Dizimag

justim123
WarrioR
Dizimag sitesini hem sevmiyorum, hem seviyorum. Tasarımı yenlensin, dizilerde süre atlama gelsin o zaman hem dizimag sitesindeki yazdıkları gibi dizi izleme keyfini yaşatır, hem de işkenceden kurtarır. Dizimag.com yenile kendini :).

shoq
Forum Ustası
Katılmıyorum.
Dizimag'da belki part içi zaman atlama yok ama o kadar kaliteli bir dizi siteside yok.

Diğer siteler reklamlarla doluyken
Dandik görüntü sunarken
Geç çeviri gönderirken

Dizimag, kendini öne çıkarmayı biliyor..

Revolution'un 2. bölümü
How I Meet Your Mother 8. Sezon 1. bölüm geldi
Hd kalitesiyle, dizimag'de :)

Blot
Forum Kalfası
Dizimag cidden çok kaliteli bir site, bahsettiğiniz özellikleri ayarlarlar yakın zamanda, onlar sorun değil onlar için ;)

Bir ara html5 ile videoları veriyorlardı, şimdi kaldırdılar galiba.

Onun dışında ipad'den bile dizi izlenebilmesi çok harika bir özellik, en çok kullandığım özelliklerindendir :)

shoq
Forum Ustası
Dizimag cidden çok kaliteli bir site, bahsettiğiniz özellikleri ayarlarlar yakın zamanda, onlar sorun değil onlar için ;)

Bir ara html5 ile videoları veriyorlardı, şimdi kaldırdılar galiba.

Onun dışında ipad'den bile dizi izlenebilmesi çok harika bir özellik, en çok kullandığım özelliklerindendir :)
Evet, birşeyler üzerinde uğraşıyorlar
Çok iyi hizmet veriyorlar, hergün takip ederim siteyi
Ve o kadar izlediğim siteninde reklamlarına tıklıyorum girdiğimde
Güzel hizmetin karşılığını almalılar :)

Balamir
Banned
Biz torrent'ten indirdiğimiz için dizileri böyle online siteler ile işimiz olmuyor ama alternatif bir siteymiş ben yeni gördüm dursun köşede isteyen olursa tavsiye ederiz ;)

ozan_ronal
Forum Kalfası
dizimag sitesine söz yok adamlardan anında 720p alt yazılı fringe izliyorum tabi direk
indiriyorum idm ile :)

crowN
Forum Ustası
Diziport favorimdi fakat kapatıldı. Şimdi Dizimag var fakat bir Diziport kadar kaliteli değil...

FenerLee
Forum Kalfası
kimse yabancidiziizle.com'u takip etmiyormu? Ben dizimag server değiştirme zamanında buldum burayı :) gayet güzel tavsiye ederim :)

AngelCold
Forum Kalfası
Şöyle bir açıklama yapılmış siteden.

Dizimag takipçileri,
13 Ekim itibariyla yogun bir saldiriya maruz kaldik.
Yasadigimiz her saldirida servis saglayicimizin "Firewall satalim" tekliflerinden gina geldi artik.

Aylik £3000 degerinde (Sterlin, 8670 TL) olan bu alet için, 12 aylik pesin ödeme talep ediyorlar (104.040 TL) :)).
Tabii ki buna ne gücümüz yeter ne de degil 12 ay sonra, 6 ay sonra bile ne olacagi belli degil...
Ama haklarini da yemeyelim %15 indirim de teklif ettiler

Nitekim, sakin kafayla yapilabilecekleri (servis degistirmek dahil) düsünmek için 1-2 gün izninizi istiyoruz.

Site hayatina daha devam edecek, bir yere gittigimiz yok;)

shoq
Forum Ustası
Şöyle bir açıklama yapılmış siteden.

Dizimag takipçileri,
13 Ekim itibariyla yogun bir saldiriya maruz kaldik.
Yasadigimiz her saldirida servis saglayicimizin "Firewall satalim" tekliflerinden gina geldi artik.

Aylik £3000 degerinde (Sterlin, 8670 TL) olan bu alet için, 12 aylik pesin ödeme talep ediyorlar (104.040 TL) :)).
Tabii ki buna ne gücümüz yeter ne de degil 12 ay sonra, 6 ay sonra bile ne olacagi belli degil...
Ama haklarini da yemeyelim %15 indirim de teklif ettiler

Nitekim, sakin kafayla yapilabilecekleri (servis degistirmek dahil) düsünmek için 1-2 gün izninizi istiyoruz.

Site hayatina daha devam edecek, bir yere gittigimiz yok;)

Firewall'i satmak için saldırıyı kendileri yapıyor olmasın?
Para büyük, herşey olabilir..
Dizimag kapalıyken doğru düzgün izleyemedim hiçbirşeyi