Coğrafya-Konu Anlatım ve Soru Bankaları9-12,YGS-LYS Zambak,Çoşku,Okyanus,Çözüm,Esen

sedat648
Forum Ustası
Konu içeriğini görebilmek için lütfen sayfayı aşağı kaydırın ya da buraya tıklayın. İçerik hemen aşağıdadır.

Siteyi reklamsız gezmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.

Atandım ve ögretmen oldum. Tabiki bu konuda eğitim camiasında ilgi uyandıracak paylaşımı da yine Wardom'da yapacağım. Teknolojik çağda devrim niteliği taşıyan akıllı tahtalar artık okullarda bulunmaktadır. Tabi bunun için kullanılabilecek materyal lazım işte bu da Z-KİTAP'ları oraya çıkarmaktadır.
Dijital kitap veya zenginleştirilmiş kitaplar tablet veya akıllı tahtalarda yoğun bir şekilde kullanılacak içeriklerdir. Ben sizlere bahsettiğim yayınların hiçbir yerde bulamayacağınız coğrafya kitaplarını paylaşıyorum...

9.Sınıf Coğrafya KA-OKYANUS
9.Sınıf Coğrafya KA Soru Bankası-ÇÖZÜM
9.Sınıf Coğrafya Soru Bankası-ÇÖZÜM
9.COGRAFYA_KA_ESEN_part1

9.COGRAFYA_KA_ESEN_part2
9.COGRAFYA_SB_ESEN
9.COGRAFYA_SB_UCRENK_ESEN
10.Sınıf Coğrafya KA Soru Bankası-ÇÖZÜM
10.Sınıf Coğrafya Soru Bankası-ÇÖZÜM
10.Sınıf Coğrafya KA-OKYANUS
10.Sınıf KA -MALTEPE
10.COGRAFYA_KA_ESEN
10.COGRAFYA_SB_ESEN
10.COGRAFYA_SB_UCRENK_ESEN
11.Sınıf Coğrafya KA Soru Bankası-ÇÖZÜM
11.Sınıf Coğrafya Soru Bankası-ÇÖZÜM
11.Sınıf Coğrafya KA-ZAMBAK_part1
11.COGRAFYA_KA_ESEN
11.COGRAFYA_SB_ESEN
11.COGRAFYA_SB_UCRENK_ESEN
12.COGRAFYA_KA_ESEN
12.COGRAFYA_SB_ESEN
12.COGRAFYA_SB_UCRENK_ESEN
LYS Coğrafya KA Soru Bankası-ÇÖZÜM
YGS Coğrafya KA Soru Bankası-ÇÖZÜM
YGS Coğrafya Soru Bankası-ÇÖZÜM
YGS Coğrafya KA-OKYANUS
YGS-LYS Coğrafya Soru Bankası-ÇÖZÜM

- Yönetici düzenlemesi: :
misafir1009
Forum Ustası
Güzel kaynaklar, hayırlı olsun vatana millete atanmanız.
Umarım çok güzel gençler yetiştirirsiniz.
Lakin,bilgili,ilimleri artan,saygılı,dürüst,sevgi dolu,karşısındakini incitmeyen, yaratılanı yaradanda ötürü seven ve sevdirten gençler yetiştirirsiniz.
Bu sene ALES e girmeye niyetliyim.
Gerçi yoğunluktan nasıl olacaksa.

Varmı kaynağınız?Elimin altında bulunsun.

- Yönetici düzenlemesi: :
sedat648
Forum Ustası
Güzel kaynaklar, hayırlı olsun vatana millete atanmanız.
Umarım çok güzel gençler yetiştirirsiniz.
Lakin,bilgili,ilimleri artan,saygılı,dürüst,sevgi dolu,karşısındakini incitmeyen, yaratılanı yaradanda ötürü seven ve sevdirten gençler yetiştirirsiniz.
Bu sene ALES e girmeye niyetliyim.
Gerçi yoğunluktan nasıl olacaksa.

Varmı kaynağınız?Elimin altında bulunsun.
Teşekkürler :) Ales ile ilgili kaynaklar şuan elimde yok eba içerige yüklenirse paylaşımda bulunurum.

sedat648
Forum Ustası
sedat648
Rapidshare eskisi gibi değil artık. Turbobit kullan, daha uzun ömürlü. ;)
artık kendima ait bi depolama alanı satın alacagım böyle olmayacak :)

Dostum uploadlarını bekliyorum ozaman.
Dosyalara linkten ulaşabilirsin 1-2 gün içerinde yüklenir..

Kod:
[FONT=Microsoft Sans Serif][SIZE=2]https://skydrive.live.com/redir?resid=25ABACA353286E82!562&authkey=!AMIfFp1TFpe5mDU[/SIZE][/FONT]

erx15
Çırak
Usta yeni linklerde silinmiş diyo o ulasabılrısınız dedınız yerdekınde sen turbobite falan yüklesen ? :D

erx15
Çırak
hocam ozaman tarih kimya ve fizik içinde zambak ve çözümleri koyarmısnız ? Fazla yük oluyo gibiyim ama okulda hocalara kaynakları ben verıyorum malum maaslar bıraz sıkıntılı bosuna para harcamasınlar

erx15
Çırak
hocam ozaman tarih kimya ve fizik içinde zambak ve çözümleri koyarmısnız ? Fazla yük oluyo gibiyim ama okulda hocalara kaynakları ben verıyorum malum maaslar bıraz sıkıntılı bosuna para harcamasınlar
Edit:Hocalar pek bilgisayarda anlamadıgı ıcın ben veriyorum yanlış anlaşılmasın.