Editsiz metin2 serverları | Wardom.Org

Editsiz metin2 serverları

lockman

Forum Kalfası
Bildiğiniz editsiz serverlar varsa paylaşırmısınız. Ancak edit satışı olmamakla beraber, orjinalinde omayan item ve efsunlarda olmasın lütfen. yoksa ortalık yine karışıyor.

edit yok deniyor, marketi var özel eşya adı altında item satışı var. bunuda istemiyorum.

Biraralar oynadıgım m2-tr nin destan sunucusu vardı. hileler kapalı degildi, para bugu vardı ve orjinal oyunda olmayan efsunlar itemlere geliyordu. bu yuzden bıraktım.

şimdi özetle;
1-edit item satışı olmayan(başka adlar altında da item satışı yapılmayan)
2-hileleere kapalı
3-küfürün yasak olduğu
bir metin2 pvp server ariyorum. emekle itemlerimizi kendimiz yapalım.

varsa bildiginiz temiz bir sunucu lütfen adres verin

:balloon:

MagicLeon

Banned
Bildiğiniz editsiz serverlar varsa paylaşırmısınız. Ancak edit satışı olmamakla beraber, orjinalinde omayan item ve efsunlarda olmasın lütfen. yoksa ortalık yine karışıyor.

edit yok deniyor, marketi var özel eşya adı altında item satışı var. bunuda istemiyorum.

Biraralar oynadıgım m2-tr nin destan sunucusu vardı. hileler kapalı degildi, para bugu vardı ve orjinal oyunda olmayan efsunlar itemlere geliyordu. bu yuzden bıraktım.

şimdi özetle;
1-edit item satışı olmayan(başka adlar altında da item satışı yapılmayan)
2-hileleere kapalı
3-küfürün yasak olduğu
bir metin2 pvp server ariyorum. emekle itemlerimizi kendimiz yapalım.

varsa bildiginiz temiz bir sunucu lütfen adres verin

:balloon:
ben m2-tr de bi ara gm lik yaptım sana birkaç bişey yazmak istiyorum :)

şimdi normal p v p lerin devamının gelmesi için edit satışı mecburdur.

m2-tr gibi yada mmomt2 gibi bu işin prof serveri için "editsiz server" adı altında geçmesi tamamen yer fazlalığındandır :)

yer fazlalığı derken neyi kast ettim onuda yazayım hemen.

20 gb ram li dedicated leri var diyelim.

1 server için 5gb verdiklerini varsayalım.

3 tane serverleri var diyelim. etti 15gb ram.

kalan 5gb boşa gitmesin nasıl olsa dedicatedin parasını ödemiyor muyuz ? mantıgıyla editsiz server açma yoluna gidilmiş ve tutuluncada edit satışlarından kazanılan sadece %10 luk bir kısmıyla +1 editsiz server açılmıştır.

umarım anlatabilmişimdir :)

yani diyeceğim şudur ki editsiz server bulman çok zor :) sen en iyisi m2-tr ye devam et. :D

- Yönetici düzenlemesi: :

lockman

Forum Kalfası
googleye editsiz metin2 pvp yazda bak baya sunucu var artık.

ama her birini deneyip yukarıda saydığım şu eksi yönü varmıış demektense, bu sunucularda oynayan arkadaşların görüşlerini alıp ona göre birinde oynamayı tercih ettim. :)