En İyi Su Arıtma Cihazı Hangisi

?

Sizce En İyi Su Arıtma Cihazı Hangisi?

1. Spring Water Su Arıtma Sistemleri

0 oy
    0.0%
  2. Ege Life Su Arıtma Sistemleri

0 oy
    0.0%
  3. Aqua Lova Su Arıtma Cihazları

0 oy
    0.0%
  4. Diğer Ürünler

3 oy
    100.0%
  1. mustang1967

mustang1967 Çırak

Hangi su arıtma cihazını almalıyım; tavsiye !!!

Selam Arkadaşlar, Bir su arıtma cihazı almak istiyorum, Son bir kaç haftadır internet üzerinde incelediğim kadarıyla ve çevremde su arıtma cihazı alan kişilerin söylediklerini dinledim. ve şu kanıya vardım. Piyasada çok fazla sahte ve sağlıksız su arıtma cihazı mevcut özellikle eve gelip su arıtma cihazı satmaya çalışan ne tutturursam koparayım kafasında olan kişilerden uzak durmanızı tavsiye ediyorum. Çünkü Çevremde bu kişilerden su arıtma cihazı alıp, 2 senedir taksit ödüyor ama son 1 yıldır su arıtma cihazını kullanmıyor bile.!!!!!

Evde Ailemize yeni katılan bir bebeğimiz olmasından dolayı, ve suyun insan yaşamına nasıl etki ettiğini bildiğim için, En basitinden Vücudumuzun %60'ından fazlası, Su, Benim incelemelerim sonucunda, Sağlıklı Su Arıtma Cihazı olarak ülkemizde satılan bir kaç markaya ulaştım sadece. Size sormak istediğim konu benim isteklerime karşılayabilecek başka cihazların olup olmadığı, çünkü araştırmalarım sonucunda, Sizin Bilgilerinize ihtiyacım var. çünkü konu çok karmaşık sadece aklımda kalan benim için önemli olan bir kaç konuyu karşılaması yeterli olacak. isteklerime gelince.

1. LG Chem Membran Kullanması

2. Tüm Filtrelerin NSF ( Dünya Sağlık Kurumu Tarafından Onaylanan filtrelerinin) olması

3. Ters Ozmos Sistem ile çalışması.

4. 9 aşamalı ya da 11 aşamalı bir cihaz olması.

5. Servis kapsamının iyi olması, Filtre değişimlerinde filtreleri NSF onaylı Filtre ile değiştirmeli.

6. Sağlıklı Su Ürettiğini kanıtlayabilmeli. En azından bir analiz raporu olmalı.

'2. özellikte yazdığım NSF onayı öncelikli isteğimdir. Bunları karşılayabilecek bir ciddi kurumsal çalışan bir su arıtma firması tanıyan bilen varsa bana yorumda belirtebilir mi?

Ben İnternet Üzerinde Bunları karşılayabilen Sadece bir iki firma buldum Spring Water ve Qqua Lone bunların dışında bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim. bu iki firmanında Cihazları İyi İsteklerimi Karşılıyor. Belki Benim bulabildiğimden daha iyisini biliyorsunuzdur diye soruyorum...

Teşekkürler. Arkadaşlar Şimdiden.

2. AdrenaLiN_

AdrenaLiN_ Forum Ustası

Bir kaç ay önce işyerine aldık . Adam elinde bir su ölçüm cihazı ile ölçüm yaptı . Musluk suyu 450 civarı çıktı. Taktığı cihaz suyu 6 birime düşürdü. Meraktan o cihazı araştırdım suyun minarel oranını ölçüyormuş. içebilir olması ile alası yokmuş. Aklınızda bulunsun :) bence en mantiklisi filtresi bulunan cihaz almak gerisi hikaye

3. justim123

justim123 WarrioR

Filtre masrafı cok olmuyor mu

4. berkcombil

berkcombil Daimi Üye

Yükleniyor...