Engin Ardıç'tan Z kuşağı gençlerine ağır hakaretler | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Engin Ardıç'tan Z kuşağı gençlerine ağır hakaretler

alpay29

Super Moderator
Site Yetkilisi
Engin Ardıç'tan Z kuşağı gençlerine ağır hakaretler


04.07.2020 09:12
Engin Ardıç'tan Z kuşağı gençlerine ağır hakaretler

Sabah yazarı Engin Ardıç, Z kuşağı gençlerine ağır hakaretlerde bulunarak "İçleri mal ergenlerle dolu, çoğu cahil. Megabayt dağıtarak oyları alınabilir" ifadelerini kullandı.

Sabah gazetesi yazarı Engin Ardıç, 'Z kuşağı' diye tabir edilen gençleri hedef alan bir yazı kaleme aldı.
Önümüzdeki seçimlerde sonuçların seyrini değiştireceği iddia edilen Z kuşağı için ağır hakaretlerde bulunan Ardıç, bu genç kesimden "İçlerinde mal ergen sayısı oldukça yüksek. Bunlardan megabite dağıtarak oy alınabilir" ifadelerini kullandı.
Z kuşağından Tayyip Erdoğan'a canlı yayın sürprizi: #OyMoyYok Twitter yıkıldı...Z kuşağından Tayyip Erdoğan'a canlı yayın sürprizi: #OyMoyYok Twitter yıkıldı...
Engin Ardıç, şöyle etti:
"KISA YOLDAN PARA EN BÜYÜK ARZULARI"

Bunlar üç yıl sonra oy verecekler. Her beş seçmenden biri bunlardan olacakmış. Yedi milyon kişi kadar oldukları hesaplanıyor. Belirgin bir siyasi görüşleri yok. Çoğu "apolitik"... Gezi olaylarının vandallık ve çapulculuktan ileri gidememesi de bunun göstergesidir. "Toplumsal" değil "bireysel" insanlar. Bencillik düzeyinde. Aileleriyle aralarında uçurum var. Çalışmadan, kısa yoldan para kazanmak da en büyük arzuları. İçlerinde "mal ergen" tabir edilenlerin oranı hayli yüksek.
"ÇOĞU CAHİLDİR"
Bunlar elektronik bağımlısı. Bu bağımlılık "toksikomani" gibidir, sigaradan da uyuşturucudan da daha derindir. (Kaldı ki bu kuşakta uyuşturucu kullanımı daha önce görülmemiş boyutlara ulaşmıştır.) Çoğu cahildir. Bilgileri bilgisayarda karşılarına çıkan çoğu zırva ve yalan yanlış "site malumatıyla" sınırlıdır.

İşte siyasilerin peşinde olduğu gençler! Kim bu Z kuşağıİşte siyasilerin peşinde olduğu gençler! Kim bu Z kuşağı
"ÖZGÜVENLERİ SALDIRGANLIK VE ARSIZLIK BOYUTUNA ULAŞMIŞ"
Özgüvenleri de "tavan" yapmış, küstahlık, saldırganlık, pervasızlık, şımarıklık ve arsızlık boyutlarına ulaşmıştır. Bilgisayar ve "sosyal medya" da hayatlarının olmazsa olmaz bir parçasıdır tabii... Günde altı saatten fazla geçiriyorlar bilgisayarda. Bunların cep telefonlarını ellerinden alsan, ölürler.
"MEGABAYT DAĞITARAK OYLARI ALINABİLİR"

Sosyal medyadan kessen intihara kalkışanlar çıkabilir. Bunların oyları nasıl alınır? Bol bol "bedava megabayt" dağıtmak tek çıkar yol gibi!" diye yazdı.


Kaynak Yeniçağ: Engin Ardıç'tan Z kuşağı gençlerine ağır hakaretler

NOT:

'makarna bulgurdan megabayta evrilen toplum'
 
Üst