ERMENİLER 2 Milyon Osmanlıyı katletti

mydos
Forum Ustası
ABD arşivleri Ermenistan'ı şoke etti

Başkan Reagan döneminde, yapılan araştırma Ermeniler€™in 2 milyon Müslüman Osmanlı'€™yı katlettiğini ortaya çıkardı..

ABD eski Başkanı Reagan'€™ın danışmanı Fein: Beyaz Saray€™ın yaptığı araştırma sonucunda ya Ermenilerin 2 milyon Müslüman Osmanlı€™yı katlettiği ortaya çıktı. Ermeniler, kendi arşivlerini açmıyor, çünkü bu gerçeğin ortaya çıkmasını istemiyor

ABD Başkanı Ronald Reagan'€™ın hukuk danışmanlığını yapan Bruce Fein, sözde Ermeni soykırımı iddialarını Takvime değerlendirdi. Ermeniler€™in bu iddialarının son derece asılsız olduğunu belirten Fein, Reagan'€™ın başkan olduğu 1981'de bu konunun Beyaz Saray tarafından araştırıldığını ve iddiaların asılsız olduğunun belgelendiğini söyledi.

İşte sözde Ermeni soykırımı konusunda Fein’in açıklamaları: Osmanlı İmparatorluğu'€™nun azınlıklara karşı müthiş€ sayılabilecek bir özen gösterdiği gerçeğini unutmamak gerekir. Azınlıklar, kendi dini özgürlüklerini ve hayatlarını son derece rahat bir şekilde sürdürdü.


ÇETELER, OSMANLILAR’I ÖLDÜRDÜ

Ermeni terör çeteleri I. Dünya Savaşı sırasında Fransa ve Rusya ile birlikte Osmanlıları öldürdü. Bu rakamın 2 milyon civarında olduğu bir gerçek. Ermeni kayıplarının ise 500 bin civarında olduğu araştırmalarla kanıtlandı. Burada asıl önemli konu, Ermeniler€™in ihanetidir. Osmanlı da kendisini savundu.

Özellikle ABD'€™de yaşayan Ermeniler, soykırım yalanı ile büyük rant sağlıyor. ABD yönetimi de büyük paralar döndüğü için Ermeniler karşısına almak istemiyor. Ermeniler ısrarla kendi arşivlerini açmıyor. Çünkü yıllardır soykırım yalanı ile dönen rantı kaybetmek istemiyorlar. Arşivler açıldığı anda gerçek ortaya çıkacak.

Şimdi sormak gerek, bizim aydın geçinen ve Ermeni iddialarını destekleyen aydıncıklara sizin bu işten rantınız nedir? Siz hangi belgeye dayanarak aferin almak uğruna Ermeni iddialarını destekliyorsunuz?

Ey! ABD sen gerçeği bildiğin halde niçin Eyaletlerinde Türkler soykırım yaptı diye soykırım anıtı dikiyor ve eyalet meclisinde yasa çıkartıyorsunuz. Niçin Başkanlık seçimlerinden önce Ermeni soykırımını tanıyacağız diye söz veriyor sonrada bunu sürekli erteliyorsunuz. Ey€™ AB guya demokrasinin beşiği oluyorsunuz değil mi?

Fransa’da Ermeni soykırım yoktur demek bile suç oldu; diğer AB ülke parlamentolarında da Türkler soykırım yapmıştır diye siyasi kararları hangi belgeye dayanarak alabiliyorsunuz?

Hey! Ermenistan sen bu konuda ortak tarih kurulu toplanmasını, belgelerin ortaya konup gerçeğin ortaya çıkmasını niçin kabul etmiyor sun? 1996 yılında Karabağa'da yaptığın hunharca işlediğin cinayetler soykırım değil mi?

Azerbeycan'€™ın Topraklarını hem işgal edip, (suçlu iken) hem de nasıl haklı olabiliyorsun? Bağımsız bir ülkenin topraklarını nasıl oluyor da kendi sınırların içersinde gösteriyorsun? Sonra da bütün dünya kamu önünde sen nasıl mazlum oluyor, biz ise zalim oluyoruz?

