Dışarıda bakmaya başladığım 2 kedim kulübesinden cikmiyor

Kedim 5 ay önce yavrulamıştı 4 tane 2 si doğumda öldü 2 taneside 5 aylık olduğu için ve evde 2 kedim yani annesi ve ablası olduğu için bakamamaya başladım ben binanın önünde bakmak istedim sabah dışarı çıkardım kulübesiyle her saat gidip bakıyorum hep kulübesinin içindeler dışarı çıkmıyorlar neden böyle oldu zamanda dışarıya alışıp çıkarlarmı yaşadığımız yeri söylemek gerekirse sitede yaşıyoruz sitemizde tahmini 30-40 kedi var yavru kedi ve büyük kedi olmakla beraber yani benim kediler zamanda kulübelerinden çıkıp gezmeye başlarlarmı hep içinde duruyorlar

fearof
Forum Ustası
Ev hayatına alıştıkları için sendrom yaşıyorlardır. Ayrıca dış ortamdan korkuyor olabilirler. Zamanla geçer ama asla diğer sokak kedileri gib olmazlar.

Ne0
Forum Kalfası
Keske eve alsaydınız :(

Evlerini arıyorlar psikolojik olarak çökmüştür.
Bastan disarida alistirmaliydiniz su anda alışamaz

Cins kedi olsa keşke verirdiniz birilerine
Internetten yuva aramaya çalışın bu süre içinde keske evde tutsanız

venoferci
Daimi Üye
Kedim 5 ay önce yavrulamıştı 4 tane 2 si doğumda öldü 2 taneside 5 aylık olduğu için ve evde 2 kedim yani annesi ve ablası olduğu için bakamamaya başladım ben binanın önünde bakmak istedim sabah dışarı çıkardım kulübesiyle her saat gidip bakıyorum hep kulübesinin içindeler dışarı çıkmıyorlar neden böyle oldu zamanda dışarıya alışıp çıkarlarmı yaşadığımız yeri söylemek gerekirse sitede yaşıyoruz sitemizde tahmini 30-40 kedi var yavru kedi ve büyük kedi olmakla beraber yani benim kediler zamanda kulübelerinden çıkıp gezmeye başlarlarmı hep içinde duruyorlar
Ne durumdalar kış geldi

Geronimo21
Daimi Üye
Ne alemde ufaklıklar?

baneneya
Daimi Üye
Değerli Arkadaşlar

Şimdi ben kedi köpek veya hayvan kelimelerini kullanmayı sevmiyorum CAN DOSTU diyorum

Evinde beslemek sevmekle çok farklı !

Evet burada hemen hemen hepimiz seviyoruz üzülüyoruz fakat bu arkadaşı en iyi evinde Can dostu bakan anlayabilir.

Maddi anlamda Layıkıyla bakacağım derseniz gerçekten çok külfetli bir nevi Hiç Büyümeyen Bir Bebek düşünün !

Manevi anlamda eğer benim gibi onu evladınız gibi görüyorsanız bununda ayrı zorluğu var :) Onu bırakıp bazen gezmeye düğüne vs gibi bir yerlere bile gidemiyorsunuz

Hasta oluyor ne bileyim kıyamıyorsunuz vs vs

Ben kızımı evde bırakıp 2 saat dışarda kalsam camın önünde öylece bekliyor beni, çünkü zamanla size çok düşkün oluyorlar.
onların o karşılıksız sevgisi BAMBAŞKA bir şey.Ve bu sevgiye sizde karşılıksız bırakamıyorsunuz :)

İşim gereği Home ofis çalıştığım için çok şanslıyım tabi.

Uykulu gözlerle bu kadar karalama yapabildim...

Umarım bir gün Can dostlarının en mutlu yaşadığı bir ÜLKE olabiliriz dileğiyle.Mutlu sağlıklı kalın