En son hangi filmi izledin? | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

En son hangi filmi izledin?

sagacious

Genel Moderator
İzlediğiniz filme ilişkin bir-iki satır yorum yazarak düşüncelerinizi (gerekirse Şpoiler butonunu ile) bu başlık altında paylaşabilirsiniz.


İlgili filme 10 üzerinden kaç puan verdiğinizi belirtmeniz rica olunur. (?)/10

Ayrıca, tanıtım açısından bir görsel ve/ya fragman paylaşımı da bilgilendirici olabilir.

Keyifli forumlar, iyi seyirler. :) 

nesta_34

Super Moderator
Site Yetkilisi

Penqueen

Banned
tabanca (revolver)

sakin kafayla izleyin
bir ayrıntıyı bile kaçırmanız baştan izlemenize sebeptir
beyin yakma garantili :DGuy Ritchie’nin favori oyuncusu olarak bilinen Jason Statham, bir kumarbaz olduğu halde, kardeşinin ailesini kurtarmak için istemediği bir oyuna dahil olup 7 yıl hapis yatan Jake Green’i oynamaktadır. İçerideyken de kirli oyunlarına devam eden iki dolandırıcı ile aynı hücreye düşen Jake, tüm bu vakti kitap okuyarak ve her şeyin sorumlusu olarak gördüğü Dorothy Macha(Ray Liotta)’ya intikam duyguları besleyerek geçirmiştir. Tüm bu olanların altında ikisinin çıkara dayanan hikayesi yatmaktadır; Green fiyakalı kumarhanesinde Macha’nın masasına direkt bir hamle yapmış fakat bir tomar parasını kaybetmekle kalmıştır. Macha’nın bu hamlesini sürdürmek isteyen Green, her bir kuruşunu tefeci Avi ve Zach’a (Andre Benjamin ve Vincent Pastore) vermeye ikna olur ve oyun böylece devam eder.
Hapiste geçirdiği süre içerisinde yanındaki iki efsanevi dolandırıcıdan en esaslı üçkâğıtları öğrenmiş ve kumar masasında yenilmez hale gelmiştir. Artık intikam alma vakti gelmiştir
 
Üst