Facebook'taki çocuk istismarcılarını ifşa ediyoruz | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Facebook'taki çocuk istismarcılarını ifşa ediyoruz

Yıldıray27

Forum Ustası
Arkadaşlar az önce böyle bir konuya denk geldim ve projeye wardomunda destek vermesi gerektiğini düşündüm lütfen aşağıyı okuyunuz ve gerekeni yapınız :shuriken::dots:

bugün denk geldiğim küçük kaşar kızlar, tatlı küçük kızlar ve etekli ve çoraplı kızlar gibi grupları;

http://www.ihbarweb.org.tr/ihbar.php?subject=2
http://sibersuclar.iem.gov.tr/hiletisim.html
http://www.iem.gov.tr/iem/?menu_id=34
http://www.egm.gov.tr/sayfalar/ihbar.aspx


adreslerine şikayet ediyoruz. psikolojisi kaldırabilecek, sinirlenmeyecek, şikayet edilebilecek kişileri belirlemek için iletiler, iletileri beğenenler ve yorum yapanlar ile fotoğraf yorumlarını ve beğenenlerin profillerine kısa bir yolculuk yapıyoruz. bu süre sonunda yine benzer yorumlar ve/veya iletiler-paylaşımlar bulunan kişileri az önce üstte verilmiş olan linklere şikayet ediyoruz.

unutmayın. bu konuda paçayı yırtan her bir kişi, ileride kendi çocuklarımıza istismarda bulunabilir. bu her şeyden önce bir insanlıktır. vatandaşlık görevidir.

dikkat!

bu yapılan grupları şikayetten bile daha önemli ve hassas bir konu. çünkü çocuk istismarının çok büyük çoğunluğu komşu, akraba veya ebeveynlerden birinin arkadaşı yani yakın çevre tarafından gerçekleştirilmekte. belki bu kişilerden biri sizin komşunuz veya arkadaşınız. kim bilebilir ki?
 

lockman

Forum Kalfası
öyle yerlere nasıl denk geliyorsunuz hayret?
bu tip sitelere birilerini ihbar edeyim amaçlı dahi girmeyin. sonuçta çocuklara karşı cinsel istismarın önlenmesi için emniyetin birimleri var. sizde takibe yakalanırsanız ben birilerini şikayet için girmiştim diyerek yırtamazsınız haberiniz olsun.
 

baneneya

Daimi Üye
Çok Önemlİ !

BU KONUNUN EN ÜST SIRALARDA OLMASI GEREK YENİDEN.HEPİMİZ BU GİBİ SAPIKLARA KARŞI ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM .
:mad:
 
- Yönetici düzenlemesi: :

Similar threads

Üst