Database Name yardım lütfen | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Database Name yardım lütfen

erbuls

Çırak
arkadaşlar database name adımı bilimiyorum ama biliyorumda hangisi olabilir bir bakarmısınız lütfen ben örnekliyorum

database user:shakira
password:1234567

buda sitem :www.falanfilan.net

birde domain alanına yadığım host bilgileri ns ler var ::::örnek:ns1.falanfilan.com

şimdi database ismim ne olabilir veya nerden bulabilirim şimdiden sağolun ...ben vb konusunda herşeyi wardom dan öğrendim

erbuls

Çırak
wolf falcon sağol dostum ben plesk kullanıyorum ama nasıl bakacağımı bilmiyorum yardım edrmisin lütfen ve de yeni database nasıl oluşturabilirim eskisine nasıl bakarım şimdiden sağol acil cevap bekliyom

WoLF_FaLCoN

Cool Üye
Teğmen demiş ki:
www.falanfilan.net/cpanel yada ne kullanıyosan gir böyle ordan kullanıcı adını ve şifreni gir oonsan sonra solda kategoriler çıkar zaten ordan ayarlarsın;)
ßenim bildigim Plesk E Girmesi İçin https://www.siteadı.com olarak girmesi gerekior bunu gecelim adam girior bulamıor
database İçin

Veri Tabanlarına Gireren Zaten Türkçe Oldugu İçin Yaparsın Hıı Burası Yok Diyorsan Birleşik Pnaeldedir Sag Alttan Domain İsmini Tıkla Orda Sonra Yukardan Anasayfayı Tıkla ;)

K

Kayıtlı Değil

Misafir Üye
database bilgileri

arkadaslar database bilgisini nereden öğrenebilirim acill lazım
Type
Host
User
Passaword
Databasename
Prefix
bunlar yazıyor bana bunlar lazım nereden öğrenebilrim.

- Yönetici düzenlemesi: :
o_O

Böyle şeyler ulu orta paylaşılmaz değiştir bilgilerini hemen, arsız insan çok var..
Çok Geç Olan Olmuş Galiba, Ayrıca 6 Seneyi Aşkın 1 Süre Önce Açılmış Konu.. :D

Arkadaslar canlı destek açacagım benden bunlar isteniyor.
bunları nasıl bulabilirim.?
yardımcı olurmusunuz
Aynı Sorunu Yaşıyor Hazır Konu mu ? Buldunuz Tesadüf.. :D Yoksa Konuyu mu Hortlatıyorsunuz ? :D :D :D

- Yönetici düzenlemesi: :