Ferrarİ Alacam

Durum
Yanıtlara kapalı.
gnosei-seauton
Forum Kalfası
bende açılmadı yaa:(
bu arada belki alakasız ama umarım acemiliğim mazur görülür

linkleri yazıların altına nasıl gizleyebiliyosunuz. yani atıyorum BURADAN İNDİR yazan yere tıkladıgınızda link açılıyo. Bunun nasıl oluşturulduğu konusunda yardımcı olursanız karma veremem ama minnettar kalırım :)
 
SiT@Re
Forum Ustası
puhaha ikonların savaşı manyak bişi lem bu :D:D:D

ehuuu acep koyabiliyosmu bunu masa üstüne :D ama bende diablo yok yutamaz bunlar sabah akşam vuruşurlar :D

black arkadaşım [ u r l = linkin ] yazman istediğin şey [ / u r l ]
yapman yeterlidir :)

tabi ben boşluk verdim sen verme :)
 
- Yönetici düzenlemesi: :
DumaDumaDum
Forum Kalfası
Kopartan itiraflar

garson; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 23; Ülke: İngiltere

Bizim oradaki Carrefour´un ilk açıldığı zamanlar. Mağazada anlık indirim duyurularını anons eden kişi şöyle dedi: "Pantolonları indirdik, orta reyonda sizleri bekliyoruz." Geliyoruz anacım, sen öyle kal!


muhendisbasketci; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 29; İl: İstanbul

Lise yıllarında Milli Güvenlik dersinde hocamız olan subay, sınıfın güzel kızlarından birini kaldırmış ve ondan subay rütbelerini küçükten büyüğe doğru saymasını istemişti. Sıralamayı aynen yazıyorum: "Teğmen,üsteğmen, yüzbaşı, binbaşı, yarbaşı ve albaşı."


sonbahargüneşi; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 27; İl: İstanbul

Geçenlerde gittiğim düğünde takılan paraları anons eden şahıs aynen şöyle dedi: "Gelin hanım köşede, isteyen takabilir."


atillatheturk; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 28; İl: Eskişehir Bugün radyoda duyduğum kan anonusu üzerine

kan vermek için hasteneye gittim. Kan vermek isteyenlere doldurtulan ve içinde bir çok sorunun olduğu formu doldurmaya başladım. Soruların biri "Son iki yıl içinde cinsel ilişkiye girdiniz mi?" şeklindeydi. Kan alacak hemşireyi beğendiğim ve karşısında karizmayı çizdirmek istemediğim için "evet" cevabını işaretledim. Fakat testi hemşireye verirken gözüm o soruya takıldı. Soruyu yanlış okumuşum. Meğer "Son iki yıl içinde eşcinsel ilişkiye girdiniz mi?" diye soruyormuş. Sonuç: Bilumum HIV testlerinin yapılmasını beklemek için saatlerce lobide oturdum. Üstelik bu da yetmiyormuş gibi o güzelim hemşireye de rezil oldum. Neyime benim elin hemşiresini etkilemek. Ver kanını git işte!


audrey hepburn; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 33; Ülke: ABD

Yer Bahariye, İstanbul. Ana yoldan geçmekte olan bir polis arabasındaki megafondan bir anons yükseliyor: "X plakalı aracın sahibi, lütfen hareket ediniz." Karşı taraftan geçmekte olan diğer bir polis arabasının megafonundan duyulan anons ise şu: "Lütfenini yiyimm Mistafaaaa." Yurdum polisi yaaaa.


şirinmaggie; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 31; İl: Muğla

Arkadaşımın sevgilisi komiser. Geçenlerde ikisi arabada sohbet ederlerken 'Bilmem kaç merkez, yolda üç tane or...pu var. Tamam.' diye bir telsiz anonsu gelmiş. Erkek arkadaşı çok utanmış ve hemen telsize sarılıp telsizin diğer ucundaki memura ´Bu ne biçim anons, malum kadın deyin biz anlarız.´ diye fırça atmış. On dakika sonra gelen telsiz anonsu ikisini de kahkaha krizine sokmuş. ´Komiserim malum kadınlar or...pu değilmiş.Tamam.´


uyurdagezerim; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 18; İl: İstanbul

Trafiğin sıkışık olduğu saatlerde Dolmabahçe´den Beşiktaş´a doğru yürüyordum. Biraz ileride trafikten dolayı yavaş ilerleyen bir polis arabası vardı. Tam o sırada, polis arabasının yanına motorlu bir polis yaklaştı ve bombayı patlattı.´Alırım anahtarını Hasaaan!'.


pıtırkurt; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 26; İl: İstanbul

Öğrencim,verdiğim ödevin son sayfasını tamamlamamış. Nedenini sorduğumda "Öğretmenim Aliye başladı, annem bitiremedi" dedi. Yanıtı öyle hoşuma gitti ki kızamadım...


gabrielversus; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 28; Ülke: Almanya

Yıllar önce sahilde arabayla turlarken bir ekip otosu bizi cevirdi ve sordu: "Gençler alkol var mı?", cevabımız: "Yok valla, hepsini içtik."


içısıtan; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 39; İl: Ankara

Benzin istasyonunda arabamın deposunu doldurdum. Kredi kartımla ödeme yapmak için arabamın yanından ayrılmıştım ki bir kadının arabama bindiğini gördüm. Ben şaşkın bir şekilde arabama doğru koştururken kadın hızla istasyondan ayrıldı. Ne olduğunu anlayamadan tekrar geri döndü. Özür dileyerek "Arabaları karıştırmışım." dedi. Arabalarımız benziyor muydu diye merak edenler için sadece şunu söylemek istiyorum: Arabalardan biri beyaz, diğeri siyahtı


deremede; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 30; İl: İstanbul

Bir arkadaşımla balık almaya gittiğimizde, arkadaşım kovanın içinde yüzüp çırpınan balıklara bakıp, ´Bunlar taze mi?´diye sormuştu. Balıkçı da cevabı hemen yapıştırdı: ´Yok abla, pil takıp oynatıyoruz.´


skyonlife; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 26; İl: İstanbulPolis anonslarına bir ek de benden. Yer Amasya,

Ramazan ayı. Meydan tarafında, karşılıklı iki şeritten birbirlerine doğru gelen polis arabalarının birinden duyulan cümle: "İftara üç tane büyük, sahura da iki küçük pide alıyoruz." Gelen cevap evlere şenlik: "Komiserinkinde susam olmasın. Tekrar ediyorum, komiserinkinde susam olmasın."
 
SQUIRE
Forum Ustası
Cin Görmek Için Tiklayin >>> %100 GERÇEK İNANMASSAN BAKTA GÖR

İŞTE CİNN


YÜZDE 1 MİLYON GERÇEK KESİNLİKLE MONTAJ DEĞİLDİR...


SİZİ FAZLA SIKMAK İSTEMEM
yalnız notu vicdanlık nushası olarak düşüyorum:
1) -18 olanlar
2) kalbi olanlar
3) Şekeri olanlar
4) tansiyonu ve lokumcmakinaları olanlar


LÜTFEN BAKMASIN

CİN AŞAĞIDADIR LÜTFEN YAVAŞ YAVAŞ AŞŞAĞIYA İNİNİZ


!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!

V

BİRAZ DAHA AŞŞAĞIYA İN


!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!

V

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
BUDA 2. RESİM
Hoş Geldin Ramazan


Emeğe saygı arkadaşlar bunun için baya uğraştım karmayı hakettim heralde
 
- Yönetici düzenlemesi: :
Durum
Yanıtlara kapalı.
Üst