Emebux || İlk 15000 Üyeye 3 Aylık Premium Hediye || Ödeme Kanıtlı

musa_unsal2005

Forum Kalfası

Zamanında tanıtımını yaptığım bir siteydi ama ödeme kanıtı olmadığından şüphelenler olmuştur. Siteden İlk ödememi aldım. Ve kuşkular kalkmıştır artık ;)

İlk 15000 üyeye 3 aylık premium hediye edilecek. Kullanıcı Sayısı şu anda 12 344 civarında.

Üyelik İçin Tıklayın
Linkimi kullanlara teşekkür ederim.

İlk Ödemem

musa_unsal2005

Forum Kalfası
tmm kardeş bol kazançlar. Ödeme alabilmek için 75 tık yapman ve 2$ limitine ulaşman yeterli ;)

turk182m_1

Cool Çırak
tmm kardeş bol kazançlar. Ödeme alabilmek için 75 tık yapman ve 2$ limitine ulaşman yeterli ;)
Kardeş ben bu siteden yaklaşık 6 dolar yaptım fakat parayı talep ederken hata veriyor anlamadım nedendir hata olarak şöyle yazıyor :

Payout request refused
The payout maximum for your account is 150% of your investment. As your investments is $0.00, the maximum amount you can request here is $0.00.

Bunu anlayamadım her şeyi yapıyorum fakat para çekme butonuna tıkladığımda bu hata veriyor nedir sorun yardımcı olursanız sevinirim

AYKENN

Forum Ustası
Kardeş ben bu siteden yaklaşık 6 dolar yaptım fakat parayı talep ederken hata veriyor anlamadım nedendir hata olarak şöyle yazıyor :

Payout request refused
The payout maximum for your account is 150% of your investment. As your investments is $0.00, the maximum amount you can request here is $0.00.

Bunu anlayamadım her şeyi yapıyorum fakat para çekme butonuna tıkladığımda bu hata veriyor nedir sorun yardımcı olursanız sevinirim
translate diyor ki

Hesabınıza ödeme maksimum yatırım% 150 olduğunu. Yatırımlarınızı olarak 0,00 $ olduğunu, burada talep edebilirsiniz maksimum tutar $ 0,00.
anladıysan ne mutlu :D

musa_unsal2005

Forum Kalfası
yatırım yapmadan site ödeme yapmıyor. mesela 10$ yatırım yaptınız diyelim. 15$ çekebilirsiniz. Bu yüzden ödeme alırken parayı hesabınıza çekin ve geri siteye yatırın ;)

Bu arada 2. ödemeyide aldım

Web|master

Daimi Üye
Ben prensip olarak bu script tarzı sitelere yatırım yapmıyorum. Çok dandik oluyorlar. Baştan savma oluyorlar.

- İlk haftalar, aylar ödeme dağıtsalarda en fazla sitenin ömrü 2-3 Ay oluyor. 2-3 Ay'da da paramı riske etmeye deymez...Çünkü hiçbirşey kazanmicam :)

Ama yatırım yapmicam ben diyenler için ideal bir site olabilir :)

sedd

Daimi Üye
Bıktım bu pTC sitelerinden 5 kuruş verecekler diye canımız cıkıyor. Bıraktım :D