eski üyelerimiz | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

eski üyelerimiz

D

DeRViSh

Misafir Üye
YouCanCall911 ve Xfiles bunları unuttuk sanırım. Nedeni biz değiliz çünkü kendi kendilerini unutturdular. İkisi de Wardom'a çok emek harcayanlardandır.

ReVeNGE

Banned
eskılerden sayayım kady+xthief+Leke+fakirbok+YoUcAnCall911+carlos+Berkelson+blacksymbian602+Dark_Angel+Hayal@+Solariz+Vurgun+melihbakir+sOrUnLu+WARTOX

bu yukarıda ısımlerını verdıklerım adam gıbı adamdı ve adaletlıydı
ve hepsı banlı nedense ıyı arkadaslardı cognu wardomun adult bolumu acıkken tanımıstım ama pek takılmazlardı

D

DeRViSh

Misafir Üye
eskılerden sayayım kady+xthief+Leke+fakirbok+YoUcAnCall911+carlos+Berkelson+blacksymbian602+Dark_Angel+Hayal@+Solariz+Vurgun+melihbakir+sOrUnLu+WARTOX

bu yukarıda ısımlerını verdıklerım adam gıbı adamdı ve adaletlıydı
ve hepsı banlı nedense ıyı arkadaslardı cognu wardomun adult bolumu acıkken tanımıstım ama pek takılmazlardı

xthief ve Leke hala burdalar :)

henry_99

Forum Ustası
batgun(seybat),denizce,akdeniz,canix,romeo,sakkarşaban:)D:D:D),curva(12.adam),depresif,sitare,kodadım58,gecelambası,sting,info(yeni nicki unuttum),raplemcellatpapa,sercan freestyler,douglas,cysculptor,psicopat ,DumaDumaDum,

- Yönetici düzenlemesi: :

metatron

Super Moderator
Site Yetkilisi
zuken hala giriyor arada ama mesaj yazmıyor.. :)

makova diyeceğim.. (ruhu şad olsun)

irem vardı eskiden.. kanada'da olması lazım şimdi.. ve daha bir çok arkadas..

Sherlock_

Forum Ustası
bende eski uyeyim 2005 uyesiyim WARDOM'a fakat o zamanlar kimmseyi hatırlamıyorum...daha dogrusu tanımam ve bilmiyorum.

Bana sorarsanız ;

CanixTR,Romeo34

bu iki canafarı unutamıyorum.. Banlanmışlar.

Tekrardann aramızda gormek isterdim..