Configphp Resimli Anlatım Artık Herkes Yapacak | Page 2 | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Configphp Resimli Anlatım Artık Herkes Yapacak

thkene

Forum Kalfası
ellerine sağlıkda bazı üylere bana sordular tanıdıklar bu ne işe yara nerde kullanılır diye bide açıklama yapsaydın güzel olacaktır. zaten çoğu zaman bundan herkez dert yanıyor birileri bişeyler koyuyor alın kullanın. tamam kullanalımda ne işe yarar yenilirmi içilirmi.

*-*TuRquaz*-*

Forum Kalfası
ellerine sağlıkda bazı üylere bana sordular tanıdıklar bu ne işe yarar nerde kullanılır diye bide açıklama yapsaydın güzel olacaktır. zaten çoğu zaman bundan herkez dert yanıyor birileri bişeyler koyuyor alın kullanın. tamam kullanalımda ne işe yarar yenilirmi içilirmi.
Nereden başlasam ki:confused:, çok uzun bir konu....:alucard:

Şimdi şöyle oluyor.Bu bölüm vbulletin bölümü.Vbulletin dediğimiz şeyde, bir forum scriptidir."wardom.org"ta kullanılan mesela.Bu anlatılan konu ise, vbulletin forumunu kurarken düzenleme yapılması gereken ve tekrar tekrar hata yapılan/çok soru sorulan önemli bir kısımdır.
O yüzden bu bölümde verilen, bu tür anlatımların ne işe yaradığı genelde bilinir, yada konu içinde geçer.O yüzden "+" olarak belirtilmeye gerek duyulmaz, açıkçası biraz saçma olur.

Bu kadar uzun uzun anlatıyorum:eek:...Vbulletin'in ne olduğunu bilen bir arkadaş, böyle bir soru sorma gereksinimi neden hissetmiş, onuda anlayamadım doğrusu.Neyse, ben cevapladım, sizde o arkadaşa aynen böyle iletirsiniz;)
Kolay gelsin.....

- Yönetici düzenlemesi: :