran çıkıyor ve buna girmeye çalıştığımda telefonum resetleniyor)
ben problemi kendim çözmeye çalıştım. örneğin fabrika ayalarlarına döndüm (menüye giremediğim için *#7370# kısa yolunu kullandım) ama yinede fayda etkmedi. sonunda hafıza kartını çıkardım ve telefonumda her şey normal gibi fakat kartı taktığımda aynı sorun yine ortaya çıkıyor dolayısıyla sorunun karttan olduğunu düşünüyorum. karta formak atmayı deniyeceğim fakat menü giremediğim için atamıyorum. bilgisayardada kart okuyucum yok. bu karta format atmanın başka bir yolu war mı lütfen yardımcı olun.

YAZI UZUN GELİP OKUMAYAN ARKADAŞLAR WARSA!!!

PROBLEMİM KISACA; HAFIZA KARTINA FORMAT ATAMAMAK.

MENÜYE GİREMİYORUM ACABA BAŞKA BİR YOLDAN FORMAT ATABİLİRMİYİM?

LÜTFEN YARDIM EDİN!!!

infiniti
Forum Ustası
benimde bir sorum olacaktı. telefonumda büyük bi sorun war. telefonumun modeli Nokia 3660.
telefon açıldıktan sonra arama yapmak dışında hiç bir şey yapamıyorum. örneğin arama tuşuna bastığımda arama kaydını göstermek yerine "işlen hatası" diye bir uyarı çıkıyor.
menü tuşuna bastığımda hiç bir şey olmuyor. menü tuşunu basılı tuttuğumda "telefon" simgesi belirmiyor (bunun yerine o bölgede beyaz bi ekran çıkıyor ve buna girmeye çalıştığımda telefonum resetleniyor)
ben problemi kendim çözmeye çalıştım. örneğin fabrika ayalarlarına döndüm (menüye giremediğim için *#7370# kısa yolunu kullandım) ama yinede fayda etkmedi. sonunda hafıza kartını çıkardım ve telefonumda her şey normal gibi fakat kartı taktığımda aynı sorun yine ortaya çıkıyor dolayısıyla sorunun karttan olduğunu düşünüyorum. karta formak atmayı deniyeceğim fakat menü giremediğim için atamıyorum. bilgisayardada kart okuyucum yok. bu karta format atmanın başka bir yolu war mı lütfen yardımcı olun.

LÜTFEN YARDIM EDİN!!!

telefona format at

Kontrol
Forum Ustası

LÜTFEN YARDIM EDİN!!!

Yıldız (*) + Üç (3) + YES + Açma Kapama

Beraber Bas Telefona Format Çekersin Kardeşim

Cnsdr
Hızlı Çırak
Mrb.sony ericson k790i cep telefonları icin antivirüs gereklimi.cep telefonları icin antivirüsler nasıl kuruluyor(sony ericson k790i icin). birde sitede aratmadım ama cep telefonları icin full antivirüs link'i verebilirmisiniz?

DarisTaN
Forum Ustası
Mrb.sony ericson k790i cep telefonları icin antivirüs gereklimi.cep telefonları icin antivirüsler nasıl kuruluyor(sony ericson k790i icin). birde sitede aratmadım ama cep telefonları icin full antivirüs link'i verebilirmisiniz?
senin telefonun için antivirus gerekmiyor k790i s40 serisi olduğu için program alma özelliği yoktur.

- Yönetici düzenlemesi: :
WarNet
Çırak
Merhaba;benim tlf 6300 dün avea hat aldim taktim karti *123# yi tusladim kontor ogrenmek icin turkcelldeki gibi zannettim.tusladiktan sonra birazz bekledim tlf kapandi ve acildi ve simdi tlf surekli kendini kapatip aciyor aynısını turkcellde yapmıyor sorun nedir lıutfen yardimci olurmusunuz..?tsk

mt86
Cool Üye
Merhaba arkadaşlar soruyu doğru yere mi yazdım bilmiyorum ben nokia 5610 almayı düşünüyorum ama almışken 3,5" lik kulaklık çıkışıda arıyorum ona alternatif 5310 düşünüyorum bu 2,5" lik çıkışa adaptörle 3,5" lik kulaklık bağladığımızda kalitesi düşüyormu acaba ya da ikisi arasınad hangisini önerir siniz?

