Devlet Bahçeli’den çok konuşulacak af çıkışı

 1. fearof

  fearof Forum Ustası

  Katılım:
  13 Ekim 2009
  Mesaj:
  10,571
  Beğeni:
  3,862
  Devlet Bahçeli’den çok konuşulacak af çıkışı

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli sosyal medya hesabı üzerinden gündeme ilişkin dikkat çeken açıklamalar yaptı. Bahçeli, Demirtaş'ın cezaevinden çıkarılması için yapılan çalışmalara tepki göstererek "Peki, ülkü ve ülke sevdalısı olan, davalarının gözü kara yiğitleri olarak bilinen mesela Alaattin Çakıcı, mesela Kürşat Yılmaz, 100 bin ülkücünün imzasıyla aday gösterilseydi, bu kahramanlarımız için de cezaevinden çıkarılmaları için bir kampanya yapılacak mıydı? Bu kardeşlerimizi taş duvarların ardında çürümeye terk etmek ne kadar adil ve adaletlidir? PKK’lı alçaklar, FETÖ’cü caniler, vatan ve millet düşmanları demokrasi ve özgürlük adına sahiplenilirken, kaderlerinin kurbanı olmuş mağdurlarla ilgili lehlerinde hukuki ve ahlaki bir düzenleme yapılması, onların aydınlığa kavuşturulmaları tez elden sağlanmalıdır. Kader mahkumlarının talihini değiştirebilir, onların elinden tutabilir, zincirlerinden ve zindanlardan onları çekip çıkarabiliriz. Tartışma ve konuşmaya değmez mi?" dedi.

  [​IMG]

  Devlet Bahçeli’nin sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamalar:

  Cumhur İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı herkesin bildiği ve gördüğü gibi Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. Ismarlama ve icazetli Cumhurbaşkanı adayları belli olmaya başladı. Muhtemel adayların kesin listesi 13 Mayıs’ta netleşecektir. CHP’nin hem milletvekili pazarı kurup hem de imza kampanyasında aktif rol oynaması uzun süre hafızalardan çıkmayacak bir çarpıklık olarak anılacaktır.

  'KAYIŞ TAM KOPTU'

  İP’inden Perinçekgillere kadar imzayı toplayan topladı,parsayı kapan kaptı. CHP hışımla,hınçla,hırsla hem vekillerini hem de imzalarını kullanıma açtı. Kayış tam koptu. Ana muhalefet bilye dağıttı. Şemsiyesi altına topladıklarıyla dağılmanın,dağınıklığın markası oldu. Yazık etti!

  'CEZAEVİNDEKİ ŞAHSI CUMHURBAŞKANI ADAYI GÖSTERDİ'

  PKK’nın siyasi acentesi de cezaevindeki şahsı Cumhurbaşkanı adayı gösterdi. Vatan hainlerinin, Ülkücü katillerinin Cumhurbaşkanı adayı olması bile demokrasi tarihimize, milli ruh ve ahlaka kategorik bir darbe olarak akıllara kazındı. Millet bu gelişmeleri elbette kaydına aldı. FETÖ ve PKK faaldir! Öyle ki, tescilli ve sabıkalı PKK’lı Demirtaş’ın serbest kalması için yoğun bir kampanya söz konusudur.Yusuf Has Hacib der ki: “Ev almak istersen komşusunu sor, yer almak istersen suyunu sor.” Cumhurbaşkanı adayı çıkarmak için kimlere sorulduğu ise ortadadır. HDP imza toplamaya gerek duymadı, çünkü TBMM’de grubu vardır. Diğerleri ise CHP ve FETÖ’nün çağrı ve çabalarıyla imzalarına kavuştu. Yani 100 bin imzayı toplayan adayım diye sahneye çıktı. Millet ittifakıymış, bunlardan çıksa çıksa ihtilaf ve ihanet çıkacaktır.

  'ÇAKICI VE YILMAZ GİBİ KAHRAMANLARIMIZ'

  Peki, ülkü ve ülke sevdalısı olan, davalarının gözü kara yiğitleri olarak bilinen mesela Alaattin Çakıcı, mesela Kürşat Yılmaz, 100 bin ülkücünün imzasıyla aday gösterilseydi, bu kahramanlarımız için de cezaevinden çıkarılmaları için bir kampanya yapılacak mıydı? Bu kardeşlerimizi taş duvarların ardında çürümeye terk etmek ne kadar adil ve adaletlidir?

  Hain el üstünde, vatan ve millete sadakat duyanlar geri planda! Böyle bir yanlış sürdürülebilir mi? Peki, teröristler için methiye düzenler, PKK/FETÖ müdafaası yapanlar kader kurbanlarına ne diyecekler? Onların yüzlerine nasıl bakacaklar?

