dota 2 de mmr kasmak | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

dota 2 de mmr kasmak

sisatici

Çırak
benimde mmr ım çok yüksek değil o yüzden kusurum varsa affedin.Şimdi ilk olarak hangi mmr ı istiyorsunuz 5000+ evet herkes ister ama 5000+ mmr ı olan kişilerin işi oyun onların yada iş gibi bir şeyleri yok.Genellikle insanlar bunun için tek bir karakter kullanıyorlar ama bu mmr yükseldikçe sizi zorlar ve diğer karakterlerde fazla bi bilginix olmadığı için mmrınızı tekrar düşürür.Öfke hiç bir şeyi çözmez sadece oyunu zevksiz yapar o yüzden noob falan filan gibi yermelerde bulunmayın kimse kendi isteğiyle feedlemez (yani çoğunlukla)bu yüzden gank yaparak,adamı çokça öldüren kişiyi öldür(tabiki smoke of deceitle).warları çok önemli bulmuyodum suport oynarken ama aslında oyunun kaderini değiştirir yani en azından nehir boyunca ward dizin team fightlerde kolay kolay süprize uğramazsınız.dendi,fear,purge gibi profesyönelleri izleyin işinize yarar.yeni guide denemek için pub maçlarına girin.tavsiyeleri dinleyin ve tavsiye verin.şimdi diyeceklerim biraz yanlış ama kendinizi,bulunduğunuz mmr ın üstünde görüyorsanız(hani mevcut bilgilerinizle daha yüksek mmr daki adamlarla oynaya bilirim diyosanız)genellike cary alın yani oyunu support taşımıyo cary oyunun kaderini diğer bir çok karakterden daha çok belirliyor.sade cary de olmaz bu özelliğin yanında ganker yada lane pusher gibi iyi özelliklei olması lazım.ben bunun için hep legion commander alırım oyun başında blade mail ve ultisi ile carylerin farm yapmasını engeller
late game de kazandığı ekstra hasar ile çok can yakar yada lycan(yada lone druid) alıp team fightler sırasında bir kulvarın baraklarını yıkmak düşmanı çok sarsacakdır.yani benden bu karadar biraz siz eklerseniz sevinirim :d

B

By ToNiK

Misafir Üye
Acikcasi DotA yi ilk halinde oynadim. Valve'den sonra pek ilgi cekici gelmedi bende kendimi Heroes of Newerth a yonlendirdim.

Sistem ayni MMR ve PSR olarak degisiyor. Bizde Max 2040 MMR vardi en iyisi oyunun. Boyle cekismeli bir ortamda eSport kariyeri yasadim.

MMR onemli degildir. Ben 1800 adamlari first blood alarak ezerdim. Onemli olan oyunu, haritayi ve karsilikli oynanan karakterlerin nelerde iyi nelerde kotunu oldugunu, nerede hangi beceriyi kullandigini bilmek.

Ward dedigimiz olay gunumuzde pek kullanilmiyor ki aslinda oyunlarda yapilan ve lose control dedigimiz oyun hakimiyetini kaybetmeye ve surekli baskin yenmesine yol aciyor. Bu gibi durumlarda ben takimda birisinin suicider rolune donmesini yada roamin yani ganker rolunu ustlenecek birilerini takima almayi tercih ediyorum.

Acikcasi bazi insanlar jungler oldugunda topta yada botta tek kalan oyuncuya "solo" diyor ki bu cok buyuk bir yanlis. Aslinda o oyuncularin adi suicider playerdir. Yani intiharci.

Suiciderin bir avantaji 2 ye karsi 1 oldugu icin rakipten fazla xp ve gold toplar. Bir gankla birlestiginde kacinilmaz son olusturur. Boyle durumlarda suciderda aeo damage ve roaming yada gankerda da main stuning olmasi kesinlikle gerekir.

Daha fazla bilgi isteyen olursa bu baslik altinda sorabilir tesekkurler

Saygilar :) .

B

By ToNiK

Misafir Üye
dota degıl de lol oynuyorum. mmr kasmak win streak yapmaya bağlı oluyor.
LoL, DotA 2 ve HoN yaninda gercekten cocuk oyuncagi. Bronze 5 ten Elmas 3 e cikmam 2 ay surdu seviye kasmayi hesaba katmiyorum.

Lig Puani sistemi, MMR sisteminden cok farkli ve win streak olayindan tamamen farkli.MMR alirken KDS orani baz alinir ve Win or loseda bunu etkiler. Lp de sadece zaman ve sonuc onemli.

Ayrica DotA ve HoN'da rune sistemi cok farkli. Eger ben profesyonel oyuncuyum demek istiyorsaniz kesinlikle HoN yada DotA oynayip oyun planini anlamaniz lazim. Yuksek MMR'larda oyun artik sadece plan ve projeye dayaniyor ayrica takim savaslari cok daha zevkli.

Sunu soylemek gerekirse LoL'de mid solo adc kapismasi yapilirken DotA ve HoN'da support olmak icin birbirlerini yiyorlar cunku her rakip cok guclu MMR'da.

Yakinda Wuserlara ozel MOBA nedir, bolgeleri taniyalim ve takim savaslari diye bir video cekicem buna ihtiyac var :) .

Saygilar.

- Yönetici düzenlemesi: :