Fazlalıkları Kaldırdık wwwwardomorg > wardomorg | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Fazlalıkları Kaldırdık wwwwardomorg > wardomorg

admin

Administrator
Site Yetkilisi
Yönetici
Güncel alan adı kullanım alışkanlıkları ve uygulamaların değişmesi ile www adresinin gereksizliği sebebiyle artık wardom url'leri www.wardom.org/adres yerine wardom.org/adres adresi ile kullanılacaktır.

Üye girişlerinin tekrar yapılması gerekecektir.
Siteye erişim yaparken, wardom.org'a yönlenip üye girişi yapmanız istendiğinde, herhangi bir güvenlik açığı riski olmadığını, adres güncellemesi olduğunu hatırlatırız.

mbk.

Forum Kalfası
aslında farklılık yapsaydık. mbk.wardom.org gibi özellik getirseydik.
ttt muhabbetine gönderme olurdu. bu arada google indexlerinde
büyük sıkıntı var. araya threads girince ve id öncesine . gelince
indexler hataya düşmeye başlamış

Pe55iMySTiC

Forum Kalfası
ya buraya yazim...

Yeni mesajlar sekmesinin kullanım detayları var sanırım... anlayamadığım şeyler oluyo biri bi posta cevap yazıyo giriyorum okuyorum sonra yine yeni mesajlara tıklıyorum yeni mesajlar listeleniyo bi önceki okuduğum post yokoluyor sanki kaldırılmış gibi...var mı böyle bişey? ilk ben mi bunu iddaa ettim şimdi?

Tarun

Ehli Keyf Wuser
ya buraya yazim...

Yeni mesajlar sekmesinin kullanım detayları var sanırım... anlayamadığım şeyler oluyo biri bi posta cevap yazıyo giriyorum okuyorum sonra yine yeni mesajlara tıklıyorum yeni mesajlar listeleniyo bi önceki okuduğum post yokoluyor sanki kaldırılmış gibi...var mı böyle bişey? ilk ben mi bunu iddaa ettim şimdi?
sırf bu değil başka şeylerde var
ben de daha alışamadım

Pe55iMySTiC

Forum Kalfası
heee şimdi anladım şimdi...

Allah'ım yyaa... kendimi iyi biliyorum eğer üstteki yazıyı yazmasaydım biri anlatmadığı sürece anlamaz farkedemezdim... Yeni mesajlara her tıklamada hiç açmadığımız okunmamış postları gösteriyor... orda posttaki ilk mesajın sağ üstünde okunmuş okunmamış muhabbeti var okunmuşlu göstere mi ne tıkladım anladım... Biraz eski kafalı hissettim ya la kendimi.......Pe55iMySTiC Respectzzzz!...

Gila

Moruk Moderator
Site Yetkilisi
Hayırlısı Canım Ya..
Eski sistemde, engellediğin kişilerin yazdıkları mesajları göremezdin. Yeni sistemi bilmiyorum.

Örneğin; Bizim canımız ciğerimiz hacı abi onu engelledim, bunu engelledim derdi, engellediğini söylediği adamların mesajlarını alıntı yaparak cevaplardı :)

Foyası meydana çıktığı zaman sistemin ne olduğunu anlamıştı :D

Mesela örneğin; Beni engellersen, konularında yazdığın saçma sapan mesajlara verdiğim nasır ilacı cevaplarımı görmez, huzurlu bir gece geçirebilirsin :cool:

Mesela örneğin; Beni engellersen, konularında yazdığın saçma sapan mesajlara verdiğim nasır ilacı cevaplarımı görmez, huzurlu bir gece geçirebilirsin :cool:
Bilakis Canım Seni Benim Son Derece Muazzam Bir O Kadar da Gençlerin Yanı Sıra Senin Gibi Artık Şafak Sayan Büyüklerimizinde Feyz Alacağı İlim İrfan Öğreneceği Cevaplarımdan Mahrum Bırakmam Söz Konusu Değildir.

Hiç Kıyarmıyım? Sana..

Dolayısıyla Endişeye Mahal Yok Efendim.