Gerçek şu: Türkler Doğu Roma toraklarından çıkartılmalı. Onun için TÜRK-KÜRT birbirine kırdırılmalı ki, Helenler (Yunanlılar) ve Ermeniler Küçük Asya'€˜ya(Anadolu) hakim olabilsinler. Hiristiyanlığın ilk zafer anıtının dikildiği (çemberlitaş) İstanbul Hıristiyanların olsun

Onlar , bizi bu coğrafyadan kovamadıkları sürece hiç rahat bırakmayacaklar Geçmişte bu işin taşeronları Ermeni, Rum çeteleri idi. Şimdi ise bu teşoronluğu PKK yapmaktadır. Kısacası su uyur düşman uyumazmış.

Kaynak


 
- Yönetici düzenlemesi: :
0x0001
Forum Ustası
Yıllardır Türkiye'yi korkutarak yönlendirdiler bu konuda. Bu da cahillikten, bilgisizlikten kaynaklıydı.

Şimdi cesurca adımlar atılıyor. Düşmanların elindeki kozlar bir bir açığa çıkıyor.

Artık kullanamayacak kimse bu kozları. Ne soykırım yalanını ne de pkk terörünü.

Bağımsızlığımızı ancak bu şekilde kazanabiliriz. İpleri elimize alarak.
 
- Yönetici düzenlemesi: :
N3F3R
Forum Ustası
Abd önce hiroşimaya attıkları atom bombasının ve ırakta katlettiği yüzbinlerce müslümanın hesabını versin.
 
Peker
Forum ustası


Şimdi cesurca adımlar atılıyor..... İpleri elimize alarak.
Lakin bende cevap vermeden edemeyeceğim..

Nasıl cesur adım atıyoruz, nasıl ipleri elimize alıyoruz...?

Başbakanlığın sitesinden ermenilere acı ve hürmet duygularımızla harmanladığımız taziye mesajı yayımlayarak mı..

Şunu bari yazmayın Allahını severseniz, sanki Moğolistanda yaşıyoruz..
 
Peker
Forum ustası
Sadrazamın kendisi.
Adamın teki var. Size bak yaptıklarını söylerim diyor. Sen ne yaptığını bilmiyorsun ama adam diyorsa bir bildiği var diyorsun. Adama boyun eğiyorsun söyleme lütfen diyerekten.

Şimdi ise ne söylersen söyle bizim korkumuz yok diyorsun. Geçmişimize bakalım var mı bir şey görelim. Olmadığından eminiz. Ve böylece korkmuyoruz artık.
Buyrun arşiveleri açalım, tartışalım, değerlendirelim demek olumlu bir gelişmedir amenna..

Konuyu saptırma..

Mevzu başbakanlığın sitesinda yayımlanan taziye mesajıdır..

Neden alıntı yaparken yazdığım o bölümü es geçiyorsun...

Kalkıp atalarımın kemiklerini sızlatırcasına ermeni çetelerinden ve vakti zamanında dedelerimi öldüren adamların, bacılarımın ırzına geçen kansızların, her türlü melaneti yapıp sonunda sürülen vatan hainlerinin torunlarına sanki atalarımın bir kusuru varmışcasına taziyede bulunmanın adına ne dersen de ama olumlu gelişme deme bana..
Bunu yapan insanlara taziye dileyip, sanki çok güzel bir iş yapmış gibi yorum yapmayın şurda..

Bana saygınız olmayabilir, atalarınıza bari olsun bi zahmet..

Atadan kabul ediyorsanız tabii o şehitleri..
 
Peker
Forum ustası
Yaa Ramert...

Ben çekiliyorum, kendi yazdığına senin söyleminle cevap geldi..

Al cevapla nasıl cevaplayacaksan..

Herşeyi işinize geldiği gibi yorumlama sendromundan kurtulamadığınız müddetçe bu durumlarla yaşamaya alışmanız gerekir..

Hayırlı geceler cümleten..
 
alpi_09
En istikrarlı üye
Önemli olan yaptığınızı nasıl pazarladığınız...

Birde üzerine özür dilerseniz sizden suçlusu olmaz...
 
anonim10
Çırak
Aslında önemli olan şu ki savaşta tabii insan ölür, ama bu soykırımı değil.
Fakat hiç suçu olmayan kadın ve çocuklar oldurulunce, soykırımıdır.
Ve tabii ermeniler ihanet etmişler, ama o kadar çok kişiyi öldürüp te "Kendimizı savuduk" demek bence normal değilç
Zaten osmanlıral her zaman ınsan öldürünce "Biz kendimizi savunduk" derler.
Ve bu kanın dökülmesi bir tek nedeni var, o da dindir - islam dini.
 
Üst