dolandırıldım bana yardımcı olabilecek içeri | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

dolandırıldım bana yardımcı olabilecek içeri

Sa arkadaşlar oynadığım pvp server da edit item çektim 140 tl civarında ödeme yaptım ama server sahibinin oyunu tamamen resledi ve herşey silindi ödeme bildirimiyle itiraz ettim ama 120 lvl silahların kaldırıldını söledi editi veremeyeceğini filan söledi şer...siz

140 tl çöp oldu üzüldüğüm baba parasıda değil çalışıp kazanmıştım

sw yi hackleyerek veya sql la filan editleri geri çekmenin yollarını arıorum yardımcı olabilecek ulaşsın ne olursunuz...

AdrenaLiN_

Forum Ustası
ne insanlar var ya paranızı saçma sağan şeylere yatırıyorsunuz

git bi soğuk su iç üstüne paranın , istediğine şikayet et hiç bir şey ispatlayamazsın

ders olsun size paranızı saçma sapan şeylere yatırmazsınız bir daha

KingOwl

Cool Üye
Ben Senin O Parayı Kazandıgına Inanmıyorum Eğer O Parayı Kazansaydın Ne Zorluklarla Oldugunu Anlar Böyle Saçma Sapan Ergen Oyunlarına Vermezdın Bence Babanın Cebınden Arakladın :D

Mainliner

Forum Ustası
Adamın hesabına para geçtikten sonra sabaha kadar geri çeksen faydası yok :)
Süresini geçirmediyse ödemeyi çekebilir.

Bu ürün nasıl alındı ödemesi nasıl yapıldı bir fikrim yok fakat kullandığım alışverişlerde ödemelerimi aynı gün içinde geriçekebildim. (Paypal hesabım ile)

Ezio Auditore

Daimi Üye
+18 yasındaysa bilişim suçları dairesine suç duyurusunda bulun , artık millet öyle yapıyor dolandırıcılar 1-5 yıl hapis cezası yiyor

darkness034

Forum Kalfası
kardeşim hiç oyuna para verilirmi yaa akıl var mantık var ;) ee bnde online oyun oynuyorum ama bir kere bile olsa para yatırmadım ;) eğer para yatıcaksanda bu işlerde biraz gözü açık olmak lazım ezio nun dediği gibi hiç şikayetçi ol hakkını al ;)