EmaBot - Zamanlayıcı * İçerik Yönetimi * İçerik Analizi * Site Kurulumu * Tema Kurul

emabot
Çırak


www.EmaBot.comEmaBot Nedir?
EmaBot websitelerinizi siz başında olmadan otomatik içerik ekleyen ve içerik özgünleştiren bir sistemdir. Tek bir kaynak siteye bağlı kalmadan birçok başka kaynaktan içerik ekleyerek hızlı bir şekilde sitenize içerik oluşturabilirsiniz.


Neden EmaBot ?
EmaBot, piyasada bulunan sistemlerin artılarını ve eksileri göz önünde bulundurarak hazırlanmış yeni nesil otomatik içerik ekleme sistemidir. Kullandığı “Site Kurma” ve “Tema Kurma” özellikleri EmaBot’u diğer rakiplerinden sıyırıp öne çıkarmaktadır. Bot sistemlerinin en büyük problemi olan destek verme konusunu göz önünde bulunduran EmaBot, iki kişilik Aktif Destek Ekibi sayesinden hem forumlarda hem de sistem ve site üzerinde sürekli destek ve yardım taleplerini takip etmekte, ödeme onay konusunda kullanıcılarını sürekli bilgilendirmektedir. Sistemde bulunan 32 adet bot her geçen gün artacak, kullanıcıların isteklerine göre yeni siteler eklenecek ve sürekli güncellenecektir. Sistemde Site Kopyalama, Kelime Yönetimi, Cümle Yönetimi, Anahtar Kelime Yönetimi, Zamanlayıcı, RSS Entegrasyonu, XML Entegrasyonu ve Kategori Seçici gibi temel bot özellikleri bulunmaktadır, bunlar zaten olması gereken özellikler olduğu için ayrıca bir özellikmiş tanıtılmaz. EmaBot hizmet anlayışı olarak kazanmayı değil kullanıcılarına doğru ve kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiştir.


EmaBot Nasıl Çalışır ?
Oluşturduğunuz sitelerin güncel kalmasını sağlamak amacıyla, satın alacağınız bu EmaBot hizmeti sayesinde sitenizin sizin yerinize içerik bakımından daha zenginleşmesini sağlar.
Örneğin; Teknoloji haberleyile ilgili bir siteniz mi var ? Hergün siteniz için yeni haberleri takip etmekten yoruldunuz mu ? EmaBot sayesinde teknoloji haberleri hakkında önemli sitelerden ( örn: Webrazzi.com ) sizin yerinize otomatik olarak bilgisayar başında olmasanız dahi yeni haberler sitenize eklenip, sitenizin sürekli güncel kalmasını sağlar.
ÖZELLİKLERDestek ve Demo Bilgileri İçin

Skpye : emabot1 (at) hotmail.com
 
Üst