Dijital Depolama Çözümleriyle Evden Çalışmayı Kolaylaştırın

menajer
Çırak
Sosyal mesafeyi korumamızın gerektiği bu zamanlarda, insanların birbiriyle bağlantıda kalmaları için teknoloji çok önemli. Karşılaştığımız değişiklikler, hem çalışanlar hem de günlük rutinin uzun vadeli bozulmasıyla birlikte motive olmakta zorlanan öğrenciler için oldukça sıkıntı verici. Önümüzde yeni bir yıl var ve daha parlak bir gelecek umuduyla, hala sosyal mesafeyi uygulamaya devam ediyoruz ve bu nedenle ev kurulumlarımız günlük yaşamımızın merkezi olmaya devam ediyor. Çalışma alanlarının verimini arttırmaya yardımcı olmak için gelişmiş donanımlarla bir alanı yenilemek, Western Digital'in hedeflediği şeydir. Western Digital, kullanıcıların organize olmasına, bağlı kalmasına ve üretkenliği korumasına yardımcı olacak birçok ürün çözümleri sunuyor.
Ev kurulumunuzu düzenlemek için dijital depolama çözümlerine göz atın.

Dahili sürücünüzü güncelleyin

Bilgisayarınızı hem kişisel hem de profesyonel amaçlar için uzun bir yıl boyunca kullandıktan sonra muhtemelen yavaşlamış ve ağırlaşmış olduğunu hissediyorsunuz. En iyi seçenek yeni bir dizüstü bilgisayar satın alıp baş ağrısından kurtulmak gibi görünebilir, ancak hemen pes etmeyin. Dahili bir depolama aygıtı, bilgisayarınızın tekrar maksimum performansta çalışmasını sağlayabilir. WD Blue™ SN550 NVMe™ SSD, Western Digital'in en iyi SATA SSD'lerinden 4 kat daha fazla hız sağlayabilir. Dijital ortamda sanat üretmek, CAD yazılımı kullanmak veya prodüksiyon sonrası düzenlemek için olsun, bu güçlü dahili sürücünün yüksek hızlarından yararlanın. Ne ürettiğiniz fark etmeksizin, üretkenliğinizi ve günlük iş akışınızı artırmak için 2.600 MB/s* 'ye kadar çıkan baş döndürücü sıralı okuma hızları elde edin.

Yedekleme, hayati önem taşır

Bir dosyayı kaybetmek, ihtiyacınızın olmayan bir baş ağrısıdır. Otomatik yedekleme, halihazırda yoğun geçen gününüzde başka bir karmaşa yaratmadan yedeklemeyi kolaylaştırır. My PassportTM sürücüsü, yaşantınızı pürüzsüz bir şekilde ilerletmek için size özgürlük sunan güvenilir, taşınabilir bir depolama cihazıdır. Avucunuzun içine sığan yeni ve şık bir tasarımla çeşitli canlı renklerde mevcut olan bu sürücüde, fotoğraflarınızı, videolarınızı, müziğinizi ve belgelerinizi saklamak, düzenlemek ve paylaşmak için yeterince alan var. WD Backup™ yazılımı ve şifre koruması ile mükemmel bir şekilde eşleştirilen My Passport sürücüsü, dijital yaşamınızın içeriğini güvende tutmanıza yardımcı olur. Aileler, mevcut çeşitli kapasitelerle, dayanıklılık ve uzun vadeli güvenilirlik için oluşturulmuş bir sürücüde çok sayıda dosyayı yedeklemek için 5 TB'a (5000 GB) ** kadar depolama alanı seçebilir.
İş akışınızı en iyi hale getirin
İşiniz, veya çocuklarınızın ödevleri büyük dosyalar gerektiriyorsa, bir SSD'nin sunduğu yıldırım hızları size kısa bir egzersiz veya bir kahve molası için ihtiyaç duyduğunuz zamanı geri verebilir. My Passport™ SSD, 1050MB/s*'ye kadar okuma hızları, 1000MB/s*'ye kadar yazma hızları ve 2TB**'ye kadar kapasite sunar, böylece dijital dünyanıza her zaman, her yerde erişebilirsiniz, çünkü daha büyük dosyalar ve daha fazla içerik, ileri seviye performans gerektirir. Kompakt, pürüzsüz bir metal konstrüksiyonla kaplanmış çeşitli renklerde tasarlanan şık cihaz, güvenilir performans sağlamak için hem içten hem dıştan kaliteli bir sürücü olacak şekilde sıfırdan tasarlanmıştır. My Passport SSD, kutudan çıktığı gibi kullanmaya hazırdır ve PC ve Mac ile uyumludur. USB 3.2 Gen-2 arayüzü ile donatılmış My Passport SSD, eski sistemlerle uyumlu çalışabilmesi için bir USB-C™ kablosu ve USB-A adaptörü ile birlikte gelir.

Hayatın hızına uygun süratlerde üretin

En yeni SanDisk Extreme®Taşınabilir SSD, 1050MB/s'ye kadar aktarım hızlarını önemli ölçüde artırmak için Western Digital'in yıldırım hızlı NVMe™ teknolojisini kullanır, okuma ve 1000MB/s*'ye kadar inanılmaz içerikler oluşturmak veya harika görüntüler yakalamak için mükemmel olan taşınabilir, yüksek kapasiteli bir sürücüde yazma hızlarına sahiptir. IP55 derecesindedir1 ve yağmura, sıçramalara, dökülmelere ve toza karşı da dayanıklıdır. Avcunuzun içinde bir içerik kitaplığı için 2 TB'a (2000 GB) varan alana sahip olduğunuzda, dosyaları teslim etmek hiç sorun olmaz. Özel içeriklerin güvende kalmasına yardımcı olmak için 256 bit AES donanım şifrelemesine2 sahip parola korumasıyla içiniz rahat olsun.
Western Digital, dijital yaşamınızı desteklemek için yanınızda, böylece yalnızca işinizi bitirmekle kalmaz, evdeyken bile bütün kurulumunuzu geliştirebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için resmi western sitesini ziyaret edin.
 
Üst