distotion programı | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

distotion programı

Moonshield™

Forum Kalfası
en iyisi revalver diye bir programdım(kendi görüşüm) ama yinede seste gecikme yaratır sağlam bi ses kartına ihtiyacın var....
Bunlarla uğrasacagına kendine ucuz bi pedal al daha iyi olur zoom, digitech v.b
ben eskiden bi analog alıp kurtulmustum simdi zoom gfx-5 war çok memnunum

Mainliner

Forum Ustası
program veriyosunuz ismi guzel ama bende bu tarz biseyler ariyorum bi kac programi buldum ama demo bunlarin full versyonlarini verirseniz sevinirim
ayrica program disinda ben processor kullaniyorum mesela ama tavsiyem processor gibi malzemeler disinda manuelleri kullanin ayri ayri satiliyo onlari birbirine baglayarak daha guzel sesler elde edebilirsinzi bunlar set halinde satiliyor processor e gore birazdaha pahali gelebilir ama dedigim gibi guzel saglam bi ekipman olur...

Moonshield™

Forum Kalfası
Mainliner demiş ki:
program veriyosunuz ismi guzel ama bende bu tarz biseyler ariyorum bi kac programi buldum ama demo bunlarin full versyonlarini verirseniz sevinirim
ayrica program disinda ben processor kullaniyorum mesela ama tavsiyem processor gibi malzemeler disinda manuelleri kullanin ayri ayri satiliyo onlari birbirine baglayarak daha guzel sesler elde edebilirsinzi bunlar set halinde satiliyor processor e gore birazdaha pahali gelebilir ama dedigim gibi guzel saglam bi ekipman olur...
anolog pedallar iyidir guzeldir ama profesyonel olmadıktan sonra hiç bi manası olmaz... anaog seri yapmak için belirli bi tarzın olmalı ona gore birkaç tane toplayıp wah wahınıda ekleyip kullanırsın... ama bununlada bitmiyo tatmin olmadığın zaman pedalları bir de modifiye etmen gerekiyo anlicanız ölme eşeğim ölme... we cok pahalıya gelir... ilerde profesyonel bir album kayıdı yapacaksanız mutlaka analog pedalleri kullanmalısınız %100 tonu almak için o zaman lazım olur...

somurcan

Daimi Üye
Kirk Lee demiş ki:
en iyisi revalver diye bir programdım(kendi görüşüm) ama yinede seste gecikme yaratır sağlam bi ses kartına ihtiyacın var....
Bunlarla uğrasacagına kendine ucuz bi pedal al daha iyi olur zoom, digitech v.b
ben eskiden bi analog alıp kurtulmustum simdi zoom gfx-5 war çok memnunum
hacım merak ettiğim bende stereo mikrofon var. denemek amaçlı mikrofonu akustik gitara yaklaştırıyorum revalver'den bir effect seçiyorum ama aşırı bir cızırtı çıkıyo. bu neden kaynaklanıyor olabilir?
edit: yani mikrofona üflesem dahi aynı cızırtı. anlayamadım.

- Yönetici düzenlemesi: :

Mainliner

Forum Ustası
Kirk Lee demiş ki:
anolog pedallar iyidir guzeldir ama profesyonel olmadıktan sonra hiç bi manası olmaz... anaog seri yapmak için belirli bi tarzın olmalı ona gore birkaç tane toplayıp wah wahınıda ekleyip kullanırsın... ama bununlada bitmiyo tatmin olmadığın zaman pedalları bir de modifiye etmen gerekiyo anlicanız ölme eşeğim ölme... we cok pahalıya gelir... ilerde profesyonel bir album kayıdı yapacaksanız mutlaka analog pedalleri kullanmalısınız %100 tonu almak için o zaman lazım olur...
valla guzel demissin ama ben zaten pahali olucagini soylemistim ve anca bu yontemle sesleri tam alabiliceginiz icin bunu onerdim biraz zengin isi gibi geliyo ama para biriktirip bitane bitane alabilirsiniz hod diye set halinde almaniza gerek yok her parcayi ayri ayrida kullanabiliyosunuz zaten ayrica bu islere kalkistiginizda zaten tarzinizi belirlemis olmaniz lazim yok oyle degilse suanki tarzina gore parcalari alirsin alirsin sonra tarzini degistirirsin bikac sey daha alman gerekebilir ama sonucta aldiklarinizi kullanmicaksiniz diye bisey yok istediginiz tonu yakalamaniza yardimci olabilirler...