e Devlet Çevrimiçi Hizmetler Listesi | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

e Devlet Çevrimiçi Hizmetler Listesi

HasretGÜMÜŞ

Forum Ustası
Kamu kurum ve kuruluşlarınca kurulan resmi sitelerden de aşağıdaki listedeki sitelere ulaşmanız mümkün. e devlet şifresi ile giriş yaptıktan sonra buradan da listeye bakarak ilgili yere tıklayabilirsiniz. Kısa yol gibi kullanabilirsiniz bu konuyu. Sık kullanılanlara ekleyebilirsiniz.

Uyarı:

Güvenliğiniz için tarayıcınızın adres satırında https://giris.turkiye.gov.tr yazdığından ve tarayıcınızın güvenlik (kilit) simgesinin göründüğünden emin olunuz. Eğer görünmüyorsa işleminize devam etmeyiniz.

Giriş yapmadıysanız da

buradan giriş yapınız.

tıklayınız

Kod:
https://giris.turkiye.gov.tr/Giris3/sifreGiris?actionName=sifreGiris
Hayırlı olsun

Çevrimiçi Hizmetler Listesi

Adalet Bakanlığı

Başbakanlık

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu

Cumhurbaşkanlığı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı

Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü

Dışişleri Bakanlığı

Emniyet Genel Müdürlüğü

Gelir İdaresi Başkanlığı

İçişleri Bakanlığı

İŞKUR

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü

KOSGEB

Maliye Bakanlığı

Millî Savunma Bakanlığı

Milli Eğitim Bakanlığı

Nüfus Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü

- Yönetici düzenlemesi: :

HasretGÜMÜŞ

Forum Ustası
PTT

Sağlık Bakanlığı

Sanayi ve Ticaret Bakanlığı

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü

Sosyal Güvenlik Kurumu

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü

TBMM Başkanlığı

TCDD

T.C. Merkez Bankası

Ulaştırma Bakanlığı

Denizcilik Müsteşarlığı

redyellow

Forum Ustası
bu e turkiye çok saçma bir sistem.

Devlet bir site kuruyor, şifre almak için para istiyor, 1 lira bile olsa farketmez, devletin bunu istemesi tam bir rezalettir!

Üstelik şifreyi kaybedersen bu sefer 10 lira istiyorlarmış!!

Yuh olsun bu utanmazlığı kınıyorum.

cowarrock

Daimi Üye
yanlış anlamayın hocam ama birşey sormak istiyorum...

bu paylaşımı yapma amacınız neydi acaba hocam???

sonuçta e-devlet şifresi olan birisi siteye girip ordaki hizmetlerden faydalanabiliyor... listenin tamamını zaten orda görebiliyor...

sizin verdiğiniz linklere tıklandığı zaman zaten şifre ile giriş yapılmasını istiyor...

tam olarak paylaşma amacınızı anlayamadığım için sorma gereği hissettim...

yanlış anlaşılma olmaz umarım...

merak ettim sadece...

paylaşım için emek harcadığınız içinde size saygılarımı sunuyorum...

lockman

Forum Kalfası
yanlış anlamayın hocam ama birşey sormak istiyorum...

bu paylaşımı yapma amacınız neydi acaba hocam???

sonuçta e-devlet şifresi olan birisi siteye girip ordaki hizmetlerden faydalanabiliyor... listenin tamamını zaten orda görebiliyor...

sizin verdiğiniz linklere tıklandığı zaman zaten şifre ile giriş yapılmasını istiyor...

tam olarak paylaşma amacınızı anlayamadığım için sorma gereği hissettim...

yanlış anlaşılma olmaz umarım...

merak ettim sadece...
+1 ekle . bende merak ettimdogrusu :p

HasretGÜMÜŞ

Forum Ustası
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim.

