Erkek yada Kadın Kendinden 20 Yaş Genç veya 20 Yaş Büyük BiriyLe EvLenebiLirmi

Erkek yada Kadın Kendinden 20 Yaş Genç veya 20 Yaş Büyük BiriyLe EvLenebiLirmi ?

• Evet Gayet NormaL

Votes: 22 46.8%
  • Hayır Bence Son Derece YanLış

Votes: 17 36.2%
  • Tüh YazıkLar oLsun

Votes: 3 6.4%
  • Diger (BeLirtiniz..)

Votes: 5 10.6%

• Toplam oy
    47
BrieR
Banned
4 yaşında biriyle evlenmem mümkün değil:D
3 günlük dünya ya aşık olmuşlarsa neden olmasın...

Arise
Forum Ustası
neden sapıklık olsun ki?? bi açklar msın merak ettim:)
Yok sapıklığı esprisine yazdım fakat, 20 yaş diyoruz. Ben 24 yaşındayım 44 yaşında birinle evlensem ya performansımdan laf edilir , yada para için yaptı derler..
Benim yaşımda birisi sanırım kendi yaşlarında fıstık gibi hatunlar varken 44 yaşında menopaza girmiş, yüzündeki bruşuklukların belirmeye başladığı bir dönemde kimse ile evlenmez..

Bu kadar yaşlı biriside böyle bir evliliğe kalksa "çocuğu yaşında" , "Allah akıl fikir versin" , hatta ve hatta "yuhh hayvan" bile derler..

Şahsen ben evliliğimi yaparken tüm bunları düşünürüm..

Yeni RaKı
Daimi Üye
Ben evnlenmezdim kesinlikle. Ama evlenene de bişey demem gayet normal karşılarım ablam veya kardeşim bile yarın bigün öyle bi evlilik gerçekleştirsin doğal karşılarım.

Amele - 3
Banned
erkeğin bir kaç yaş daha büyük olması makbuldur..amma aralarındaki frekans aynı olabildiği müddetçe yaşın çok da önemi yok....

*
Banned
arada 20 yaş varsa zaten orada aşk felan yoktur tamamen maddiyattır...

bence olmaz...

bence yanLıs düşünüyorsun Kardesim :) görüşüne sonsuz saygım vardır, beLkide senin çevrende dedigin gibi oLmuş bazı gerçekLer seni o yönde etkiLiyor oLabiLir ama bence sadakat ve güvenin oLdugu bir sevgide asLa maddiyattan söz ediLemez.. çünkü saydıgım seyLer maneviyattır ;)

saygıLar..

bekirus
Cool Çırak
Her yaş gubuna göre değişir. Ergenliğimde benden 20 yaş büyük hanımlar çekiciydi 20 li yaşlarımda yaşıtım olanlar çekiciydi. Evlilik kararı aldığımda benden 5 yaş küçük hanımlar ideal eşti. 35 imde yani yolun yarısında benden 10 - 15 yaş küçük olanlar daha çekiciydi. Yaş 45-50 olunca yok ya bunlar çocugum yaşında olurmu demeye başlarsınız. Ama gönül hep tazeden yanadır.

frends
Forum Kalfası
ikisinden biri daha çok yaşayacak. miras ona kalacak demektir. aslında şöyle 35-40'a bile çıksak fena olmaz :D

bence bayanında erkeğinde yaşı eşit veya en azından aralarında 3 5 yaş fark olmalı 20 yaş dile kolay onla neyinizi paylaşrsınız ne konuşursunuz dimi..