CONAN the Barbarian • Full Koleksiyon • PDF

RAGERAGE
Çırak
Konu içeriğini görebilmek için lütfen sayfayı aşağı kaydırın ya da buraya tıklayın. İçerik hemen aşağıdadır.

Siteyi reklamsız gezmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.


CONAN THE BARBARIAN
Bütün Zamanların En Vahşi Kahramanı...

CONAN'IN YAYINLANMIŞ BÜTÜN SAYILARINI YÜKLEYECEĞİM...


İLK OLARAK ORİJİNAL CONAN SERİSİNİ YÜKLÜYORUM!
275 SAYI

AÇIKLAMA: ŞU ANDA YÜKLEME YAPACAK KADAR ZAMANIM YOK. HALİ HAZIRDA 400'ÜN ÜZERİNDE SAYI PHOTOSHOPTA GENEL OLARAK ELDEN GEÇİRİLMİŞ OLARAK HAZIR, TOPLAMDA 700'Ü AŞACAK. İLK FIRSATTA HEPSİNİ YÜKLEYECEĞİM. YALNIZ PDF FORMATI KONUSUNDA BAZI TEREDDÜTLERİM OLDUĞU İÇİN CBR FORMATINI KULLANMAYI VE ESKİ PDF DOSYALARI DA DEĞİŞTİRMEYİ DÜŞÜNÜYORUM. EĞER İSTENİRSE PDF OLARAK DA AYRIYETEN YÜKLEYEBİLİRİM.


FORUMU BIRAKTIĞIM İÇİN ELİMDEKİ ÇİZGİROMANLARI YÜKLEYEMEYECEĞİM. YÜKLENMİŞ OLANLARI, İNDİREN OLDUĞU SÜRECE VEYA MODLAR KONUYU AÇIK TUTTUĞU SÜRECE OKUMAK İSTEYENLER İÇİN BIRAKIYORUM...

CONAN 001-020 SAYILAR
DOWNLOAD LINKLERİ

CONAN 001-005

Buradan indirebilirsiniz | Conan_001-005.zip

CONAN 006-010

Buradan indirebilirsiniz | Conan_006-010.zip

CONAN 011-015

Buradan indirebilirsiniz | Conan_011-015.zip

CONAN 016-020

Buradan indirebilirsiniz | Conan_016-020.zip
 
- Yönetici düzenlemesi: :
akay
Super Moderator
Site Yetkilisi
conan,tommiks,baltalı ilah zagor ne günlerdi onlar okul çantamda bile vardı:) +k
 
özgür's
Forum Ustası
Yepyeni bir Conan Macerası...

Conan-Yeni Dizi-6-Kara Pelerinliler-Alfa Yayınları
Amerikalı yazar Robert Ervin Howard tarafından yaratılmış fantastik edebiyat karakteridir. Büyük başarı kazanan çizgiroman serisi ve ardından gelen filmleri ile tüm dünyada geniş kitlelerce tanındı.

Howard 1932′den 1936′ya kadar yaklaşık iki düzine “Kimmerya’lı Conan” serüveni yazdı. Robert Ervin Howard’ın 1936′daki trajik intiharından sonra 1950′lerde Conan öyküleri dizgi kitap halinde yayınlandı. Howard’ın öyküleri bu seride De Bjorn Nyberg tarafından yeniden yazılmıştı. Conan, 1960′larda Frank Frazetta’nın kapak resimleri ve Nyberg’in öyküleriyle dünya çapında popülerlik kazandı. 1970 yılında Marvel editörleri Stan Lee ve Roy Thomas Conan’ı çizgi roman olarak yayınlamaya karar verdiler ve renkli olarak “Conan The Barbarian” serisine başladılar. Roy Thomas’ın öykülerini Barry Smith adındaki genç bir İngiliz çizdi. Birinci sayısı Ekim 1970′de yayınlandı.

Conan karakteri, günümüzden 1200 yıl önce (Howard tarafından Hiborya olarak tanımlanmış çağda), Atlantis’in batmasından 8000 yıl sonra yaşamış Kimeryalı bir hayali savaşçıdır. Çizgi romandaki Conan karakteri mükemmel biri değildir; hırsızlık yapar, kumar oynar ve yalan söyler. Ancak karakter okuyucunun karşısında farklı zamanlarda barbar, hırsız, paralı asker veya kral olarak çıksa da o her zaman savaşçı ve maceracıdır.

Conan’ın yaratıcısı Robert E. Howard bu karakteri yaratırken büyük Moğol imparatoru Cengiz Han’dan esinlendiği bilinmektedir. Zira conan’da Cengiz han gibi babasının intikamını almak için yola çıkmıştır. Conan’ın karakteri, savaşçı yapısı, dikkafalılığı, zalimliği, özgüveni, kadınlara olan tutkusu ile Cengiz Han’ı andırmaktadır. | Vikipedi. Ayrıca bkz. resimliromanKod:
[URL="http://www.mediafire.com/?caya2or5usn"][CENTER]Download[/CENTER][/URL]

[URL="http://rapidshare.com/files/198910365/Conan_-_Kara_Pelerinliler.cbr"][CENTER]Alternatif Download[/CENTER][/URL]
 
serhan49
Çırak
arkadaşlar linkler ölmüş.lütfen mediafireye yeni link ekleyin.lütfen.bu site çok güzelmiş.yeni gördüm.lütfen linkleri yenileyin.saygılar.
 
Üst