- Yönetici düzenlemesi: :
caki_faruk
Cool Üye
slm arkadaşlar sony ericsson w810i marka cep telefonum var ...

bazı dosyalara şifre koymak istiyorum, bunu telefondan yapabilirmiyim?? yoksa program yardımıyla mı yapmalıyım ? ayrıca hangi programla yapabilirim .. şimdiden teşekkürler :)
arkadaşım onu bende çok aradım ama malesef dosya şifreleme programları .sis açıyo .jar açmıyo bende k750i var çok aradım ama yok yani eğer senin telefon simbiyan destekliyosa bende var bir tane şifreleme programı upload edebilirm ...

fox34ist
Hızlı Çırak
ipaq 514

arkadaslar,

ipaq 514 um var. tema nasil yuklenir. Ayrıca free program nerden bulabilirim..

simdiden tesekkurler.

acanka
Cool Çırak
merhaba bende 6230i var, buna hard reset atmak istiyorum, n73 e *#7370# ile atmıştım diye hatırlıyorum ama 6230i de yapamadım nasıl yapılıyor bilen var mı acaba???

hello
Hızlı Çırak
merhaba benim hafıza kartımda şifre koruması var ve ben şifreyi bilmiyorum lütfen yardımcı olun:s

55serkan
Daimi Üye
arkadasım bende nokıa 6288 var msn programı ıstıyorum eger yardımcı olursan cok sevınırım bıde bunlara format atılıyormu tabı nasıl atıldıgınıda soylersen sevınırım

sungur58
Daimi Üye
selam arkadaşlar. bende n73 me var. programını update ettikden sonra dil ing oldu. menude dil seçeneklerinde türkçe yok. internette aramadığım yer kalmadı. elimde nokia pc suite- nokia sofware updater ve nemesis programları var. bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
güncellemeden önce dili türkçe idi.
0518135 Turkey
0518160 Turkey
bu kodlarıda nemesisle denedim ama yine olmadı. şimdiden cvplarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum.

King_of_The_satelliteS
Forum Ustası
selam arkadaşlar. bende n73 me var. programını update ettikden sonra dil ing oldu. menude dil seçeneklerinde türkçe yok. internette aramadığım yer kalmadı. elimde nokia pc suite- nokia sofware updater ve nemesis programları var. bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
güncellemeden önce dili türkçe idi.
0518135 Turkey
0518160 Turkey
bu kodlarıda nemesisle denedim ama yine olmadı. şimdiden cvplarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum.
Kardeş bende de N73 var ama ben ME yaptım software update ile önce nemesisi aça büyüteç iconundan cebi buldur(tabi bu işlemlerden önce cep ile pc arasındaki usb kabloyuda takmış olman şart:)) Phone Infoya tıkla önce Scan yap sonra sağ kısımdaki Produt Code kısmına 0539256'ı gir ve enable işaretli olsun write de daha soğru sağlaması için read de tamamdır artık Nokia Software Updater dan yeni yazılımı yüklüyebilirsin.

Not(Uyarı): Cep telin şarjı enaz 6 diş olsun yoksa sorun çekersin zaten altında iken program uyarı veriyor

sungur58
Daimi Üye
Sagopa kardeş ilgin için teşekkür ederim. Dediğin metodları uygulamıştım ama daha önce nokanın son güncellemesini yüklediğim için nokia software updater güncelleme yapmıyordu.
bende telefona hard format attım (sitede öyle yazıyordu) yeşiltuş+*+3+açma kapama düğmesi kombinasyonu ile. ancak ondan sonra düzeltebildim. ilgin için tekrar teşekkürler.

fnart
Daimi Üye
slm arkadaşlar bende e250 var yukarıda ki açıklamaları giriyorum donanım testine girmiyor telefonum aynı telefondan eşimde var onunki giriyor onunkinin ses ayarlarını yükselttim fakat benimkisi olmadı neden olabilir lütfen yardım tşklr.

cheleby
Çırak
Merhaba;benim tlf 6300 dün avea hat aldim taktim karti *123# yi tusladim kontor ogrenmek icin turkcelldeki gibi zannettim.tusladiktan sonra birazz bekledim tlf kapandi ve acildi ve simdi tlf surekli kendini kapatip aciyor aynısını turkcellde yapmıyor sorun nedir lıutfen yardimci olurmusunuz..?tsk
PROGRAM ATTIR DOSTUM BASKA ÇAREN YOK

cheleby
Çırak
Merhaba arkadaşlar soruyu doğru yere mi yazdım bilmiyorum ben nokia 5610 almayı düşünüyorum ama almışken 3,5" lik kulaklık çıkışıda arıyorum ona alternatif 5310 düşünüyorum bu 2,5" lik çıkışa adaptörle 3,5" lik kulaklık bağladığımızda kalitesi düşüyormu acaba ya da ikisi arasınad hangisini önerir siniz?
BEN 5300 XPRES MUSİC KULLANIYORUM TAVSİYE EDERİM