CES 2015'Te Seagate Atağa Geçiyor | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

CES 2015'Te Seagate Atağa Geçiyor

B

By ToNiK

Misafir Üye
CES 2015’in açılmasına günler kala kullanıcıların ilgisini çekmek isteyen Amerikalı teknoloji şirketi Seagate, iOS uyumlu kablosuz harici diskini tanıtttı.

Teknoloji severler için CES 2015 görsel şölene sahne olacağına benziyor. Daha şimdiden bir çok firma yeni ürünlerini tanıtmaya başladı. Şunu da belirtmekte fayda ki var henüz gösterime sunulmayan bir çok ürün var. Depolama alanı üreticisi olan Seagate firması da, iOS işletim sistemine sahip cihazlara uyumlu kablosuz harici disk ürününü tanıttı. CES 2015 fuarında görücüye çıkacak olan disk ,zengin renk seçenekleri ve boyutları ile dikkat çekiyor. Seagate Wireless özel uygulaması sayesinde iPhone ve iPad gibi cihazlar üzerinden fotoğraflarınızı, belgelerinizin kolayca aktarılmasını sağlamakla beraber dosyalarınızın yönetimini sağlayabiliyor.


Mavi, kırmızı, yeşil, beyaz ve gri olmak üzere toplamda beş renk seçeneği sunulan cihaz 9 saate kadar kablosuz kullanım imkanı sağlayan harici disk 500 GB depolama alanına sahip olacak. Seagate’in kendi sitesi, Best Buy ve Amazon gibi platformlarda satışa sunulacak olan ürün 129 dolar olarak satışa çıkarılacak.

Ayrıca Seagate Personal Cloud özelliği ile kullanıcılar kişisel bilgisayarlarındaki ve mobil cihazlarındaki verilerin yedeğini güvenli ve kolay bir şekilde alabilecekler. Seagate ayrıca bir de kişisel bulut depolama birimi duyurdu. Seagate Personal Cloud olarak adlandırılan yeni bulut servisleri 3 TB, 4 TB ve 5 TB’lık seçeneklerle gelecek. Bu ay kullanıcıların beğenisine sunulması beklenen servisin fiyatı ise 169 dolar olarak açıklandı.
 
Üst