Devletin doktorundan skandal 19 Mayıs paylaşımı

1. alpay29

alpay29 Super Moderator

Devletin doktorundan skandal 19 Mayıs paylaşımı
    Trabzon Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Kaşüstü Kampüsü'nde görevli olduğu öğrenilen Onkoloji Uzmanı Doktor Ahmet Yaşar Zengin, skandal bir paylaşım yaptı. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı hakkında “Buna bayram diyen şerefsiz ve şahsiyetsizdir, din düşmanı zihniyeti kınıyorum.” ifadelerini kullanan Zengin’in paylaşımına tepki yağdı.

19 Mayıs 2020 - 16:52 - Güncelleme: 19 Mayıs 2020 - 17:48

Trabzon Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Kaşüstü Kampüsü’nde onkoloji uzmanı olarak görev yapan aynı zamanda Çaykara ve Dernekpazarı Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı olduğu öğrenilen Doktor Ahmet Yaşar Zengin, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile ilgili skandal bir mesaj yayımladı.

PAYLAŞIMA TEPKİ YAĞDI
    Sosyal medya hesabından “Buna bayram diyen şerefsiz ve şahsiyetsizdir, din düşmanı zihniyeti kınıyorum” diye konuşan Zengin büyük tepki topladı . Ortahisar Belediyesi CHP Meclis Üyesi Cüneyt Zorlu da Zengin’in paylaşımının altına, “Sen ne biçim adamsın, çabuk istifa et Çaykaralılar dernek başkanlığından. Yoksa senin ipliğini pazara çıkaracağım. Sonra git nerede yazarsan yaz utanmaz adam” yorumunu yaptı.

DAHA ÖNCE DE BENZER İFADELER KULLANMIŞ
    Kendisinin de Çaykaralı olduğunu söyleyen Zorlu, “Çaykaralı olduğum için utandım. Bu adam daha önce de aynı şekilde hakaret içeren paylaşımlar yapıyordu. Kendisini birkaç kez uyardım. Yapmamasını söyledim. Birçok hakaret içeren paylaşımı olduğunu söyledi arkadaşlar. Partimle görüşüp bu kişi hakkında suç duyurusunda bulunacağız. Artık bu Atatürk düşmanlarına karşı susmamalıyız” ifadelerini kullandı.

kaynak

2. vantura

vantura Super Moderator

o diplomayı dürüp dibine kadar buna itelemek lazım.
    Sıfatını,cinsini,cibiliyetini,gelmişini geçmişini.......

• Beğen Beğen x 1
  3. Gila

Gila Moruk Moderator

Ne ilk ne de son olacak

AKP ye oy verenlerin başarısıdır bu zina çocuklarının mantar gibi ortaya fırlamaları

Arkadaşlar akp ye laf sokunca bozuluyorlar

4. Gila

Gila Moruk Moderator

Ata sözüdür.. Baş nereye bakarsa ayak ta o yöne gider

5. akay

akay Super Moderator

Fesli maymun konuşurken nerdeydiniz..fazla traş yapmayın

Yükleniyor...