  AF ÇIKIŞI

  Çocuk istismarcıları, tecavüzcüler, kadın katilleri, PKK’lılar, FETÖ’cüler hariç olmak üzere, demir parmaklıkların gerisinde özgürlük düşü kuran,zindanda gün sayan, dama düşüp sevdiklerinin ve sevenlerinin hasretini çeken kader kurbanlarını afla taltif etmek niye akıllara gelmez?

  PKK’lı alçaklar, FETÖ’cü caniler, vatan ve millet düşmanları demokrasi ve özgürlük adına sahiplenilirken, kaderlerinin kurbanı olmuş mağdurlarla ilgili lehlerinde hukuki ve ahlaki bir düzenleme yapılması, onların aydınlığa kavuşturulmaları tez elden sağlanmalıdır.

  'KADER KURBANLARINI SAHİPSİZ Mİ SANIYORLAR'

  PKK’lı Cumhurbaşkanı adayının serbest bırakılmasını canla, başla destekleyen karanlık ittifak tarafları ve holigan taraftarları, sesi çıkmıyor diye kader kurbanlarının sahipsiz olduğunu falan mı düşünüyorlar? Eğer böyleyse halt ediyorlar, kesinlikle yanlışa düşüyorlar.

  Kader çizgimiz bellidir. Bunun değiştirmek harcımız değildir. Ancak kader mahkumlarının talihini değiştirebilir, onların elinden tutabilir, zincirlerinden ve zindanlardan onları çekip çıkarabiliriz. Tartışma ve konuşmaya değmez mi? Hadi buyurun…

  Yusuf Has Hacib isabetle söylemiş: “Sözünü düşünerek söyleyen üzülmez, gününü boşa geçirmeyen pişman olmaz.” Sabahlara kadar düşündük, sonunda söyledik, sabırla duruş gösterip sonuç itibariyle dileğimizi paylaştık…"

  KAYNAK:
   
  • Beğen Beğen x 1
  #1
 2. vantura

  vantura Super Moderator

  Katılım:
  17 Haziran 2006
  Mesaj:
  24,666
  Beğeni:
  1,175
  defalarca af çıkarıldı da ne oldu?
  dışarıya çıkanlar kısa sürede yine içeriye girdiler
  dahası içeriye girenlerin sayısı da arttı
   
  #2
 3. fearof

  fearof Forum Ustası

  Katılım:
  13 Ekim 2009
  Mesaj:
  10,571
  Beğeni:
  3,862
  Yaklaşık 10 gün önce Yiğit Bulut ''Genel bir af hayata geçirelim ve her vatandaşı suçsuz ilan edelim'' diye bir konuşma yapmıştı.

  (https://www.wardom.org/threads/yigi...m-ve-her-vatandasi-sucsuz-ilan-edelim.579112/ )

  Bugün de Devlet Bahçeli.

  Adım adım af geliyor.

  Kime ?

  Devlet Bahçeli'nin deyimi ile

  Kader Kurbanlarına

  Kim o kader kurbanları?

  Devlet Bahçeli'nin deyimi ile Karısını öldürten Alaattin Çakıcı , Kuşadası Belediye Başkanını öldürten Kürşat Yılmaz , hırsızlar, gaspçılar,yankesiciler,

  Dolandırıcılar, jet Fadıl gibi nitelikli dolandırıcılar,kalpazanlar,uyuşturucu satıcıları.

  İşte sadece bu bile oy vermemek için yeterli bir sebep.
   
  #3
 4. vantura

  vantura Super Moderator

  Katılım:
  17 Haziran 2006
  Mesaj:
  24,666
  Beğeni:
  1,175
  şimdi bahçeli'ye şunu sormak gerek......
  içeriye giren ve onun dediği af kapsamına alınmaya çalışılan kişiler neler yapmış?
  gasp...
  hırsızlık...
  dolandırıcılık...
  adam yaralama...
  çetecilik....
  cinayet...
  uyuşturucu...
  vs.vs.vs

  peki bu suçları işleyenlerin mağdur bıraktığı karşı taraftakiler bu duruma evet derler mi acaba?
  yada şöyle düşünelim
  bahçelinin ailesinden biri yaralansa yada öldürülseydi bunu istermiydi acaba?
   
  #4
 5. Penqueen

  Penqueen Forum Ustası

  Katılım:
  24 Haziran 2005
  Mesaj:
  14,460
  Beğeni:
  2,031
 6. mydos

  mydos Forum Ustası

  Katılım:
  11 Ekim 2008
  Mesaj:
  14,865
  Beğeni:
  3,104
  Erdoğan af çıkaracak
  Mikrofonu önceden almaya
  alışkın zat konuşuyor
  Deneme deneme ses deneme :p
   
  #6
 7. alpay29

  alpay29 Super Moderator

  Katılım:
  26 Ekim 2010
  Mesaj:
  25,827
  Beğeni:
  4,118
  Suyun gecidini deliye yoklatirlar..
   
  #7
Yükleniyor...