Ferrarİ Alacam

Durum
Yanıtlara kapalı.
Altunizade
Forum Ustası
c3kird3k demiş ki:
bi geyik yaptırmassınız adama zaten böhüüüüüüü

yiye yiye bi hal ettin yaf kalmadı bea yine böhüüüüüüüüüü

ayrıca c3kird3kekarma die bi sitede ben açıcam görürsünüz o zaman siz :(
konuşma konuşma abiye ablaya cevap verilmez.!! Dimi ayşecik.! bak ikinizdende büyüyüğüm Alırım ayağımın altına.! Sizi ben everecem (evlendireceğim demek istedim bizim buralarda böyle deniliyor) onn haricinde senide seviyoz çekirdek.!! :D :D bu arda nick'in de çok tatlı.! ;)

ριℓℓι вєвєк
Forum Kalfası
Altunizade demiş ki:
konuşma konuşma abiye ablaya cevap verilmez.!! Dimi ayşecik.! bak ikinizdende büyüyüğüm Alırım ayağımın altına.! Sizi ben everecem (evlendireceğim demek istedim bizim buralarda böyle deniliyor) onn haricinde senide seviyoz çekirdek.!! :D :D bu arda nick'in de çok tatlı.! ;)
hehe ben evlenmeyecem boşuna uğraşmayın :D:D bide sevmeyin ya o kadar uğraşıyoz bu arada konu iice geyige sardı junk abim gelicek birazdan gidecek güzelim konu (sevildigini ve nickinin tatlı olduğunu ögrenip havaya giren c3kird3k smilesi)

Cellatpapa'
Forum Ustası
zaten türkLere.. sınırlı sayıda satıoLAr.. biz aLamayız..;D bize murat 13 yeter.. demiyorum bizim sokakta hammer 3 var ben onu istiyom.. gerçek hammer görmeyenLer geLsin.. hammer 2 vardı tank gibiydi..adam deiştirdi.... hammer 3 aLdı..biraz küçük ama güzEL...karizmadan bişi kaybetmemiş..!.. boşnaklarda para var bea.. bizde nerde... babam daha bi şahin aLamadı bize....:D

beyLer hadi beyaz işine gireLim nasıL giriLio.. ben giriyim..:D yoksa..cebi deLik taklıLcaz..:D şakaLen..ben girsem girsem rus karıLArını pazarLama işinde.. karıLAr iyi mi..? diye test işine girerim..:D harbi öLe bi yerde işçi aLınıysa haberim oLsun..!

PiSsLiK
Forum Kalfası
Kare fiyatları sadece bir süre için 10YTL'dir. Kısa süre sonra 20YTL ve daha sonra 30YTL'ye çıkacaktır. Yoksa nasıl alacam Ferrari.

Olm el atın şu işe nası alacak yoqsa :D

DenizCE
Forum Kalfası
Osmanlıca Bilgisayar Terimleri

Verilmişşe özür ......:) :) :)

Görev çubugu: degnek-ül vazife

Çift tiklama: tikirti-ül tekerrür

Administrator: sahip-ül edevat

Software: edevat-ül yumusak

Hardware: edevat-ül civanmert

Anti spyware: müdafaa-ül hafiye

My documents: hazine-i evrak