Erzurum Yurt,Özel yurt tavsiye

siyahizm
Forum Kalfası
Konu içeriğini görebilmek için lütfen sayfayı aşağı kaydırın ya da buraya tıklayın. İçerik hemen aşağıdadır.

Siteyi reklamsız gezmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.

Arkadaşlar bu yıl neyseki hedeflerimden biri olan Güzel sanatlar Resim bölümünü kazanmayı başardım.Çok mutluyum.:)
Kazandığım yer Erzurum Atatürk ünv.

Devlet yurdunda misafir olarak sınavlar sırasında kaldım ve izlenimlerim kötü olduğu yönünde zaten genelde devlet yurtlarını kimse tercih etmiyor.

Sizden ricam Merkeze yakın özel yurt veya yakın olmasa bile hiç bir cemaat ile alakalı olmayan özel yurt tavsiyeleriniz ve fiyatları hakkında bilgiler lazım arkadaşlar.:confused:
Lütfen bu konuda bildikleriniz varsa erzrumlu arkadaşlarımızın yardımlarına da ihtiyacım var.
Bu konuyu açma nedenim varsa bu konuda tecrübeli arkadaşlardan yardım almak.
Onun dışında tabiki kendimde gidip araştırıp bi yerler ayarlamaya çalışırım.Zaten bunu yapıyorum.;)
Şimdiden teşekkürler.:)

FarukBerk
Forum Kalfası
Hocam ilk öncelikle tebrik ederim hayırlı olsun:)

İstediğiniz gibi bir yurt var şehrin tam merkezinde fiyatları hakkında tam bilgim yok ama isterseniz sizin için araştırma yapabilirim...

misafir1009
Forum Ustası
Erzurum pahalı değil dostum merak etme tam öğrenci yeridir eğer kaldırmadıysalar 2 sene önce oradaydım sinemayı sor hemen karsısında özel yurt var devlet yurduda guzel yabana atma orayı da ınceledım kampus cok guzeldır sana tavsıyem baya kazak gotur:)cok soguk cookkkk -40 gormustuk saygılar tebrık ederım

FarukBerk
Forum Kalfası
Erzurum bildiğim kadarıyla pahalı ve baya iyi bir yer değil diye biliyorum ama sen yinede araştır..
Erzurum pahalı değil dostum merak etme tam öğrenci yeridir eğer kaldırmadıysalar 2 sene önce oradaydım sinemayı sor hemen karsısında özel yurt var devlet yurduda guzel yabana atma orayı da ınceledım kampus cok guzeldır sana tavsıyem baya kazak gotur:)cok soguk cookkkk -40 gormustuk saygılar tebrık ederım
Arkadaşlar ben bizzat Erzurumluyum.Hatta bügün senenin ilk karı yağdı:)

Ayrıca karahan09'un dediği gibi tam öğrenci yeri ama kışları çok soğuk oluyor.Arkadaşın dediği gibi kampüs gerçekten güzel.Hayırlı olur inşallah...

karahan09 senin dediğin yurt kampüsün içinde mi?

siyahizm
Forum Kalfası
Öncelikle ilginize teşekkürler.;):)

Hocam ilk öncelikle tebrik ederim hayırlı olsun:)

İstediğiniz gibi bir yurt var şehrin tam merkezinde fiyatları hakkında tam bilgim yok ama isterseniz sizin için araştırma yapabilirim...
Eyvallah kardeşim.;) Sevindim ama konaklama konusunda sıkıntıda kaldım.:(
Araştırırsanız sevinirim.:)

Sizede ayrıca teşekkürler kardeşim.
Kazak konusanda tecrübem var başvurular sırasında terminalde gece yarısı ötöbüsümüzü beklerken kısa kolla altı yedi saat beklediğimi bilirim dondum yani o derece.:D

İnşallah dediğiniz yer kalkmamıştır.Ya koskoca ünv. fakat nedense doğru dürüst özel yurt yok.:confused:
Devlet yurdunda misafir kaldım kardeşim.Birinci erkek bloğunda orası berbattı diyebilirim.Ama yedinci erkek bloğu fena değil gibi de orasının çıkacağı ne malum.:)

Devlet yurdu başvurularını yaptım yanlız sonuçların açıklanmasına daha var.Beni misafir olarak alırlarmı.:confused:

misafir1009
Forum Ustası
Arkadaşlar ben bizzat Erzurumluyum.Hatta bügün senenin ilk karı yağdı:)

Ayrıca karahan09'un dediği gibi tam öğrenci yeri ama kışları çok soğuk oluyor.Arkadaşın dediği gibi kampüs gerçekten güzel.Hayırlı olur inşallah...

karahan09 senin dediğin yurt kampüsün içinde mi?
Arkadaşlar Yurt kampüsün yanında Ünv derselrin hemen yanındadır.Yani yürüyerek 5 dk mesafede Eğitim fakültesi şehir merkezinde oraya yakın da bir yurt var sizlere tavsıyem kesınlıkle devlet yurduna gıtmenız kalorıfer olacagından cok rahat edersnız hem hamamları da cok guzel kampustedılerın...

Merkezde özel yurtlar var bütcenız uygunsa yapılabılır sınemanın oradakı kaldırmadıysalar özel ama ıyı bır yerdır...

Kazanan ark sımıdeıden basarılar Erzurumun sogugu dokunmaz,insanı da cok dogrudur unv ogrencısını sever.

Umarım kalbınıze göre verır Allah selametle...