Şuradaki bilgi de sizlere kafanızda oluşan sorulara cevap olacaktır.
bkz.
Kod:
http://www.wardom.com.tr/konu-sabitleme-talebi-t480860.html
Bilgiden faydalanmanız dileklerimle.

Karışık gibi gelen ya da internetten pek anlamayan arkadaşlar ve ben dahil olmak üzere, kullanım açısından oldukça yararlı bir link serisidir.

Ben işimi yapacağım zaman, listeden ilgili alanı bulup oraya tıklayıp giriş yaparım.
google sayfasına da

Bu arada ilk mesaj editlenmiştir. Daha açık bir şekilde yazmak zorunda kaldım. Giriş için resimli anlatım eklenmiştir.

Kolay gelsin.
google dan aranılan konular wardomdaki benim verdiğim konular olduğunda mutlu oluyorum.

HasretGÜMÜŞ

Forum Ustası
Hasret Kardeşim elinize sağlık ;),

Saygılarımla...
Teşekkürler Sn.HasretGÜMÜŞ faydalı bir paylaşım.

Eline sağlik abim.
Daha e-Devlet şifresi almadim almayi da düşünmüyorum hayirlisi :D
sizlere de teşekkür ederim,

The Leader;

almak zorundasın, almak zorunda bırakıyorlar seni.

Çünkü artık devlet daireleri bilgi vermiyor, ssk prim ödeme gün sayınıza bile bakmak için buraya girmek zorundasınız.

ssk prim ödeme ve raporlu ödeme ile ilgili bilgi istedim, telefon açtım vermediler. Mecburen gittim ve aldım.

74 milyon nüfus, herkes kendisi almak zorunda,

1 tl : 74 milyon tl yapar. ( 74 TRİLYON, eski para birimi ile)

Konu tabii siyasi değil ama, durum bu.

Mecburen kullanacağız, aslında bi yerde iyi, kaçak maaşları önleme adına uygulama gayet iyi. Ama biz sanırım biraz sert bakıyoruz olaya.

Hayırlı olsun diyelim.

Forum ustası

Forum Kalfası
Benim hiç hoşuma gitmiyor. Üzerime kayıtlı tapulara bakıyorum gözükmüyor. Vergi borçlarıma bakıyorum gözükmüyor. Ben bunları göremedikten sonra neyleyim e devlet sitesini. Başbakanlığa yazı yazarsın cevap gelmez. Tek iyiliği hakkında açılan davaları velisi olduğun öğrencileri görebiliyorsun.

The Leader

Forum Kalfası

sizlere de teşekkür ederim,

The Leader;

almak zorundasın, almak zorunda bırakıyorlar seni.

Çünkü artık devlet daireleri bilgi vermiyor, ssk prim ödeme gün sayınıza bile bakmak için buraya girmek zorundasınız.

ssk prim ödeme ve raporlu ödeme ile ilgili bilgi istedim, telefon açtım vermediler. Mecburen gittim ve aldım.

74 milyon nüfus, herkes kendisi almak zorunda,

1 tl : 74 milyon tl yapar. ( 74 TRİLYON, eski para birimi ile)

Konu tabii siyasi değil ama, durum bu.

Mecburen kullanacağız, aslında bi yerde iyi, kaçak maaşları önleme adına uygulama gayet iyi. Ama biz sanırım biraz sert bakıyoruz olaya.

Hayırlı olsun diyelim.
Zorunlu olarak baktiğimizda devlet bizden haraç kesiyor gibi düşünebiliriz ama güvenlik sebebiyle falan filan birsürü nedeni vardir mutlaka o paranin alinmasinin.
Ama şuda var 1 TL dahi olsa devletin kurumlarinin bilgi vermeyip bu sisteme yönlendirmesi ne olarak açıklanir ?
Yine ama şuda var ki normal kurumlarda da bir şekiklde bu paranin daha fazlasini ödüyorsun..

Neresinden bakarsan bak zarardayiz isyanlardayiz abim ne diyelim BURASİ TÜRKİYE:)